הכרויות בפייסבוק ❤️ פופנאי הכרויות חינם

הכרויות בפייסבוק

כאן תוכלו לקבל המלצות על קבוצות מומלצות להכרויות בפייסבוק

הפייסבוק הפך כבר מזמן לאתר הכרויות אחד גדול, אבל בעיקרון יש כמה דרכים למצוא בני או בנות זוג פוטנציאליים בעזרת פייסבוק כשההמלצה החשובה ביותר היא לדאוג לכך שתמצאו בכמה שיותר מעגלים חברתיים ושיהיה לכם כמה שיותר קשר מוקדם עם הצד השני לפני הפנייה הראשונית.

 

קבוצות מומלצות להכרויות בפייסבוק:

הכרויות בפייסבוק: האלטרנטיבה החינמית והמשודרגת לאתרי היכרויות

רווקים ורווקות שמחפשים זוגיות ומאסו באתרי ההיכרויות או בשוק הבשר בטינדר, שמחים לגלות שהפייסבוק מציע אלטרנטיבה ראויה למציאת אהבה. למרבית האנשים שאתם מכירים ודאי יש חשבון בפייסבוק, ולכן סביר להניח שאנשים דומים לכם עם תחומי עניין שחופפים לתחומי העניין שלכם, רק ממתינים שתגלו אותם ברשת החברתית הפופולארית בעולם. איך ניתן להכיר בן או בת זוג דרך פייסבוק? על כך נרחיב במדריך שלפניכם.

היכרויות בפייסבוק: הכתובת על הקיר

מכירים את הביטוי: “אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני?” הדבר נכון פי כמה וכמה כשמדובר בקיר שלכם בפייסבוק. הפרופיל שלכם בפייסוש הוא המקום הראשון אליו יכנסו האנשים שראו את תמונתכם וגילו בכם עניין. הדרך לגרום לאותם בני זוג פוטנציאליים להבין כי שווה להם לפנות אליכם בהודעה פרטית, היא ללכוד את תשומת לבם. אז נכון שכולנו רוצים שיתאהבו באישיות המיוחדת שלנו, אבל קשה להתעלם מחוקי המשיכה ומהעובדה שתמונה שווה אלף מילים, או במקרה הזה, אלף לייקים. אנשים שמעוניינים להכיר אתכם, בסבירות גבוהה יגששו באלבומי התמונות בפרופיל הפייסבוק שלכם, כדי להחליט אם אתם מוצאים חן בעיניהם מספיק כדי להצדיק פניה אליכם בפרטי. לכן ההמלצה שלנו עבורכם היא בראש ובראשונה לעשות סדר באלבומי הפייסבוק שלכם. כלל האצבע הוא: תמונות לא מחמיאות – להעיף, תמונות ישנות מדי – להחליף. בסופו של דבר אם הפרופיל שלכם נועד לשמש כמעין כרטיס ביקור שלכם בזירת ההיכרויות, כדאי שהתמונות והפוסטים בו ישקפו את הצדדים הטובים ביותר במראה ובאישיות שלכם. אותו הדבר נכון כמובן גם לתמונת הפרופיל שלכם. רצוי היא תהיה עדכנית ומחמיאה, אבל בלי להגזים עם הפילטרים. אתם לא רוצים לייצר מצג שווא ולגרום למי שמתעניין בכם לחשוב שאתם צעירים או יפים משמעותית ממה שאתם באמת. כנות היא הבסיס ליצירת מערכות יחסים משמעותיות שישרדו את המעבר מפייסבוק לחיים האמיתיים.

בהקשר זה, אם חשוב לכם לוודא שהאנשים שפונים אליכם למטרת היכרות, יחלקו עמכם תחומי עניין או אג’נדה משותפת, מומלץ בהחלט שהפוסטים שמפורסמים על קיר הפייסבוק שלכם ישקפו לפחות חלקית את עמדותיכם בנושאים החשובים לכם – החל מדעות פוליטיות, אג’נדה חברתית, וכלה בהעדפות מוסיקליות ותחביבים שחשובים לכם.


איך להכיר בני זוג בקבוצות הפייסבוק

קבוצות בפייסבוק מציעות הזדמנות נוספת להכיר אנשים חדשים החולקים עמכם תחומי עניין משותפים.
בנוסף ישנן קבוצות פייסבוק יעודיות למטרת היכרויות לגילאים שונים וקהלים שונים (גרושים גרושות, להט”ב, הורים יחידניים, אוהבי בע”ח ועוד). לכן מומלץ ביותר להצטרף לקבוצות פייסבוק בנושאים שמעניינים אתכם ולכמה קבוצות היכרויות ולהשתלב בשיח כדי להכיר מקרוב יותר את חבריהן. פעמים רבות תגובה לפוסט מעניין בקבוצה או מענה לתגובה של מישהו אחר, יכולה להוביל לשיחה שנמשכת בהודעות פרטיות, להצעת חברות בפייסבוק, ואף מעבר לכך.

טוויטר פייסבוק גוגל פלוס ווצאפ'