אתר בוגדות ❤️ בואו להכיר נשים משועממות שמחפשות ריגוש

אתר בוגדות

אתר בוגדות הוא אתר הכרויות הסקס הגדול והמומלץ בישראל. האתר פתוח לגברים, נשים וזוגות בגילאי 18 ומעלה שרוצים להגשים פנטזיות ולהכיר בני/בנות זוג לסטוצים, קשרים דיסקרטיים מזדמנים, הגשמת פנטזיות, משחקי שליטה, שלישיות, הכרויות מין, מפגשים דיסקרטיים ועוד…

האתר מיועד בעיקר לנשואים ונשואות (אבל לא רק) שמתגעגעים לריגוש ולפרפרים בבטן ורוצים לרענן את השיגרה, ולהנות מהחיים מבלי לפרק את החבילה. אז למה אתם מחכים? הרשמו עכשיו לאתר בוגדות ובואו להכיר אנשים עם פנטזיות ותשוקות כמוכם, תעיזו להגשים את החלומות והפנטזיות שלכם ותתחילו לתבל את שיגרת היום יום בטעמים מענגים, מרגשים ומספקים. הצטרפו עכשיו ואולי עוד הערב תוכלו להגשים פנטזיה…

בוגדות

להצטרפות חינם לאתר  “בוגדות” – ליחצו כאן

 

איפה עוד תוכלו להכיר נשים בוגדות:

  • זבנג הכרויות סקס – אתר הכרויות סקס איכותי, לדעתי הטוב ביותר והמומלץ ביותר מבין אתרי הכרויות הסקס הישראלים הטובים ביותר. באתר מחכה לכם מבחר גדול מאוד של נשים, גברים וזוגות, שמחפשים קשר דיסקרטי מרגש ומחרמן. תוכלו למצוא מגוון רחב של קשרים והכרויות למטרת הגשמת פנטזיות, סטוצים פרועים עוד להערב, ריגושים אסורים ושוברי שגרה, רומן קליל וארוך טווח למי שמחפש משהו משמעותי יותר והרבה כייף. בנוסף תוכלו למצוא ולהכיר באתר שותפים ושותפות למשחקי חילופי זוגות, צירופים שונים של שלישיות, אורגיות פרועות, להכיר שוגר דדי, להכיר חובבי BDSM למשחקי שליטה, סקס מזדמן, לסביות שוות, דו מיניות ועוד. להרשמה חינם ליחצו כאן
  • LoveFinder – אתר היכרויות דיסקרטיות חביב ופשוט המאפשר לכם הכרויות דיסקרטיות לכייף והנאה. אז אם לא מתחשק לכם כרגע קשר רציני, ובא לכם להכיר שותפים ושותפות לקשר לא מחייב של עונג והנאה, בלי דרמות, בלי משחקים מיותרים, נטו הנאה וכייף, כאן תוכלו להכיר אותם. להצטרפות חינם – ליחצו כאן >>

אתר בוגדות

למה נשים בוגדות?

אנחנו לא נכנס כאן לעניין הערכי או לשיח של בעד/נגד הכרויות עם נשים נשואות שבוגדות. אי אפשר להתווכח עם העובדה שזה פשוט קיים. גברים בוגדים, נשים בוגדות. האהבה לבן או בת הזוג היא משהו שאי אפשר להיפרד ממנו. עם זאת, זוגות רבים מתחילים בשלב כלשהו לחוש שמבחינה פיזית ומינית, הריגוש הוא כבר לא אותו הדבר. במקום פרפרים בבטן, ותחושת ריגוש מסעירה לקראת המפגש המיני, התחושה היא של חובה, משהו שעושים פשוט כי צריך. וחסר הריגוש הזה, הריגוש הטבעי הזה, כמובן שלכל אדם יש מניעים שונים להתנסות בקשר דיסקרטי שכזה, אתר בוגדות נוצר כדי לתת מענה לכך. פלטפורמה ייחודית לאנשים הרוצים להנות, לבלות, להתרגש ולהנות מבלי לפרק את המסגרת הקיימת.

מדוע הריגוש המיני חולף עם השנים? כמעט כולם זוכרים את התשוקה האדירה לבן או בת הזוג בתחילת הקשר. תחושת צמא אמתית לגוף אחר, שליוותה אתכם עוד לפני המפגש המיני הראשון. אי אפשר להוריד את הידיים זה מזה, אי אפשר להפסיק לחשוב אחד על השני, זיכרונות של ריח, מגע, מרקם עולים ומענים בכל שעה ביום ובלילה. התחושות האלה, עם כל העוצמה שלהם, לרוב נוטות להיעלם לאחר תקופת זוגיות מסוימת, שיכולה לארוך שנים, אך יכולה גם להסתיים לאחר מספר חודשים.

השאלה מדוע הריגוש המיני חולף עם השנים העסיקה חוקרים רבים. מחקר מפורסם, לקח עכבר זכר, והשאיר אותו בכלוב עם עכברה מיוחמת. העכבר קיים יחסי מין עם העכברה במשך זמן מסוים, עד שהיה נראה שהאנרגיה שלו נגמרה לחלוטין. אך אם בשלב זה הכניסו לכלוב עכברה חדשה, לפתע פתאום הזכר ניעור לחיים, והתחיל שוב בקיום יחסי מין אינטנסיביים עם העכברה החדשה. מודלים שונים הראו תגובה דומה אצל נשים. הסיבות לכך שהריגוש הולך ופוחת, נובעות מכך שהמוח שלנו בנוי להתרגל לגירויים חוזרים. אם אדם ההולך מולכם יחליט לעצור ולצרוח, כנראה שתיבהלו, אך אם הוא יצרח כך במשך שעה, סביר להניח שהבהלה הראשונית שלכם תדעך. היכולת להתרגל לדברים, היא כלי חשוב של המוח לתת תחושה של שליטה על המציאות, ולשמירה על יכולת להגיב לשינויים בסביבה.

איך אפשר להצית מחדש את האש?

אם המסלול הטבעי של כל קשר זוגי הוא תמיד ירידה בתשוקה, מה אפשר לעשות כדי להדליק מחדש את האש? איך אפשר להילחם בנטייה הטבעית של המוח שלנו, שמושרשת בשנים ארוכות של התפתחות ואבולוציה? התשובה היא שמדובר באתגר של ממש. ההצתה מחדש של האש בחיי המין של זוגות היא מאתגרת מאוד. דרך נפוצה לעשות זאת, היא על ידי הפתעת בן או בת הזוג, וניסיון מתמיד של דברים חדשים. אך מאחר והעיקרון של ההתרגלות תקף גם לכך, בסופו של דבר גם הדברים החדשים יגרו אתכם פחות. 

למה גברים ונשים מעדיפים לבגוד ולא לפרק את החבילה?

זוגות רבים בישראל אינם מעוניינים לפרק את החבילה הזוגית. החיבה אל בן או בת הזוג היא הרבה יותר מרק הקשר המיני. מדובר בחיבור נפשי, רגשי, אשר עולה לעיתים בחשיבותו על הקשר הפיזי נטו. פירוק החבילה גם מזמן לזוגות אתגרים משמעותיים, כמו קבלת החלטה בנוגע לשמירה על הילדים, חלוקת נכסים ועוד. פתרון אפשרי לכך, הוא להעביר את המקור לגירוי פיזי מבן או בת הזוג, אל מקור חיצוני למערכת היחסים. מדובר לרוב במערכות יחסים שהבסיס שלהם הוא חברות טובה והצלחה, אבל הסקס חלש, שיגרתי ואף חסר לחלוטין, ולפעמים חבל לפרק הכל רק בשביל חוסר בסקס, ואפשר פשוט להשלים את זה מהצד. אתר בוגדות הוא בסיס נהדר לכך עם  פלטפורמה יציבה של הכרויות לנשואים או לאנשים בזוגיות למצוא מישהו כמוהם, שמחפש ריגוש פיזי אך שמירה על קשר זוגי קיים. זוגות רבים אפילו מסכמים על כניסה של שניהם לאתר, מה שמאפשר תקשורת פתוחה וכנה, והצתה מחדש בלי רגשות אשם של האש במערכת היחסים. בקיצור, אתר בוגדות הוא פתרון שלם, שמאפשר להציל את חיי הזוגיות בעזרת בגידה.  

איזה הכרויות מחכות לכם כאן?

בוגדות הינו אתר הכרויות סקס בו תוכלו להגשים בעצם להכיר שותפים ושותפות לחוויות מיניות מכל הסוגים והכרויות מין שונות. זה יכול להיות קשר מיני מתמשך של יזיזות מענגת, קשר קצר ומסעיר של סטוץ חד פעמי, מפגש דיסקרטי מזדמן בצימר מפנק או אפילו בחיק הטבע. גם נשואים בוגדים ונשואות בוגדות שרוצים קצת לשבור את השגרה היומיומית המשעממת וחסרת הריגושים יוכלו למצוא כאן קשר דיסקרטי ורומן מסעיר ומלא פרפרים בבטן מבלי לפרק את המסגרת הקיימת.

אם אתם בעניין של הגשמת פנטזיות, תוכלו למצוא כאן הכל מהכל, כמו למשל:
  • סקס מרובה משתתפים – כאן תוכלו להכיר זוגות שרוצים לצרף גבר או אישה, להצטרף לזוגות אחרים, שלישיות מכל הסוגים, רביעיות, גאנג בנג (אישה אחת עם כמה גברים בו זמנית), ואפילו מסיבות חשק המוניות ואורגיות פרועות.
  • BDSM – אם אתם בעניין של משחקי שליטה ולא בא לכם להוציא כסף על מלכות סאדו בתשלום, כאן תוכלו להכיר שולטות קשוחות, נשלטות צייתניות וחובבות כאב, נשלטים צייתנים ושולטים אכזריים.
  • גיל וצבע– בואו להכיר גברים ונשים בכל הגילאים (18 ומעלה כמובן) ובכל הצבעים. אז אם אתה אוהב צעירות, אם את מחפשת לך שוגר דדי, אם אתה נמשך דווקא למבוגרות מנוסות, אם אתה מעדיף נשים אתיופיות או תימניות חרמניות או בכלל מעדיף רוסיות ואוקראיניות בהירות ויפיפיות או אם את רוצה לבדוק אם אכן לאתיופים יש יותר גדול…
  • משהו קצת אחר – אם בא לכם לנסות דברים שלא לכולם יש אומץ לנסות, סקס עם קוקסינליות, מפגש מסקרן עם טראנסג’נדרים, להעיז לנסות עם גבר אחר, להכיר סטרייטים סקרנים שרוצים להתנסות או גייז מנוסים שישמחו לפתוח לך (גם) את הראש…
בקיצור, הבנתם את הרעיון, כל פנטזיה, מכל סוג וצבע, מוזמנים למצוא אותה כאן באתר.

 

במה שונה אתר בוגדות מאתרי הכרויות סקס אחרים?

בוגדות, כשמו כן הוא, מיועד בעיקר לגברים נשואים  ונשים נשואות או שנמצאים במערכות יחסים ארוכות ומעוניינים בסקס דיסקרטי ומרגש, תוך שמירה על המשפחה ומבלי לפרק את החבילה.
האתר מציע מגוון רחב של הכרויות סקס דיסקרטיות במערכת חיפוש מתקדמת והתאמה לפי הקריטריונים אותם הגדרת בהרשמה לאתר.
החברים באתר bogdot מחפשים בדיוק כמוך לבגוד פיזית אך לא נפשית בבני הזוג שלהם תוך מטרה להנות שוב מריגושים ופרפרים בבטן, כאשר  אין פה כוונה לפתח קשרים רציניים או להתחיל לצאת לדייטים ולפתח מערכות יחסים חדשות, אלא נטו בהכרויות למטרת מין, הנאה, הגשמת פנטזיות וסיפוק צרכים מיניים, ונשים שמחפשות הכרויות דיסקרטיות עם גברים אחרים תעדפנה להשתמש באתר הכרויות סקס ייעודי.
נושא הדיסקרטיות הוא החלק משמעותי ביותר באתרי הכרויות סקס בכלל, ובאתר בוגדות בפרט. נשים נשואות יעדיפו להכיר וליצור קשר עם גברים נשואים בגלל החשיבות הרבה שיש לשניהם לנושא הדיסקרטיות. גבר רווק, ללא ילדים וללא אילוצים של משפחה, לא תמיד יוכל להבין ולקבל את חשיבותה של הדיסקרטיות שנדרשת ואת האילוצים שיש בקשר שכזה. ולכן כאמור, ברוב המקרים, נשואות יעדיפו גבר בסטטוס שלהן.

בוגדות

למי מיועד אתר בוגדות?

למרות שמשתמע משם האתר כי הוא מיועד אך ורק לבוגדות, הרי שבתכלס הוא פתוח לכולם, גברים, נשים וזוגות, בני 18 ומעלה, רווקים ורווקות, נשואים ונשואות, גרושים וגרושות מכל רחבי הארץ, שרוצים להנות מקשר דיסקרטי מהנה וסקס מרגש. זה יכול להתאים לאנשים בזוגיות מונוגמית, נשואים או רווקים שנמצאים בזוגיות משמעותית ומחייבת, אך גם לאנשים אמונוגמים שרוצים להכיר בן/בת זוג נוסף (למרות שאני אישית כאמונוגמי, מעדיף את אפליקציית פולידייט).

למה בעצם אנחנו בוגדים?

כשאנחנו מתחילים זוגיות חדשה, אנחנו בעננים, בשפה המקצועית זה נקרא NRE (New relationship Energey). האנרגיות של תחילת הקשר. אנחנו פורחים, מתרגשים מכל דבר, מלא פרפרים בבטן, חיזורים קטנים, פתקים, הפתעות קטנות, הודעות חמודות באמצע היום, ומרגישים הכי מאוהבים שיש. עם הזמן אנחנו מתחילים” להתרגל” אחד לשני, הסקס נהיה שגרתי ופחות מלהיב, וההתרגשות יורדת. זה הרבה יותר משמעותי ומורגש כשאנחנו מתחתנים או גרים יחד תקופה ארוכה, הריגוש נשחק עם הזמן ולפעמים הסקס הופך להיות יותר מטלה שצריך לעשות, מאשר משהו שאנחנו מתרגשים ממנו. מה שמוביל אותנו ל3 אפשרויות:

  1. להתגרש – על פניו, נשמע כמו האופציה ההגיונית, וגם נשמע שבחוץ יש לא מעט פיתויים כמו מועדונים לגרושים גרושות, בילויים, טיולים, מסיבות, סטוצים על ימין ועל שמאל. אבל מצד שני, קחו בחשבון, שגם בקשר הבא שלכם, בסופו של דבר הריגוש יעלם מתישהוא. ככה שזה לופ אינסופי…
  2. להמשיך ככה – להשאר יחד, בלי הריגושים, בלי הפרפרים, פה ושם להצליח להנות מסקס, להגיע לגיל 70 ואז להגיד לעצמנו, איזה מפגרים היינו שויתרנו ככה על להנות מהחיים.
  3. להתרגש מבלי להתגרש – חיים פעם אחת, אז לפחות בואו נעשה את זה כמו שצריך. מסתבר שאפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אם אתה מחפש סקס אבל לא רוצה להתגרש או לוותר על המערכת הקיימת, אתה פשוט יכול להצטרף לאחד מאתרי הכרויות הסקס, ולהנות בדיסקרטיות מריגוש מטריף, סטוץ חד פעמי או רומן ארוך. כאמור יש פה את העניין המוסרי של בגידה, אבל זה כבר דיון אחר.

אגב, אצל נשים שבוגדות בד”כ לא מדובר בהכרח בצורך בריגוש, אלא לא מעט פעמים ברצון להרגיש נשית ומחוזרת, כאשר בן הזוג/הבעל כבר רואה אותה כמובן מאליו וכבר לא מתרגש, לא מחזר, לא מחמיא לנשיות שלה וליופי שלה. ובקשר מיני מהצד, היא תוכל להרגיש הכי מחוזרת והכי נחשקת בעולם. ובמקום הבעל שרובץ בטרנינג מול הטלוויזיה, עם כרס משתפלת ומפצח גרעינים, להנות עם בחור מטופח, צעיר ומלא און.

למה בעצם זה עדיף מאשר אפליקציות?

אפשר בקלות למצוא סקס וריגושים באפליקציות השונות להכרויות, כמו למשל טינדר, אפליקציית ההכרויות הגדולה בעולם, וגם באפליקציות קטנות יותר כמו פולידייט, ממבה, וכד.  עם זאת, הדבר הכי חשוב בהכרויות לבוגדים ובוגדות הוא בעצם הדיסקרטיות, ולא חשוב מה הסיבה שבגללה אתם בעצם מחפשים ריגושים בחוץ, חשוב לכם שזה יישאר דיסקרטי.

שימוש באפליקציות לסטוצים מצריך מכם להתקין אותה על הטלפון שלכם, מה שמשאיר עקבות דיגיטלים, הילדים יכולים להתקל בזה כשהם משחקים בטלפון שלכם, או שפתאום תקפוץ לך התראה על הודעה חדשה באפליקציה בדיוק כשאתה מראה לאישה משהו בטלפון. בנוסף, מרבית האפליקציות מבוססות על תמונה, ובהנחה שאתה לא רוצה שהתמונה שלך תופיע שם, אז סביר להניח שללא תמונה (אן עם תמונה של עציץ) לא תקבל שום פניות או תגובות.

לעומת זאת, באתרי הכרויות הסקס (כמו למשל בוגדות), יש אפשרות לשמור על דיסקרטיות מירבית ולהרגיש בטוחים. כמובן שיש כללי זהירות בסיסים שצריכים להתקיים כדי לשמור על דיסקרטיות מלאה כמו למשל שימוש בכתובת מייל ייעודית שנפתחה לצורך ההרשמה לאתר, כאשר הכתובת אינה מכילה פרטים אישיים כמו שם פרטי, שם משפחה ובטח לא מייל של מקום העבודה). היתרון המרכזי הוא שלא צריך לשמור שום דבר במחשב או בטלפון, וכשצריך להכנס לאתר, אפשר לעשות זאת מכל מחשב (לא לשכוח למחוק את ההיסטוריה).

החשיבות של שמירה על דיסקרטיות
בגידה היא מטבע הדברים פעולה שנעשית בחשאי. הסיבות לבגידה יכולות להיות מגוונות ולנוע מרצון לחפש אחר חוויות חדשות ועד תחושת מיאוס ממערכת היחסים הקיימת. מבחינת גברים ונשים שנעזרים באתרי היכרויות באינטרנט לתיאום מפגשים למטרות מיניות, הסיבה לבגידה פחות חשובה כל עוד אפשר לשמור על דיסקרטיות מלאה.
שיהיה בהצלחה