אירועים וטיולים לפנויים פנויות

אירועים וטיולים לפנויים פנויות

נמאס לכם לנסות למצוא אהבה על כוס קפה? אתם מרגישים שאתם ממחזרים את אותם סיפורים בכל דייט מחדש? אף קשר לא מתקדם לשלב הבא? אירועים וטיולים לפנויים פנויות, שם הקרח נשבר בשנייה הראשונה, הם בדיוק הפיתרון עבורכם.

אם תשאל אדם ממוצע, כיצד הוא מגדיר ‘דייט’, המחשבה הראשונה שתעלה במוחו תהיה כנראה שני אנשים היושבים אחד מול השני, על השולחן שתי כוסות קפה הנלגמות באיטיות, ובמהלך שלוש שעות שני האנשים הללו מנסים לספר על עצמם ולנסות להכיר אחד את השני. לחלק מן הזוגות הדרך הזו אכן עובדת, והם הצליחו להכיר כך, להתחתן ולהקים משפחה. אולם, לרווקים רבים הדרך הזו כלל לא מוצלחת, ולא במפתיע – הדייטים בבתי הקפה נעשים בנאליים, הסיפורים הם תמיד אותם סיפורים, קשה לגלות עניין אמיתי בפרטנר היושב מולך בצורה כזו, ולמעשה, כל הערב מרגיש קצת כמו רעיון עבודה. אירועים וטיולים לפנויים פנויות נועדו בדיוק בשביל אלו שקצת התייאשו מלמצוא אהבה בבתי קפה, וגם עבור רווקים ורווקות שמעוניינים לשנות שגרה ולחפש שותף לחיים בדרך מהנה, חווייתית ולא רגילה.

האם אפשר למצוא בן / בת זוג בטיול פנויים פנויות?

אולי חלק מכם מדמיינים אירועים וטיולים לפנויים פנויות, כסוג של טיול בו כל אחד מספר בן כמה הוא, מה הוא מחפש בבן זוג, וכיצד הוא רואה את הבית העתידי שלו. אז זהו, שלא. טיולים ואירועים לפנויים פנויות נועדו בראש ובראשונה למטרות הנאה. כמה כיף לשנות לכמה ימים את השגרה ולצאת וליהנות מאירועים מהנים וטיולים בחיק הטבע, יחד עם קבוצת אנשים שנמצאים פחות או יותר באותו הגיל והסטטוס. כך, ניתן להכיר אנשים וחברים חדשים, למצוא נושאים משותפים, לשוחח, לצחוק, לגלות את האופי האמיתי של כל אחד ואחת ולראות כיצד הם מתנהגים בסיטואציות טבעיות, ואולי, ופה מדובר בבונוס הגדול של הטיולים הללו – גם למצוא אהבה. ואכן, אלפי זוגות הכירו במהלך השנים האחרונות במסגרת טיולים ואירועים לפנויים פנויות. גם אלה שלא מצאו אהבה, נהנו מחוויה חברתית ייחודית ומהנה, כאשר זוגות רבים נוספים הכירו באמצעות תיווך (‘שידוך’, אם תרצו) של אחד מהחברים החדשים שיצרו בטיול. 

מי משתתף באירועים וטיולים לפנויים פנויות?

לאירועים וטיולים לפנויים פנויות מגיעים לרוב גברים ונשים רווקים, אשר רוצים לשבור מעט את השגרה וליהנות לאירועים חברתיים וטיולים מהנים. במסגרת הטיולים והאירועים, מתקיימים פעילויות חברתיות שמסייעות לשבור את הקרח במהירות, ונותנות בסיס ראשוני להיכרות בין המשתתפים. בטיולים והאירועים לפנויים פנויות אין את הלחץ המוכר שמתלווה לכל דייט, אין את ההתלבטות מה ללבוש, אין צורך להתנהג לפי כללי דייטים לא כתובים ואין את החשש מפני עוד ערב כושל. בטיולים והאירועים הללו יש הרבה פתיחות, הרבה רצון להכיר, כאשר כל אחד יכול להביא את עצמו לידי ביטוי בצורה מושלמת, באופן טבעי וללא מסיכות המאפיינות דייטים רבים. ככלל, לאירועים וטיולים לפנויים פנויות מגיעות מעט יותר נשים מגברים, כנראה מהסיבה שנשים מעדיפות לבוא עם חברה נוספת. יחד עם זאת, אין כל סיבה לחשוש מלהגיע לכל טיול ואירוע לבד, כאשר מהרגע הראשון תרגישו שאתם בסביבה בטוחה, מחבקת ואוהבת.

אז.. לאיזה אירוע או טיול להירשם?

נכון, יש מגוון רחב של אירועים וטיולים לפנויים פנויות. חלקם מתקיימים בארץ, ואורכים כמה שעות, כאשר אחרים אורכים מספר ימים, ויכולים אפילו להתקיים במדינות אחרות בעולם. כאשר בוחרים באירוע או טיול לפנויים פנויות, כדאי לחפש טיול או אירוע המתאימים לסטטוס האישי שלכם. כך לדוגמא, אם אתם בטווח גילאים 30 – 40, ומעוניינים לחפש בן / בת זוג דתיים, כדאי שתחפשו טיול או אירוע לפנויים פנויות לדתיים, בטווח גילאים זה. כך, בראש ובראשונה תוכלו ליהנות מחוויה עם אנשים הדומים לכם, ומצד שני, תוכלו להגביר את הסיכויים למציאת בן או בת זוג מתאימים.  

 

טוויטר פייסבוק גוגל פלוס ווצאפ'