אירועים וטיולים לפנויים פנויות ❤️ עזבו את המחשב ובואו למצוא אהבה

אירועים

נמאס לכם לנסות למצוא אהבה על כוס קפה? אתם מרגישים שאתם ממחזרים את אותם סיפורים בכל דייט מחדש? אף קשר לא מתקדם לשלב הבא? אירועים וטיולים לפנויים פנויות, שם הקרח נשבר בשנייה הראשונה, הם בדיוק הפיתרון עבורכם.

מפגשים לפנויים פנויות

אם תשאל אדם ממוצע, כיצד הוא מגדיר ‘דייט’, המחשבה הראשונה שתעלה במוחו תהיה כנראה שני אנשים היושבים אחד מול השני, על השולחן שתי כוסות קפה הנלגמות באיטיות, ובמהלך שלוש שעות שני האנשים הללו מנסים לספר על עצמם ולנסות להכיר אחד את השני. לחלק מן הזוגות הדרך הזו אכן עובדת, והם הצליחו להכיר כך, להתחתן ולהקים משפחה. אולם, לרווקים רבים הדרך הזו כלל לא מוצלחת, ולא במפתיע – הדייטים בבתי הקפה נעשים בנאליים, הסיפורים הם תמיד אותם סיפורים, קשה לגלות עניין אמיתי בפרטנר היושב מולך בצורה כזו, ולמעשה, כל הערב מרגיש קצת כמו רעיון עבודה. אירועים וטיולים לפנויים פנויות נועדו בדיוק בשביל אלו שקצת התייאשו מלמצוא אהבה בבתי קפה, וגם עבור רווקים ורווקות שמעוניינים לשנות שגרה ולחפש שותף לחיים בדרך מהנה, חווייתית ולא רגילה.

האם אפשר למצוא בן / בת זוג בטיול פנויים פנויות?

אולי חלק מכם מדמיינים אירועים וטיולים לפנויים פנויות, כסוג של טיול בו כל אחד מספר בן כמה הוא, מה הוא מחפש בבן זוג, וכיצד הוא רואה את הבית העתידי שלו. אז זהו, שלא. טיולים ואירועים לפנויים פנויות נועדו בראש ובראשונה למטרות הנאה. כמה כיף לשנות לכמה ימים את השגרה ולצאת וליהנות מאירועים מהנים וטיולים בחיק הטבע, יחד עם קבוצת אנשים שנמצאים פחות או יותר באותו הגיל והסטטוס. כך, ניתן להכיר אנשים וחברים חדשים, למצוא נושאים משותפים, לשוחח, לצחוק, לגלות את האופי האמיתי של כל אחד ואחת ולראות כיצד הם מתנהגים בסיטואציות טבעיות, ואולי, ופה מדובר בבונוס הגדול של הטיולים הללו – גם למצוא אהבה. ואכן, אלפי זוגות הכירו במהלך השנים האחרונות במסגרת טיולים ואירועים לפנויים פנויות. גם אלה שלא מצאו אהבה, נהנו מחוויה חברתית ייחודית ומהנה, כאשר זוגות רבים נוספים הכירו באמצעות תיווך (‘שידוך’, אם תרצו) של אחד מהחברים החדשים שיצרו בטיול. 

מי משתתף באירועים וטיולים לפנויים פנויות?

לאירועים וטיולים לפנויים פנויות מגיעים לרוב גברים ונשים רווקים, אשר רוצים לשבור מעט את השגרה וליהנות לאירועים חברתיים וטיולים מהנים. במסגרת הטיולים והאירועים, מתקיימים פעילויות חברתיות שמסייעות לשבור את הקרח במהירות, ונותנות בסיס ראשוני להיכרות בין המשתתפים. בטיולים והאירועים לפנויים פנויות אין את הלחץ המוכר שמתלווה לכל דייט, אין את ההתלבטות מה ללבוש, אין צורך להתנהג לפי כללי דייטים לא כתובים ואין את החשש מפני עוד ערב כושל. בטיולים והאירועים הללו יש הרבה פתיחות, הרבה רצון להכיר, כאשר כל אחד יכול להביא את עצמו לידי ביטוי בצורה מושלמת, באופן טבעי וללא מסיכות המאפיינות דייטים רבים. ככלל, לאירועים וטיולים לפנויים פנויות מגיעות מעט יותר נשים מגברים, כנראה מהסיבה שנשים מעדיפות לבוא עם חברה נוספת. יחד עם זאת, אין כל סיבה לחשוש מלהגיע לכל טיול ואירוע לבד, כאשר מהרגע הראשון תרגישו שאתם בסביבה בטוחה, מחבקת ואוהבת.

אז.. לאיזה אירוע או טיול להירשם?

נכון, יש מגוון רחב של אירועים וטיולים לפנויים פנויות. חלקם מתקיימים בארץ, ואורכים כמה שעות, כאשר אחרים אורכים מספר ימים, ויכולים אפילו להתקיים במדינות אחרות בעולם. כאשר בוחרים באירוע או טיול לפנויים פנויות, כדאי לחפש טיול או אירוע המתאימים לסטטוס האישי שלכם. כך לדוגמא, אם אתם בטווח גילאים 30 – 40, ומעוניינים לחפש בן / בת זוג דתיים, כדאי שתחפשו טיול או אירוע לפנויים פנויות לדתיים, בטווח גילאים זה. כך, בראש ובראשונה תוכלו ליהנות מחוויה עם אנשים הדומים לכם, ומצד שני, תוכלו להגביר את הסיכויים למציאת בן או בת זוג מתאימים.  

עם מי יוצאים לטיול פנויים פנויות ?

החברה הגדולה והמוכרת ביותר לטיולי פנויים פנויות היא עופרים טיולים שהוקמה כבר בשנת 2000 ומציעה עופרים טיולי שבת לפנויים ופנויות, סופי שבוע לפנויים ופנויות אחת לחודש וכמובן גם טיולים מאורגנים בחו”ל. את החברה מנהל עופר בן דוד (שאגב באחד מהטיולים פגש את עינת וכיום הם נשואים באושר והורים ל 2 ילדות מדהימות).. אלפי פנויים ופנויות כבר טיילו עם עופרים, מאות זוגות וחברויות נוצרו בטיולים אלו, ועשרות זוגות כבר התחתנו. מלבד טיולי עופרים יש גם טיולי פנויים פנויות החברה להגנת הטבע שמציעים טיולי הכרויות בטבע, כאשר המכנה המשותף בין האנשים הוא בעיקר האהבה לטבע ולטיולים. הטיולים מיועדים לכל הגילאים, אך לקהל מבוגר יותר מציעים קלאב 50 טיולים עם פנויים ופנויות בגילאי 50 פלוס במסלולים רגועים יותר ומתאימים יותר. תוכלו להכיר גם בטיולים של חברת טיולים ואגדות או אתגרים וטיולים, כאשר שם הטיולים לא מוגדרים לפנויים פנויות בהכרח, אבל הרוב שם הם אכן פנויים ופנויות.

מתוך פופנאי:

לצאת לטיול פנויים פנויות? פנויים ופנויות רבים רוצים למצוא אהבה ולהכיר בני זוג לא רק במסלול הרגיל והמוכר של הכרות באמצעות אתרי הכרויות באינטרנט ואינספור דייטים מלחיצים ולרוב מאכזבים.אחת הדרכים המומלצות והמהנות ביותר כדי למצוא אהבה היא להצטרף לטיולי פנויים פנויות.נשמע קצת נואש ? נשמע מלחיץ? שוק בשר?- ממש לא!!! יש לי חדשות בשבילכם: בטיולי פנויים פנויות המטרה היא לא הכרויות.המטרה העיקרית היא להנות מעצם הטיול עצמו, מהטבע, לטייל יחד עם פנויים ופנויות , להכיר אנשים חדשים ולהרחיב את המעגל החברתי .למצוא אהבה זה הבונוס.במהלך הטיול נערכות פעילויות שונות לשבירת הקרח המאפשרות למטיילים להכיר אחד את השני ולמצוא נושאים לשיחה בסיסית ומשם הדרך פתוחה להכרויות.יתרון בולט להכרויות במהלך טיול פנויים פנויות הוא חוסר הלחץ,החששות והמתח הקיימים בדייט ואפשרות לבחון את האנשים במצב טבעי ואמיתי וללא המסיכות שיש ברוב הדייטים.לסיכום: טיולי הפנויים פנויות הם חוויה נעימה ונחמדה, המאפשרת הנאה מטיול מוצלח, מפגש עם אנשים שאוהבים לטייל, הרחבת המעגל החברתי ואולי גם הזדמנות נהדרת ורומנטית למצוא אהבה.
מי המשתתפים ? המשתתפים בטיולי פנויים פנויות הם אנשים כמוני וכמוך, אנשים שאוהבים לטייל, שאוהבים להנות מהטבע, שאוהבים לאהוב ומחפשים אהבה.ברוב הטיולים יש יותר נשים מגברים מהסיבה הפשוטה שרוב הנשים המצטרפות לטיול, מעדיפות להגיע יחד עם חברה נוספת או מספר חברות, אך חשוב לציין כי האווירה בטיולים מאפשרת גם לנשים המגיעות לבד להרגיש נוח.היחס גם משתנה בהתאם לטיול ולמסלול. בטיולים אתגריים יותר של שייט קייאקים או טיולים ברמת קושי גבוהה יש יותר גברים, אך בטיולים רוחניים יותר (צפת, עמוקה,סיורי סליחות בירושלים וכד’) יהיו תמיד יותר נשים.רוב הטיולים מחולקים לפי גילאים , וכדאי לשים לב לזה לפני שנרשמים…
לאן מטיילים בטיולי פנויים פנויות?רוב הטיולים נערכים בשבתות ובחגים כל רחבי הארץ. הדגש הוא על מקומות רומנטיים המזמנים חוויות או מקומות שקשה לטייל אותם שלא בקבוצה. הטיולים הם ברמות קושי שונות החל מטיולי אתגר (קייאקים,סנפלינג, טיפוס וכד’) ועד לטיולים רוחניים יותר. ישנם גם טיולי פנויים פנויות ארוכים יותר מיום אחד, למשל טיולי פנויים פנויות מאורגנים בחו”ל, נופשונים בארץ ובחו”ל  כאשר ככל שהטיולים ארוכים יותר, כך יש יותר זמן להשתחרר, להעיז ולהכיר.

טיולים לפנויים פנויות – כי טיול אחד שווה ל 30 דייטים

טיולים לפנויים ופנויות

 

 

למה לצאת לטיול פנויים פנויות? פנויים ופנויות רבים רוצים למצוא אהבה ולהכיר בני זוג לא רק במסלול הרגיל והמוכר של הכרות באמצעות אתרי הכרויות באינטרנט ואינספור דייטים מלחיצים ולרוב מאכזבים. אחת הדרכים המהנות ביותר כדי למצוא אהבה היא טיולי פנויים פנויות.
נשמע קצת נואש ? נשמע מלחיץ? שוק בשר?- ממש לא!!!
יש לי חדשות בשבילכם: בטיולי פנויים פנויות המטרה היא לא הכרויות.
המטרה העיקרית היא להנות מעצם הטיול עצמו, מהטבע, לטייל יחד עם פנויים ופנויות, להכיר אנשים חדשים ולהרחיב את המעגל החברתי .למצוא אהבה זה הבונוס.
במהלך הטיול נערכות פעילויות שונות לשבירת הקרח המאפשרות למטיילים להכיר אחד את השני ולמצוא נושאים לשיחה בסיסית ומשם הדרך פתוחה להכרויות. יתרון בולט להכרויות במהלך טיול פנויים פנויות הוא חוסר הלחץ,החששות והמתח הקיימים בדייט ואפשרות לבחון את האנשים במצב טבעי ואמיתי וללא המסיכות שיש ברוב הדייטים. לסיכום: טיולי פנויים פנויות הם חוויה נעימה ונחמדה, המאפשרת הנאה מטיול מוצלח, מפגש עם אנשים שאוהבים לטייל, הרחבת המעגל החברתי ואולי גם הזדמנות נהדרת ורומנטית למצוא אהבה.

טיולי פנויים פנויות – מי משתתף ?

המשתתפים בטיולי פנויים פנויות הם אנשים כמוני וכמוך, אנשים שאוהבים לטייל, שאוהבים להנות מהטבע, שאוהבים לאהוב ומחפשים אהבה. ברוב הטיולים יש יותר נשים מגברים מהסיבה הפשוטה שרוב הנשים המצטרפות לטיול, מעדיפות להגיע יחד עם חברה נוספת או מספר חברות, אך חשוב לציין כי האווירה בטיולים מאפשרת גם לנשים המגיעות לבד להרגיש נוח.היחס גם משתנה בהתאם לטיול ולמסלול. בטיולים אתגריים יותר של שייט קייאקים או טיולים ברמת קושי גבוהה יש יותר גברים, אך בטיולים רוחניים יותר (צפת ועמוקה,סיורי סליחות בירושלים וכד’) יהיו תמיד יותר נשים.רוב הטיולים מחולקים לפי גילאים , וכדאי לשים לב לזה לפני שנרשמים

טיולים לפנויים ופנויות – לאן מטיילים ?

רוב הטיולים נערכים בשבתות ובחגים בכל רחבי הארץ. הדגש הוא על מקומות רומנטיים המזמנים חוויות או מקומות שקשה לטייל אותם שלא בקבוצה. הטיולים הם ברמות קושי שונות החל מטיולי אתגר ) קייאקים,סנפלינג, טיפוס וכד’) ועד לטיולים רוחניים יותר. יש סופי שבוע לפנויים ופנויות וטיולי פנויים פנויות מאורגנים לחו”ל  כאשר ככל שהטיולים ארוכים יותר, כך יש יותר זמן להשתחרר, להעיז ולהכיר.
רוצים לטייל ולמצוא אהבה? תעשו את זה עם מי שצריך!
טיולים הם זמן מיוחד שונה מכל זמן אחר במהלך חיי היום יום. בזמן של טיול נוצרת אוירה חדשה, נטולת לחץ, לרוב נטולת לחצים ומסכות שיש בדרך כלל בדייט ראשון, והאוירה מפשירה בקלילות בין האנשים. אם תרצו, יש לכם סיבה מצוינת לצאת לטיולי פנויים ופנויות, גם תהנו וגם תרויחו הזדמנות להכרויות.

אירועים לפנויים פנויות – מה הרעיון?

המטרה של טיולים לפנויים ופנויות לאפשר לאנשים ליצור הכרות מעמיקה. לא סוד הוא כי חיי היום יום עמוסים ומלחיצים ורובנו עסוקים בעבודה או בשגרה שחוקה. כאשר יוצאים לטיול, משנים את הכללים, פתאום אין התחייבויות מסביב ואין את הדברים הרגילים. תחושת השחרור מאפשרת לאנשים להפתח זה לזה, הם לא מוגבלים ומרגישים תחושת רווחה. מכאן קצרה הדרך לשיחה טובה של הכרות אמיתית, ולקשר שמתחיל להתגבש. דבר נוסף הוא הרצינות שלא החברים שמשתתפים בטיולים לפנויים פנויות, שמוכנים לשלם על טיול, להשקיע ולקום מוקדם, לצאת מאיזור הנוחות כדי למצוא אהבה, בניגוד להכרויות באתרי הכרויות באינטרנט שלא מצריכים יותר מדי השקעה, ויש שם המון לא רציניים שרק מחפשים סטוצים ולא קשר רציני.
טיולים לפנויים פנויות: מקומות חדשים – הזדמנות חדשה
בזמן טיולים לפנויים ופנויות מגיעים המטיילים למקומות חדשים (יש כמובן גם טיולי פנויים פנויות לחו”ל ולא רק טיולים בארץ) , זה גם פותח להם נושאי שיחה מגוונים. הדבר חשוב במיוחד עבור אנשים שאין להם יכולת לפתח שיחה, ולפעמים הם מרגישים תקועים כשיוצאים למסעדה או בית קפה בדייט ראשון. השינוי בזמן הטיול מעלה אתגרים חדשים בפני הפנויים והפנויות והם מוצאים שיחה משותפת ביניהם והרבה רעיונות זורמים. טיולים לפנויים ופנויות הוא זמן נפלא להכיר את האישיות של האדם. איזה אופי יש לו? מה הוא אוהב? ממה הוא נהנה? על מה היא רוצה לשוחח? איך היא מתנהגת במקרים שונים? כל זה במסגרת של טיול טוב המאפשר הכרות מעמיקה עם הרבה הנאה.

פנויים פנויות טיולים – ההנאה מובטחת!

הדבר המאחד את כל המטיילים במהלך טיולים לפנויים ופנויות וסופי שבוע לפנויים ופנויות הוא המכנה המשותף. אין תחושת זרות אלא שוויון – כאן כולם אותו דבר. כולנו על תקן של פנוי או פנויה וככאלה אנחנו יכולים להבין זה את זה מצוין. חשוב לבדוק שיעדי טיולים לפנויים ופנויות יהיו מרתקים ומענינים את המטיילים כדי שההנאה תהיה מושלמת. תמיד עדיף לבחור מקומות חדשים בהם אף פעם לא היינו כדי שיהיה אתגר, ורצוי לצרף מדריך טיולים באותם טיולים לפנויים ופנויות שיתן הדרכה טובה והטיול יהיה באמת מוצלח.
בישראל יש מבחר רב של חברות וארגונים שמארגנות טיולים, כאשר החברה הגדולה והמוכרת כיום היא עופרים טיולים שמתמחה למעלה מ20 שנים בהפקת טיולים לפנויים ופנויות וכן אירועים לפנויים פנויות, מכירה את הצרכים והרצונות של הקהל הזה, ומוציאה סופי שבוע וטיולים, מפגשים לפנויים פנויות ומסיבות וגם מציעה מבחר גדול של טיולים לפנויים פנויות בחו”ל. בנוסף קיימים ארגונים נוספים כמו טיולים ואגדות, קבוצת הגימלים המפורסמת, ומדי פעם גם טיול פנויים פנויות החברה להגנת הטבע.
טיפ למטיילים: צאו לטייל, היציאה לטבע תעשה לכם טוב.לראות נופים, לראות פריחות,לראות אנשים שמחים.אל תמהרו לפסול אנשים,תנו להם הזדמנות. בטיול עצמו תשתתפו,תציגו את עצמכם, דברו עם המטיילים האחרים, תעיזו, אל תתביישו, אם לא תנסו לא תדעו, אם לא ראיתם את המיועד/ת בטיול הראשון….סבלנות – תהנו מהטיול. בטיול הבא יהיו אנשים חדשים, נופים אחרים והזדמנויות חדשות להכיר. (באדיבות עופרים טיולים לפנויים פנויות)

טיולי פו”פ   

סופי שבוע לפנויים פנויות או כל טיול פו”פ (טיול לפנויים פנויות) הוא דרך מעולה להכיר אנשים בדרך הטבעית ביותר והרגועה, ללא מסכות ומתחים הקיימים והשאלות בדייט ראשון, להיות עצמך וכך לפתוח פתח להכיר בן זוג מתאים תוך כדי טיול.  בטיולים כאלו עוברים חוויות רבות ומבלים עם קבוצת אנשים, מרחיבים את המעגל החברתי,  וכך אפשר להתנהג בצורה טבעית וגם ליהנות. במהלך הטיול אפשר לראות מי עוזר מי מצחיק, מי מרוחק ולהכיר חברים חדשים בצורה טובה יותר מאשר בדייט בבית קפה למשל. ואם לא יצא לכם להכיר את החצי השני, לפחות הכרתם חברים חדשים ונהנתם מהטיול עצמו.

טיולי  פו”פ -למי זה מתאים?

באופן כללי, חברות טיולים לפנויים פנויות (למשל טיולי עופרים) משתדלות לתכנן טיולים כך שיתאימו לכולם ובמקרים מסוימים, לתכנן טיול שמותאם לגילאים מסוימים או לקבוצה מסוימת ואז היא תדאג לפרסם זאת מראש, כך שאין צורך לדאוג. אתה לא תגיע בטעות למקום שאינו מתאים לך. טיולי פו”פ (הנקראים גם טיולי פנויים פנויות / טיולי הכרויות/ טיולי סינגלס) יכולים להיות טיולים חד יומיים (לרוב טיולי שבת), יומיים או יותר, טיולי שטח אתגריים או טיולים רגועים יותר והם יכולים להיות בכל רחבי הארץ וגם טיולים מאורגנים לפנויים ופנויות בחו”ל. משרדי נסיעות המתמחים בטיולים מסוג זה, ידעו לשלב פעילויות המעודדות הכרות בתנאים רגועים ושלווים ולכל אחד יש אפשרות להצטרף או לשבת בצד ולצפות.
הטיולים יכולים להיות סביב נושא מסוים, כמו סיורי סליחות לקראת ראש השנה, סיורי חנוכיות, סיור בעקבות משורר או אדם ידוע, סופי שבוע לפנויים ופנויות, טיולי קטיף וביקור בפסטיבלים שונים, ועוד. במקרים מסוימים מתאפשר גם להביא ילדים (בעיקר בטיולי גרושים גרושות) , במידה ויש, וכך אפשר להכיר את האנשים בקבוצה מזווית אחרת, של איש משפחה, שקשה להכיר בהזדמנויות אחרות.
כאשר פנויים ופנויות מטיילים ביחד, יוצרים למעשה הזדמנות להיחשף למספר גדול של אנשים הנמצאים במצב דומה למצב שלך. באופן זה, מרחיבים את מעגל ההכרות מעבר לאדם בודד שמכירים בפגישה או בשידוך.
במקרים רבים הטיולים מגבשים את הקבוצה והיא הופכת לקבוצת אנשים קבועה, היוצאת יחד לטיולים נוספים, מתכננת אירועים ומפגשים ובעצם יוצרת קהילה חמה ותומכת, כך שלא תרגישו לבד. הטיולים מתאימים לרווקים, גרושים, אלמנים ולכל מי שמחפש סביבה טבעית להכיר בן זוג למערכת יחסים ולהרגיש חופשי להיות הוא עצמו.
טיולי פו”פ זו הזדמנות מצוינת לפגוש אנשים, אשר שואפים בדיוק כמוך, להגיע לאותה מטרה של הכרות שותף לחיים.
הטיולים עצמם חווייתיים ומהנים, כך שגם אם בסופם לא הרגשתם שהתקדמתם בחיפוש אחר בן  או בת זוג, לפחות נהניתם מהטיול עצמו!
מילות מפתח לשימוש: טיולים לפנויים פנויות, טיולי פנויים פנויות, טיולים בארץ לפנויים פנויות, טיולים לפנויים פנויות בארץ,  טיול פנויים פנויות החברה להגנת הטבע , טיול פנויים פנויות