הכרויות לדתיים - אתרי הכרויות לדתיים - פו"פים - הבית לפנויים ופנויות בדרך לאהבה

הכרויות לדתיים

למצוא את בן או בת הזוג המיוחל/ת יכול להוות משימה לא פשוטה עבור אנשים מסוימים. הדבר נכון ביתר שאת בהקשר למגזר הדתי, כך שמעבר למבוכה וחוסר הנוחות שמלווים את תהליך הכרת הפרטנר, נוספים על כך צפיות ולחצים שעשויים להקשות על התהליך עוד יותר. כמו כן, ברור שההחלטה כלל איננה פשוטה ויש לה השלכות משמעותיות על בני הזוג ועל המשך חייהם. בשנים האחרונות חלו תמורות ושינויים בעולם ההיכרויות וחיפוש בני זוג, הן במגזר הדתי והן במגזר החילוני. כיום רוב בני הזוג מכירים בפלטפורמות אינטרנטיות שונות, גם במגזר הדתי משתמשים בפלטפורמות אינטרנטיות ולא מעט זוגות מצאו אחד את השנייה באתר שמטרתו לקשר בין יהודים במטרה להקים בית כשר בישראל. אז איזה אתר הכרויות לדתיים מומלץ? קיימים מבחר אתרי הכרויות לדתיים ולכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו, אתם מוזמנים לקרוא על האתרים, להתרשם ולהרשם. מומלץ להרשם ליותר מאתר אחד, ההרשמה היא חינם לחלוטין, ואין לדעת באיזה אתר מחכה לך החצי השני שלך…

 • שניים שהם אחד

  שניים שהם אחד

  אתר הכרויות איכותי לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים בדרך למציאת אהבה ולבניית בית נאמן וכשר בישראל. באתר שרות הכרויות ושידוכים מהיר, אמין ודיסקרטי תוך הקפדה על תוכן נאות וצניעות המתאימה להכרויות במגזר הדתי.
 • זיווג 4 יו

  זיווג 4 יו

  אתר הכרויות שהוקם על מנת להפגיש בין יהודים דתיים ומסורתיים בארץ ובעולם, בדרך למציאת אהבה ולבניית בית נאמן בישראל.  באתר הושקעו מחשבה וטכנולוגיה מתקדמת הכוללים צאט, וידאו צאט, חיפוש מתקדם, מגזין הכרויות ואירועים לפנויים ופנויות דתיים, וכל זה בצורה קלה וידידותית. במסגרת האתר יערכו פעילות לחברי האתר כולל ערבי פעילויות יחודיים. מוזמנים לאתר זיווג 4 יו בדרך למציאת החצי השני. השימוש באתר הינו חינם לחלוטין.
 • שליש גן עדן

  שליש גן עדן

  אתר הכרויות הגדול והמוביל לפנויים פנויות דתיים ומסורתיים עם למעלה מ 50,000 פנויים ופנויות (נכון לשנת 2020) למטרת הכרויות לקשר רציני, חתונה והקמת בית בישראל, אתר ההכרויות שליש גן עדן מתהדר כיום בתואר האתר שמחתן הכי הרבה פנויים ופנויות.

זוגיות בעולם הדתי

הקמת משפחה בישראל, הינה פעולה שרוב המגזרים רואים בה ערך חשוב, יחד עם זאת, במגזר הדתי רואים בפעולה זאת חשיבות מהמעלה הראשונה, שכן מדובר במצווה חשובה בנוסף, קיימת חשיבות חברתית רבה לחתונה ומצופה שהדבר יעשה בגילאים צעירים באופן יחסי.  

לאורך השנים עולם השידוכים נתון היה לבעלותו המונופוליסטית של גורמים ידועים ומוכרים בחברה אשר ניסו ליצור התאמה בין בני זוג וזאת על סמך קריטריונים שונים שהתאמה ביניהם היא אינדיקציה להצלחת השידוך. בין הקריטריונים ניתן היה למצוא, מוצא, השכלה, גיל, מראה חיצוני וכדומה. 

מה היתרון הטמון בשימוש באתרי הכרויות לדתיים?

היתרון הבולט בשימוש באתרי היכרויות הוא החיסכון בזמן ובמשאבים שעל המשתמש להשקיע בכדי לקבל הזדמנות להכיר את בן/בת הזוג. בנוסף לכך, באמצעות אתר ההיכרות סביר להניח שבזמן קצר יחסית המשתמש יוכל לקבל מידע ראשוני רב שעשוי לסייע לו בבחירת בן/בת הזוג המתאים ביותר לשיטתו. כמו כן, האפשרות לבחור את הפרטנר עשויה לחסוך מראש את המבוכה הכרוכה בהכרת אדם שאיננו עונה לדרישות מחפש הזוגיות. כיום, האינטרנט נמצא כמעט בכל מקום מסביב לכדור הארץ. כך שמחפש הזוגיות יכול למצוא את בן או בת הזוג המתאים בכל מקום או זמן בו יחפוץ. 

אם כן, קיימים אתרי היכרות רבים בשוק, לא מעט מהם מתמחים במגזר הדתי. הכנסותיהם של אתרי ההיכרויות מבוססות על רישום מחפשי האהבה לאתר, אך אתרי היכרויות רבים מבססים את עיקר הכנסותיהם על הירשמות המשתמשים למסלולי ה”פרימיום” שמוצעים באתרים.  במסלולים אלה, אתרי ההיכרויות מציעים שירותים שונים שעשויים לתת יתרון למשתמש על פני מנויים חינמיים שיצרו פרופיל רגיל באתר. השירותים שניתנים במסלולי הפרימיום משתנים בין אתר לאתר אך ככלל ניתן למנות מספר שירותים משותפים לאתרים השונים: הקפצת הפרופיל בתוצאות החיפוש, הדגשת הפרופיל, יכולת לשלוח הודעות בצורה יזומה, התכתבות ללא הגבלה וכדומה. מחירו של מנוי פרימיום, יכול לנוע בין 39 שקלים לחודש ועד לכדי 500 שקלים בשנה. 

אז מי מוגדר דתי לדרישת האתרים?

הדת מורכבת מזרמים רבים ומגוונים, הספקטרום הינו רחב וכולל גם מכרים שבהם מחפש הזוגיות אינו בטוח שהוא עונה על הדרישה, כך למשל, דתי מסורתי – אדם שמאמין בדת, מקיים מצוות ומנהגים, אם כי לא בהכרח את כולם על פי דין תורה. אתרים שונים מנסים להגדיר דרישות סף כך שאדם שלא עונה עליהן יוכל למצוא פלטפורמה אחרת שעשויה להתאים לו כך שימצא את בן הזוג האידאלי שמחזיק בהשקפת עולם דומה. לשם המחשה, באתר מסוים מוגדר דתי, כאדם ששומר נגיעה, כך שאדם שמצהיר שהוא לא שומר נגיעה לא יכול להשתמש באתר ההיכרויות.  

לסיכום, השימוש באתרי ההיכרויות בהחלט נפוץ אצל מגזרים מסוימים, וכן אף אצל המגזר הדתי שבמרוצת השנים למד להיעזר בפלטפורמות הטכנולוגיות לצרכיו שלו ולקדם את האינטרסים שלו. שימוש באתרי הכרויות עשוי לחסוך זמן יקר, משאבים ומבוכה למשתמש אף על פי ששימוש במסלול הפרימיום עשוי לעלות לא מעט כסף. באתרים שמתמחים בהיכרויות במגזר הדתי יוגדרו בדרך כלל התנאים והמצופה מהמשתמש, זאת בכדי לשמור על אחידות ונוחות הפלטפורמה.  

טוויטר פייסבוק גוגל פלוס ווצאפ'