אתר בוגדות - רוצים להכיר ולהנות עם נשואות משועממות?

אתר בוגדות

אתר בוגדות הוא אתר הכרויות הסקס הגדול והמומלץ בישראל. האתר פתוח לגברים, נשים וזוגות בגילאי 18 ומעלה שרוצים להגשים פנטזיות ולהכיר בני/בנות זוג לסטוצים, קשרים דיסקרטיים מזדמנים, הגשמת פנטזיות, משחקי שליטה, שלישיות, הכרויות מין, מפגשים דיסקרטיים ועוד…

האתר מיועד בעיקר לנשואים ונשואות (אבל לא רק) שמתגעגעים לריגוש ולפרפרים בבטן ורוצים לרענן את השיגרה, ולהנות מהחיים מבלי לפרק את החבילה. אז למה אתם מחכים? הרשמו עכשיו לאתר בוגדות ובואו להכיר אנשים עם פנטזיות ותשוקות כמוכם, תעיזו להגשים את החלומות והפנטזיות שלכם ותתחילו לתבל את שיגרת היום יום בטעמים מענגים, מרגשים ומספקים. הצטרפו עכשיו ואולי עוד הערב תוכלו להגשים פנטזיה…

בוגדות

להצטרפות חינם לאתר  “בוגדות” – ליחצו כאן

 

איפה עוד תוכלו להכיר נשים בוגדות:

  • זבנג הכרויות סקס – אתר הכרויות סטוצים דיסקרטי, איכותי לא פחות מהאתר בוגדות, והינו בין אתרי הכרויות הסקס הישראלים הטוים ביותר להכרויות סקס וקשרים דיסקרטים. באתר זבנג תוכלו למצוא מגוון רחב של קשרים והכרויות למטרת הגשמת פנטזיות, סטוצים, ריגושים ושבירת שגרה, רומן קליל, כייף ודיסקרטי, חילופי זוגות, שלישיות, אורגיות, שוגר דדי, משחקי שליטה, סקס מזדמן, לסביות, דו מיניות ועוד. להרשמה חינם ליחצו כאן
  • LoveFinder – אתר היכרויות דיסקרטיות חביב ופשוט המאפשר לכם הכרויות דיסקרטיות לכייף והנאה. אז אם לא מתחשק לכם כרגע קשר רציני, ובא לכם להכיר שותפים ושותפות לקשר לא מחייב של עונג והנאה, בלי דרמות, בלי משחקים מיותרים, נטו הנאה וכייף, כאן תוכלו להכיר אותם. להצטרפות חינם – ליחצו כאן >>

אתר בוגדות

למה נשים בוגדות?

אנחנו לא נכנס כאן לעניין הערכי או לשיח של בעד/נגד הכרויות עם נשים נשואות שבוגדות. אי אפשר להתווכח עם העובדה שזה פשוט קיים. גברים בוגדים, נשים בוגדות. האהבה לבן או בת הזוג היא משהו שאי אפשר להיפרד ממנו. עם זאת, זוגות רבים מתחילים בשלב כלשהו לחוש שמבחינה פיזית ומינית, הריגוש הוא כבר לא אותו הדבר. במקום פרפרים בבטן, ותחושת ריגוש מסעירה לקראת המפגש המיני, התחושה היא של חובה, משהו שעושים פשוט כי צריך. וחסר הריגוש הזה, הריגוש הטבעי הזה, כמובן שלכל אדם יש מניעים שונים להתנסות בקשר דיסקרטי שכזה, אתר בוגדות נוצר כדי לתת מענה לכך. פלטפורמה ייחודית לאנשים הרוצים להנות, לבלות, להתרגש ולהנות מבלי לפרק את המסגרת הקיימת.

מדוע הריגוש המיני חולף עם השנים? כמעט כולם זוכרים את התשוקה האדירה לבן או בת הזוג בתחילת הקשר. תחושת צמא אמתית לגוף אחר, שליוותה אתכם עוד לפני המפגש המיני הראשון. אי אפשר להוריד את הידיים זה מזה, אי אפשר להפסיק לחשוב אחד על השני, זיכרונות של ריח, מגע, מרקם עולים ומענים בכל שעה ביום ובלילה. התחושות האלה, עם כל העוצמה שלהם, לרוב נוטות להיעלם לאחר תקופת זוגיות מסוימת, שיכולה לארוך שנים, אך יכולה גם להסתיים לאחר מספר חודשים.

השאלה מדוע הריגוש המיני חולף עם השנים העסיקה חוקרים רבים. מחקר מפורסם, לקח עכבר זכר, והשאיר אותו בכלוב עם עכברה מיוחמת. העכבר קיים יחסי מין עם העכברה במשך זמן מסוים, עד שהיה נראה שהאנרגיה שלו נגמרה לחלוטין. אך אם בשלב זה הכניסו לכלוב עכברה חדשה, לפתע פתאום הזכר ניעור לחיים, והתחיל שוב בקיום יחסי מין אינטנסיביים עם העכברה החדשה. מודלים שונים הראו תגובה דומה אצל נשים. הסיבות לכך שהריגוש הולך ופוחת, נובעות מכך שהמוח שלנו בנוי להתרגל לגירויים חוזרים. אם אדם ההולך מולכם יחליט לעצור ולצרוח, כנראה שתיבהלו, אך אם הוא יצרח כך במשך שעה, סביר להניח שהבהלה הראשונית שלכם תדעך. היכולת להתרגל לדברים, היא כלי חשוב של המוח לתת תחושה של שליטה על המציאות, ולשמירה על יכולת להגיב לשינויים בסביבה.

איך אפשר להצית מחדש את האש?

אם המסלול הטבעי של כל קשר זוגי הוא תמיד ירידה בתשוקה, מה אפשר לעשות כדי להדליק מחדש את האש? איך אפשר להילחם בנטייה הטבעית של המוח שלנו, שמושרשת בשנים ארוכות של התפתחות ואבולוציה? התשובה היא שמדובר באתגר של ממש. ההצתה מחדש של האש בחיי המין של זוגות היא מאתגרת מאוד. דרך נפוצה לעשות זאת, היא על ידי הפתעת בן או בת הזוג, וניסיון מתמיד של דברים חדשים. אך מאחר והעיקרון של ההתרגלות תקף גם לכך, בסופו של דבר גם הדברים החדשים יגרו אתכם פחות. 

למה גברים ונשים מעדיפים לבגוד ולא לפרק את החבילה?

זוגות רבים בישראל אינם מעוניינים לפרק את החבילה הזוגית. החיבה אל בן או בת הזוג היא הרבה יותר מרק הקשר המיני. מדובר בחיבור נפשי, רגשי, אשר עולה לעיתים בחשיבותו על הקשר הפיזי נטו. פירוק החבילה גם מזמן לזוגות אתגרים משמעותיים, כמו קבלת החלטה בנוגע לשמירה על הילדים, חלוקת נכסים ועוד. פתרון אפשרי לכך, הוא להעביר את המקור לגירוי פיזי מבן או בת הזוג, אל מקור חיצוני למערכת היחסים. מדובר לרוב במערכות יחסים שהבסיס שלהם הוא חברות טובה והצלחה, אבל הסקס חלש, שיגרתי ואף חסר לחלוטין, ולפעמים חבל לפרק הכל רק בשביל חוסר בסקס, ואפשר פשוט להשלים את זה מהצד. אתר בוגדות הוא בסיס נהדר לכך עם  פלטפורמה יציבה של הכרויות לנשואים או לאנשים בזוגיות למצוא מישהו כמוהם, שמחפש ריגוש פיזי אך שמירה על קשר זוגי קיים. זוגות רבים אפילו מסכמים על כניסה של שניהם לאתר, מה שמאפשר תקשורת פתוחה וכנה, והצתה מחדש בלי רגשות אשם של האש במערכת היחסים. בקיצור, אתר בוגדות הוא פתרון שלם, שמאפשר להציל את חיי הזוגיות בעזרת בגידה.  

איזה הכרויות מחכות לכם באתר בוגדות?

באתר bogdot.co.il תוכלו להכיר פרטנריות לקשר מיני מכל סוג אפשרי, קשרים מזדמנים, הכרויות מין, מפגשים דיסקרטים, הגשמת פנטזיות, סטוצים, ריגושים ושבירת שגרה, הרפתקאות סקס קלילות, הכרויות מיניות, הכרויות לנשואים וכמובן גם לנשואות, סקס מזדמן, סטוץ קליל או רומן ממושך כייפי ודיסקרטי עם בוגדים ובוגדות שמחפשים ריגוש ופרפרים.
חובבי סקס רב משתתפים יוכלו להכיר שותפים מתוך מאגר ענק ואיכותי של  זוגות סווינגרס, חילופי זוגות, שלישיות (זוג שמחפש גבר או/ו זוג שמחפש אישה), ואפילו לקבל הזמנות והצעות לאורגיות ומסיבות סקס רבות משתתפים.
באתר אפשרות גם להכיר לפי מוצא, כגון הכרויות סקס עם נשים רוסיות ואוקראיניות, ואפילו אתיופיות ועוד.
חובבי הסקס הקינקי וה BDSM ימצאו באתר הכרויות למשחקי שליטה, שולטת קשוחה שמחפשת עבד או נשלטת כנועה שמחפשת אדון ואף מלכות בתשלום לחובבי הז’אנר, שוגר דדי’ס והכרויות סקס תמורת תמיכה.
באתר גם תוכלו להכיר ולפגוש קוקסינליות וקוקסינליות, טרנסג’נדריות וטרנסג’נדרים, גייז, לסביות, וגם דו מיניים ודו מיניות או סטרייטים סקרנים שרוצים להתנסות ולהשתעשע.
אז אם אתם מחפשים סטוץ, מחפשים חבר/ה, מאהב/ת, שותפ/ה לסקס ולהכרות דיסקרטית, מפגשים אינטימיים וכל הכרות למטרת סקס והגשמת פנטזיות. אז למה אתם מחכים? הצטרפו עכשיו ל bogdot ותתחילו להנות…

 

במה שונה אתר בוגדות מאתרי הכרויות סקס אחרים?

בוגדות, כשמו כן הוא, מיועד בעיקר לגברים נשואים  ונשים נשואות או שנמצאים במערכות יחסים ארוכות ומעוניינים בסקס דיסקרטי ומרגש, תוך שמירה על המשפחה ומבלי לפרק את החבילה.
האתר מציע מגוון רחב של הכרויות סקס דיסקרטיות במערכת חיפוש מתקדמת והתאמה לפי הקריטריונים אותם הגדרת בהרשמה לאתר.
החברים באתר bogdot מחפשים בדיוק כמוך לבגוד פיזית אך לא נפשית בבני הזוג שלהם תוך מטרה להנות שוב מריגושים ופרפרים בבטן, כאשר  אין פה כוונה לפתח קשרים רציניים או להתחיל לצאת לדייטים ולפתח מערכות יחסים חדשות, אלא נטו בהכרויות למטרת מין, הנאה, הגשמת פנטזיות וסיפוק צרכים מיניים, ונשים שמחפשות הכרויות דיסקרטיות עם גברים אחרים תעדפנה להשתמש באתר הכרויות סקס ייעודי.
נושא הדיסקרטיות הוא החלק משמעותי ביותר באתרי הכרויות סקס בכלל, ובאתר בוגדות בפרט. נשים נשואות יעדיפו להכיר וליצור קשר עם גברים נשואים בגלל החשיבות הרבה שיש לשניהם לנושא הדיסקרטיות. גבר רווק לא בהכרח יוכל להבין את המשמעויות שיש לדיסקרטיות ולהבדלי הסטטוס, ומאידך גברים נשואים שנרשמים לאתרי הכרויות סקס שמיועדים לנשים בוגדות מבינים את הרגישות שבעניין, מבינים את הצורך ההדדי בדיסקרטיות ובצורך לשמור על פרטיותן של הנשים ולמנוע פגיעה בשמן הטוב. נשים נשואות (או בזוגיות אחרת כלשהיא)  שפוגשות גברים באתר הכרויות בוגדות יודעות שיש להן מכנה משותף איתם. העובדה שמדובר באתר הכרויות שמיועד להכיר נשואות במערכת יחסים מחייבת מעניקה דיסקרטיות וביטחון לשני הצדדים, מונעת עוגמת נפש ומבטיחה תיאום ציפיות. כל אלו הן סיבות טובות לתת עדיפות לאפשרות של אתר הכרויות ייעודי לנשים בוגדות ובעזרתן אפשר להבין את ההצלחה שלהם.

בוגדות

למי מיועד אתר ההכרויות בוגדות?

נשים שנמצאות במערכת יחסים מחייבת ומעוניינות בקשר למטרות מיניות בוחרות לרוב להיעזר באתרי הכרויות סקס דיסקרטיים באינטרנט או באפליקציות להכרויות סקס כגון טינדר.  מטרת האתר היא לספק לנשים בוגדות פלטפורמה נוחה, נגישה ודיסקרטית ובמקביל גם לאפשר להן לקבל או ליזום פניות לאנשים אחרים. הדגש הוא על האופן שבו נשים בוחרות לנצל את זכותן לחופש מיני ועל יצירת תנאים אידיאליים ליצירת קשרים למטרות שונות. למרות שמו, האתר לא מיועד רק לנשים נשואות או שנמצאות בקשר זוגי כזה או אחר. מוסד הנישואין הוא כמובן המבנה החברתי השכיח ביותר למערכת יחסים מחייבת, אך יש המון נשים שנמצאות בסוגים אחרים של מערכות יחסים עם מאפיינים דומים. זה כולל נשים במערכת יחסים מונוגמית מתוך בחירה, נשים שחיות עם בני זוג בלי להתחתן ונשים שנמצאות במערכת יחסים פתוחה. במקרים של מערכת יחסים פתוחה, הבגידה נובעת מההסתרה של המפגש המיני עם גברים אחרים ולא בהכרח מעצם המפגש עצמו. בניגוד לבעבר, אתרי הכרויות סקס באינטרנט פורחים, המצב נכון להיום הוא שגברים ונשים מעדיפים להשתמש באתרי הכרויות סקס בשביל להכיר אנשים חדשים למטרות מיניות. זה אומר שכולם נעזרים באתרי הכרויות בלי קשר למצב האישי שלהם (כולל הכרויות לנשואים ונשואות), וגם אם הם באותו רגע נמצאים במערכת יחסים מחייבת. זה פשוט, נגיש, קל וזמין לכולם.

הפילוסופיה מאחורי אתר הכרויות סקס בוגדות: כולם יודעים שאחרי כמה שנים של חיי נישואין ו/או מגורים משותפים, הלהט והמשיכה ההדדית פוחתים, הסקס נהיה שיגרתי ומשעמם, סקס שחייבים לעשות, אבל לא ממש בהכרח רוצים… אז זהו, שזה לא חייב להיות כך, כי סקס ותשוקה אלה רגשות נפלאים וחזקים שהטבע נתן לנו, וחיים רק פעם אחת…אז למה לוותר? בין אם רוצים ובים אם לא, מערכת יחסים ארוכת טווח יכולה להישחק עם השנים. אולי האהבה נשארת ויש חיים משותפים באיכות טובה מספיק על מנת להמשיך ולתחזק אותה, אבל אם בוחנים את העניין ברמה המינית, כמובן שהריגוש המיני נעלם עם הזמן, ויש צורך טבעי שגורם לך למצוא את עצמך מחפש סקס או מחפשת סקס.  אם הרגשת או חווית את אותו הדבר אין צורך להרגיש רע עם עצמך, זה טבעי. אחרי הכל בחרת לקרוא את המאמר הזה, וזה סימן שהנושא עבר גם בראשך. כמובן שכאן עולות גם שאלות מוסריות לגבי האם לבגוד או לא. מצד שני הזמן עובר, ולך יש את ההזדמנות להכיר נשואות ,ולהכניס קצת פלפל לחיים. אחרי הכל, אי אפשר לדעת אם לא מנסים. אך אם כבר קבלת החלטה ובחרת שכן לנסות, אתר הכרויות סקס בוגדות זה המקום הטוב ביותר לעשות זאת.

בוגדות כבר יצא לך להכיר?

אתר הכרויות הסקס בוגדות מציע לך את האופציה להירשם בחינם, ולהכיר מבחר רב של משתמשים ומנויים כבר היום לצורך סקס דיסקרטי מחוץ לנישואים אך ללא הפגיעה בנישואים עצמם (כמובן שהאתר אינו מיועד רק להכרויות סקס לנשואים אלא פתוח לכל מי שמחפש קשר דיסקרטי, קליל ובלתי מחייב). לכניסה לאתר כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על הלינק ולמצוא את נתיב ההנאה החדש שלך. ההרשמה לאתר בוגדות היא כאמור חינם לחלוטין, אך כמו בכל אתר הכרויות סקס בתשלום, תדרשו לעשות מנוי כדי להשתמש באופציה של משלוח הודעות וקריאת הודעות. אבל כאמור בתמורה, תוכלו להנות ממערכת הכרויות דיסקרטיות מתקדמת ונוחה שתאפשר לכם להכיר בן זוג או בת זוג לקשר דיסקרטי איכותי ואיכותי.  מבחינתן של נשים בוגדות הכרויות הן דרך מעולה ליזום פגישה עם בני זוג פוטנציאליים למטרות רומנטיות, מיניות או אחרות. קודם כל, עצם האפשרות להכיר אנשים חדשים יכולה לרענן את השגרה עבור נשים שמרגישות שחיקה במערכת היחסים המחייבת שלהן. שנית, נשים בכל גיל הן היחידות שמחליטות על גופן. חלק מהנשים מעדיפות לקיים כמה מערכות יחסים מקבילות מתוך תחושת שעמום, אחרות בכלל לא רואות את עצמן מוגבלות לבן זוג אחד ויש גם כאלה שמשלבות בין נטיות מיניות. בסופו של דבר, אתרי הכרויות סקס באינטרנט זמינים עבור כולן וללא הבדלי מין ותפיסת עולם. אז מה האפשרויות המומלצות לבוגדות הכרויות?

הכרויות דיסקרטיות לנשים בוגדות

עבור נשים בוגדות הכרויות דורשות בדרך כלל שמירה על דיסקרטיות מסוימת. לא משנה מה הסיבה שבגללה אותן נשים החליטו שהן רוצות להכיר אנשים חדשים, השמירה על פרטיות מסוימת היא ערך עליון ובעל משמעות. כתוצאה מכך, נשים נותנות עדיפות לאתרי הכרויות שמאפשרים להם לפתוח פרופיל משתמש עם מידע חלקי בלבד. במידה ולא קיימת אופציה כזו, רוב הנשים ישמרו על פרטיותן באופן יזום ויבחנו היטב למי הן צריכות למסור את המידע. מבחינתן, הדבר החשוב הוא להרגיש בטוחות באתרי הכרויות – ולדעת שגם לצד השני יש אינטרס לשמור על דיסקרטיות רבה ככל האפשר. נשים בוגדות פחות יישתמשו באפליקציות סטוצים (כגון אפליקצית טינדר) אותן צריך להתקין על הטלפון ולהסתכן, מה גם שאפליקציות אלו מבוססות בעיקר על תמונות.

אצל נשים בוגדות הכרויות הן חלק ממערכת היחסים: 

יש מקרים שבהם אצל נשים בוגדות הכרויות למטרות מיניות, גם כאלה שבכלל התחילו כסטוץ חד פעמי , עלולות להפוך להיות מערכת יחסים רומנטית ולהיפך. במילים אחרות, רוב הנשים לא יכולות לשלוט לגמרי באופן שבו תתפתח מערכת היחסים: אותן נשים יודעות היטב היכן מערכת היחסים מתחילה גם אם הן בוחרות להשתמש באתרי הכרויות באינטרנט, אך מאותו רגע והלאה זה כבר יוצא משליטתן. מצד שני, גם במקרים כאלה חשוב להקפיד על כך שכל מפגש עם בני זוג פוטנציאליים ייעשה בהסכמה הדדית ולאחר תיאום ציפיות, תוך כיבוד הגבולות ההדדים, ולשמור שאף צד לא ייפגע.

בוגדות – להרגיש שאת הכי נחשקת בעולם

אין תחושה יותר מרגשת מאשר להיות נחשקת ונאהבת, להרגיש את הפרטנר שלך מסתכל עלייך בעיניים בורקות ולהבין שאת גורמת לו להתלהב כמו ילד – כאילו זו הפעם הראשונה שלו, או לפחות שלכם. הטרנד החם של היום הוא להכיר פרטנר או אפילו מספר פרטנרים לסקס דרך האינטרנט ואם בעבר לימדו אותנו שמדובר בדבר פסול שאסור לדבר עליו, הרי שהיום הכל פתוח והכל הרבה יותר חופשי.
להתרגש מבלי להתגרש
אתר בוגדות מציעה לך למעשה להישאר אישה, אמא ואשת משפחה למופת ובמקביל ליהנות מהנאות החיים שהעולם מציעה לך. אפשר בהחלט ליהנות מכל העולמות ואפשר לא לפספס שום דבר בחיים אבל חשוב לעשות זאת בצורה חכמה וכמובן בדיסקרטיות מלאה.
המילה “בוגדות” היא כבר לא מילה פסולה כמו בעבר, כיום ידוע ומוכח שגם נשים זקוקות למגע ואהבה וגם להן יש את הצורך הפיזי ואם הגבר שלהן לא יספק להן את זה בבית, האופציה של לחפש את זה במקום אחר היא בהחלט אופציה קיימת. אם את מרגישה שמשהו חסר לך בחיי הנישואין זה הזמן לקום ולעשות מעשה ולהרגיש שוב תחושת התרגשות עצומה והכל מבלי לפרק את החבילה.
למצוא גברים שמחפשים בדיוק את מה שאתם מחפשת
המפגשים דרך אתר הכרויות הם כמובן דיסקרטיים לחלוטין, אף אחד לא יודע מה את עושה בלילה רחוק מהבית. בהכרות דרך האתר את למעשה מרוויחה בטחון מלא ואת יכולה ליהנות עד הסוף בלי שום חשש.
בגידות בעזרת אתרי הכרויות
אחד הנתיבים המובילים בתחום זה הוא אתרי הכרויות לבוגדות, בו אתן הנשים תמצאו רק גברים שמחפשים בדיוק את מה שאתן מחפשות. זהו למעשה פתרון מושלם, שנועד עבור נשים וגברים שמרגישים שנעלם להם הריגוש בחיים. באתרים המיועדים לכך תמצאו אלפי גברים שחסר להם משהו בחיים, שרוצים להרגיש שוב כמו ילדים מאוהבים בגיל ההתבגרות, שרוצים לעשות סקס פרוע כמו שלא עשו הרבה זמן, שרוצים להכניס קצת פלפל לחדר המיטות שלהם ורוצים להרגיש שוב כמה הם שווים – בדיוק כמוך. במילים אחרות, אתן יכולות להיות רגועות שכל גבר שתדברו איתו רוצה סקס ולכן אתן לא צריכות לחשוש מה יהיה בעתיד.
סקס בוגדות
אתרי היכרויות באינטרנט מיועדים לגברים ונשים שמעוניינים להכיר אנשים אחרים למטרות רומנטיות, מיניות ואחרות. בתוך כך, המון גולשים נעזרים באתרי היכרויות על מנת לפתוח פרופיל באופן דיסקרטי. השמירה על דיסקרטיות מאפשרת לתאם יחסי מין עם גברים ונשים שרוצים לבגוד והיא גם עוזרת למי שלא מעוניין להיחשף בפני בני משפחה וחברים. במערכת יחסים שמבוססת על סקס בוגדות מציעות התנסות מינית עם מאפיינים מעט שונים מהרגיל. קודם כל, נשים בוגדות מגיעות בדרך כלל עם ניסיון: העובדה שמדובר בבגידה מעידה על כך שלנשים כבר הייתה מערכת יחסים קודמת, לכן הן יכולות להיעזר בניסיון העבר על מנת לקיים מפגשים מעניינים ומקוריים. שנית, במפגשים למטרת סקס בוגדות הן בעלות אינטרס לשמור על דיסקרטיות בדיוק כמו גברים.
החשיבות של שמירה על דיסקרטיות
בגידה היא מטבע הדברים פעולה שנעשית בחשאי. הסיבות לבגידה יכולות להיות מגוונות ולנוע מרצון לחפש אחר חוויות חדשות ועד תחושת מיאוס ממערכת היחסים הקיימת. מבחינת גברים ונשים שנעזרים באתרי היכרויות באינטרנט לתיאום מפגשים למטרות מיניות, הסיבה לבגידה פחות חשובה כל עוד אפשר לשמור על דיסקרטיות מלאה.
במילים אחרות, במפגש למטרות סקס בוגדות ובוגדים כאחד מוצאים את מבוקשם באתרי היכרויות באינטרנט. בעזרת אתרי היכרויות יכולים הגולשים לתאם ציפיות כבר בשלב מוקדם ולדאוג שאף אחד מלבדם לא יידע על המפגש. חוץ מזה, באתרי היכרויות יש מידע על אפשרויות שמירה על דיסקרטיות במהלך סטוצים ועל כלים שרלוונטיים עבור גברים ונשים שמחליטים לבגוד.

עם סקס בוגדות יודעות מה הן רוצות

נשים בוגדות מעדיפות לפגוש גברים דרך אתרי היכרויות באינטרנט בגלל שהן מעוניינות לשמור על הפרטיות שלהן. בתוך כך, אותן נשים בוגדות יודעות בדיוק מה הן רוצות מבחינת מערכת היחסים והמפגש המיני. לרוב, נשים בוגדות לא מעוניינות במערכת יחסים רצינית אלא בקיום יחסי מין לשם הנאה בלבד. זו למעשה גם הסיבה בגללה גברים מתעניינים באפשרות של מפגש מיני עם נשים בוגדות – ולא עם נשים שלא נמצאות במערכת יחסים מחייבת. בהקשר הזה, במפגש לצרכי סקס בוגדות מבטיחות חוויה מיוחדת.
בוגדות אתר
נשים שנמצאות במערכות יחסים מונוגמיות יכולות להחליט בכל גיל שהן מעוניינות בחוויות חדשות. עם זאת, עד לפני מספר שנים אותן נשים לא ידעו לאן לפנות על מנת לממש את החשקים ואת הצרכים שלהן – אך כיום עומדת לרשותם האפשרות של שימוש באתרי היכרויות באינטרנט. כמו כן, מבחינתן של נשים בוגדות אתר היכרויות מרכז בתוכו שורה ארוכה של יתרונות ובהם שמירה על דיסקרטיות, נוחות, נגישות ובעיקר אפקטיביות. השאלה המעניינת היא מה הופך את אותם אתרים לפופולאריים כל כך ומה ניתן לעשות על מנת לנצל את היתרונות שלהם.
אצל נשים בוגדות אתר היכרויות באינטרנט עונה על הציפיות כי הוא מאפשר בראש ובראשונה פתיחת פרופיל בתוך דקות ספורות בלבד. המידע האישי בפרופיל יכול להיות חלקי במידה ואותן נשים רוצות לשמור על דיסקרטיות מלאה, מה גם שהן היחידות שמחליטות איזה פניות לקבל ולמי להגיב. למעשה, אתרי היכרויות באינטרנט בנויים כך שנשים ירגישו בנוח ושיהיו להן את כל התנאים הנדרשים על מנת להכיר אנשים חדשים למטרות רומנטיות, מיניות ואחרות.

תיאום ציפיות באתרי היכרויות

בקרב נשים בוגדות אתר היכרויות באינטרנט הוא גם המקום הנוח ביותר לתיאום ציפיות מול גברים או נשים אחרות. במידה ומדובר בנשים שמעוניינות בהיכרויות למטרות מיניות, תיאום הציפיות מבטיח תחושת ביטחון ומונע עוגמת נפש. לחילופין, ייתכן ואותן נשים ירצו להתנסות במפגש עם בנות מינן וגם כאן יש לאתרי היכרויות יתרון מובהק: בעזרת האתרים יכולות נשים בוגדות לציין מראש את תחומי העניין שלהן, לשוחח עם נשים אחרות מכל רחבי הארץ ולהתרשם מהפרופיל האישי שלהן לפני המפגש הפיזי.

למה נשים בוגדות צריכות אתר היכרויות?

מבחינת נשים בוגדות אתר היכרויות משמש כסוג של מרחב בטוח. בעזרת אתרי היכרויות נשים שמחליטות לבגוד מרגישות שהן לא לבד ושעוד גולשות מרגישות כמוהן. במקביל, אתרי ההיכרויות כוללים מידע פרקטי ויעיל שמיועד לנשים בוגדות בגילאים שונים. אותן נשים לא צריכות להתחייב על מנת להשתמש בשירותי האתר והם עומדים לרשותן בכל רגע נתון ומכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט.
שיהיה בהצלחה