ספיד דייט לדתיים ❤️ ספיד דייטינג לדתיים בהנחיית איריס סלומון

חדשות אחרונות:

  • 29/11/2020

    בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל חמוקי ניצנה והמערב הפרוע של הדרום – לפרטים והרשמה 052-2945446

ספיד דייט לדתיים

תאריך: יום שני 08/09/2020
מיקום: תל אביב
מתאים ל: פנויים פנויות דתיים
עלות: תימסר טלפונית
ספיד דייט 50 פלוס

בואו להכיר פנויים ופנויות דתיים ואיכותיים בערב ספיד דייט לדתיים שרוצים להכיר בן/בת זוג לקשר רציני ומשמעותי שיוביל בסופו של דבר לחתונה והקמת בית בישראל. את מפגש הספיד דייטינג מנחה איריס סלומון, פסיכולוגית, מאמנת למציאת זוגיות, ומנהלת חברת ספיד דייט. האירוע מתקיים כמובן בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

לא בא לכם לבוא לבד? יאללה..יש לכם פה אפשרות להזמין חבר/ה:שתפו בווצאפ

נודה אם תפרגנו ותציינו שהגעתם דרך האתר פו"פים

לפרטים נוספים והרשמה: איריס סלומון 052-3589830     077-3446665

אשמח אם תחזרו אליי עם פרטים נוספים לגבי ערב ספיד דייט לדתיים:


מה היתרונות של מפגש ספיד דייט לדתיים ?

  • בכל מפגש ספיד דייט תכירו 10-20 פנויים פנויות בזמן שבו הייתם יוצאים לדייט יחיד
  • לא תבזבזו זמן יקר על דייטים שכבר אחרי כמה רגעים ידעתם שזה לא יגיע לשום מקום
  • בספיד דייט לדתיים תוכלו להכיר אנשים מרקע דתי דומה לשלכם, ולהגדיל את סיכויי ההצלחה

אז מה זה בעצם ספיד דייטינג ?

למפגש מגיעים (בהרשמה מראש כמובן, תוך התאמה בין מספר הגברים למספר הנשים) כאשר בממוצע מגיעים לכל ערב שכזה, כ- 20 גברים ו 20 נשים, מאותה שכבת גיל (למשל ספיד דייט 50 פלוס) או מאותה שכבת פילוח (פנויים פנויות דתיים ומסורתיים למשל או למשל דוברי רוסית(. המפגשים נערכים לרוב בתל אביב, בפאב כשר או בבית קפה כשר שנשכר ונסגר במיוחד לצורך האירוע, כדי לשמור על פרטיות המשתתפים ולאפשר אווירה נעימה יותר.
את הערב מנחה איריס סלומון, פסיכולוגית בהכשרתה,  עם התמחות בנושא זוגיות ומיניות, מאמנת אישית למציאת זוגיות ומנהלת חברת ספיד דייט.
בתחילת הערב, שותים ומנשנשים משהו בקטנה, קצת מינגלינג חברתי, ומקבלים כרטיסי בחירה (עליהם תסמנו בהמשך את התרשמותכם מבן/בת הזוג לדייט)… שקט.. מתחילים.
כל אישה מתיישבת בשולחן משלה, המרוחק כמובן משאר השולחנות של המשתתפים כדי שיהיה אפשר לשוחח בפרטיות ולהתרכז בשיחה בלי רעשי משנה מיותרים. עם צלצול הפעמון, כל גבר מתיישב לספידייט לא מחייב של כ-7 דקות שמטרתו להרגיש את החיבור בין הצדדים ולבדוק אם יש סיכוי להמשך. כמובן שאין צורך להודיע לצד השני אם זה מתאים או לא. כשהפעמון מצלצל שוב, כל גבר עובר לדייט בשולחן הבא. כך במשך הערב (עם הפסקות התרעננות משחררות) כולם בעצם פוגשים בכולם. בסוף סבב הדייטים, אתם מוזמנים להישאר וליהנות מהמשך ערב כייפי ומהנה.
לאחר בדיקה של כרטיסי ההתאמה על ידי הצוות, ובמידה ושני הצדדים סימנו התעניינות חיובית, יקבלו שני הצדדים את מספרי הטלפון להמשך התקשרות ולדייט אמיתי.