רשימת אתרי הכרויות מומלצים 2023 - ❤️ - הכרויות ופנאי לפנויים ופנויות

אתרי הכרויות מומלצים

אתרי הכרויות מאפשרים לגברים פנויים ונשים פנויות למצוא בני זוג למטרות שונות כגון קשר רציני, זוגיות,חתונה, פרק ב’, חברות, בילויים משותפים או אפילו קשר אינטימי כאשר אינסוף זוגות כבר הכירו באמצעות אתרי הכרויות. תוך כמה דקות תוכלו לפתוח משתמש אישי ולהתחיל להכיר בן זוג/בת זוג, לפי לפרמטרים שתבחרו למטרת הקשר שתבחרו.

צירפנו לנוחותכם רשימה של אתרי הכרויות מומלצים, אתם מוזמנים לקרוא על האתרים ולבחור את הנכון עבורכם (כמובן שמומלץ להירשם ליותר מאתר אחד, ההרשמה היא חינם לחלוטין ואף פעם אי אפשר לדעת איפה מסתתר/ת החצי השני שלך . שיהיה בהצלחה בדרך לאהבה (:

 

אתרי הכרויות מומלצים 2023:

 • דייטלנד

  דייטלנד

  אתר הכרויות הגדול בישראל עם מאות אלפי פנויים פנויות מכל הארץ המחפשים קשר רציני וזוגיות. אתר הכרויות מומלץ, איכותי ומתקדם. אז אם אתם רוצים למצוא את החצי השני. הצטרפו עכשיו לאתר דייטלנד, ואולי כבר הערב תצאו לדייט…

 • ליידיז פירסט

  ליידיז פירסט

  אתר הכרויות ישראלי לפנויים ופנויות ישראלים המחפשים זוגיות וקשר רציני. כאשר ייחודו של האתר הוא שרק הנשים באתר יכולות לפנות לגברים באופן חופשי, וגברים יכולים להשיב או לפנות אליהן רק אם יעברו את מבחן הפניה שהאישה קבעה.

 • לוגו דייט 50 פלוס

  דייט 50 פלוס

  אתר הכרויות המיועד לפנויים ופנויות בגילאי 50 פלוס, בעיקר גרושים וגרושות המחפשים פרק ב’ אך גם כמובן לרווקים ורווקות, אלמנים ואלמנות. באתר מבחר גדול של עשרות אלפי חברים פעילים ואיכותיים. האתר נוח ופונקציונלי ונועד למחפשי לקשר רציני בלבד.

 • דייטבוק הכרויות לוגו

  דייטבוק

  דייטבוק הוא אתר הכרויות מומלץ, מתקדם ואיכותי שהוקם תוך מטרה לחבר בין פנויים ופנויות בישראל, לתת פלטפורמת הכרויות שתאפשר ליצור קשרים חדשים ולעזור לכם למצוא בן/בת זוג לחיים, לקשר רציני, זוגיות ואהבה.
 • כפיות הכרויות

  כפיות הכרויות

  אתר הכרויות גדול, ותיק (2005), מאובטח ואמין ומבין אתרי ההכרויות המומלצים בישראל עם מבחר גדול ואיכותי של פנויים ופנויות המחפשים זוגיות ואהבה לקשר רציני. ההרשמה לאתר חינם לחלוטין וללא עלות. אולי האהבה שלכם מחכה לכם כאן?

 • Rusedate

  Rusedate

  אתר הכרויות ישראלי לפנויים ופנויות דוברי רוסית שרוצים להכיר בן זוג רוסי או בת זוג רוסיה עם רקע תרבותי זהה. באתר  חברים עשרות אלפי רווקים ורווקות, גרושים וגרושות דוברי רוסית המעוניינים להכיר ולמצוא קשר רציני.
 • פופנאי לוגו

  פופנאי

  אתר הכרויות חינם המיועד לפנויים פנויות המעוניינים למצוא אהבה ולהכיר את החצי השני.  בנוסף תוכלו להנות באתר מלוח פעילויות ותוכן רב לפנויים פנויות. השימוש באתר חינם לחלוטין וללא דמי מנוי, כבר אמרנו?

 • שליש גן עדן

  שליש גן עדן

  אתר הכרויות מומלץ ביותר  לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים. מבחר ענק של גברים ונשים המעוניינים להכיר למטרת חתונה והקמת בית בישראל. בואו לגלות מה סוד ההצלחה…
 • בליינד דייט

  בליינד דייט

  אתר ההכרויות בליינד דייט הוא מותיקי אתרי ההכרויות בישראל, והוקם עוד בשנת 1999. באתר חברים כיום מאות אלפי פנויים ופנויות. הרשמה קלה ופשוטה (וחינם כמובן) וכבר תוכלו להתחיל לחפש הכרויות שמתאימות לכם.

 • לאבלי

  לאבלי

  אתר ההכרויות LOVELY הוא אחד מאתרי ההכרויות הגדולים והפעילים בישראל לפנויים ופנויות המחפשים זוגיות, אהבה וקשר רציני.  באתר מאגר של עשרות אלפי פנויים ופנויות מכל רחבי הארץ. לאחר תהליך הרשמה קצר וחינם תוכלו כבר להתחיל לחפש אהבה ואת החצי השני שלכם.

 • שניים שהם אחד

  שניים שהם אחד

  אתר היכרויות ותיק המיועד לפנויים ופנויות מהמגזר הדתי והמסורתי שמחפשים להכיר בן/בת זוג לקשר רציני וזוגיות משמעותית. באתר תוכלו להנות מפלטפורמת הכרויות מתקדמת, אמינה ודיסקרטית אשר מתאימה לקהל הדתי.
 • נפגשים הכרויות

  נפגשים הכרויות

  נפגשים הוא אתר היכרויות חינם לחלוטין וללא דמי מנוי המיועד לפנויים ופנויות המחפשים זוגיות וקשר רציני.

 • אלפא הכרויות

  אלפא הכרויות

  אלפא הוא אתר הכרויות מומלץ המיועד לפנויים ופנויות אקדמאים, קרייריסטים ואיכותיים המציע למשתמשיו פלטפורמת הכרויות מתקדמת באמצעות מערכות התאמה וסינון שלא מאפשרת לכל אחד להצטרף למאגר החברים.

 • זיגוטה הכרויות

  זיגוטה הכרויות

  זיגוטה  הוא  אתר הכרויות מומלץ ואיכותי שמתאים גם לפנויים ופנויות שמחפשים אהבה וקשר רציני וגם לכאלו שמחפשים משהו פחות מחייב. באתר אף תוכלו להנות מתוכן רב, מקצועי ועשיר מעולם הדייטים, הזוגיות וההכרויות.

איך בעצם מכירים באתרי הכרויות?

כל אחד מכיר כמה זוגות שהכירו באתר הכרויות כזה או אחר, ואם בעבר אנשים היו מסתירים את זה כי זה היה לא מקובל, הרי שהיום זה טבעי והגיוני לגמרי לספר שהכרתם באתרי הכרויות. אז אמנם הדרך הישנה להכרויות קצת יותר רומנטית מלחפש אהבה דרך המחשב, אבל האתרים מאפשרים התאמה  טובה המבוססת על מה שחשוב לכם ומאפשרת לכם להכיר חלק מהפרטים על הצד השני עוד לפני שבכלל נפגשתם. ההרשמה והשימוש באתרי הכרויות הם פשוטים, קלים ונוחים, ותוך כמה דקות תוכלו כבר לחפש את החצי השני. רבים לפניכם כבר הצליחו אולי אתם תהיו הבאים בתור…  אז מה בעצם צריך לעשות כדי למצוא אהבה באתר הכרויות ? 

פתיחת פרופיל

כשאתם נרשמים לאתר הכרויות, בין אם למטרות רומנטיות, מיניות או חברתיות,  אתם מתבקשים למלא מספר פרטים (הכמות וסוג הפרטים משתנים בין אתרי ההכרויות השונים) כאשר הפרטים הבסיסיים בפרופיל שלכם הם: שם, גיל, איזור מגורים, גובה, סטטוס ופרטים כללים כמו מראה חיצוני, מבנה גוף, תחום עיסוק, תחביבים, השכלה, דת וכד’. פרטים אלו בעצם ישמשו בפועל כדי שאנשים יוכלו למצוא אתכם בחיפוש באתר. כלומר, בטופ החיפוש ניתן לדוגמא לצייןן שאתם רוצים להכיר נשים בגילאי 35-45, מאיזור ראשון לציון, רווקות או גרושות, מעל גובה 1.60, חילוניות. השאילתה שתרוץ על בסיס הנתונים ובו כל פרטי החברים, תשלוף ותתאים את החיפוש ותציג את הכרטיסים הרלוונטים.

רק על עצמי לספר ידעתי

החלק היותר חשוב הוא החלק שמבדיל אתכם משאר הכרטיסים, והחלק שהופך את הכרטיס שלכם לפרופיל רציני ומושקע,  הם השדות בהם אתם נדרשים לכתוב על עצמכם, על בן/בת הזוג המבוקש/ת ובכלל כל שדה של טקסט חופשי שבו אפשר להכיר אתכם במילים שלכם. חשוב מאוד להשקיע כמה דקות במילוי השדות הנ”ל, לא צריך לחפור ולכתוב מגילות, אבל לספר כמה דברים מעניינים על עצמכם, על דברים שאתם אוהבים, שחשובים לכם וכמובן מומלץ לתבל בקצת הומור כדי לגרום לצד השני לחייך שהוא קורא את הפרופיל שלכם, זה משפר את סיכויי ההצלחה שלכם, בוודאות.

תמונה אחת שווה אלף מילים

הנה כמה טיפים על תמונות שכדאי להעלות לאתרי הכרויות:
 • מומלץ מאוד להעלות כמה תמונות טובות ומחמיאות שלכם.
 • ממליץ לבחור בתמונות שמספרות ללא מילים על דברים שאתם אוהבים, למשל תמונות מטיולים בארץ ובעולם, תמונות עם חיות, תמונות מוהפעות וכדומה. כל אחד ומה שהוא אוהב וחשוב לו שהצד השני יידע.
 • אל תעלו תמונות שלכם עם קסדות אופנוע או מסכות צלילה או תמונות שצולמו מקילומטר, אנשים עוד עלולים לחשוב שיש לכם מה להסתיר.
 • חשוב לשים לב שאתם מחייכים בתמונות, זה מוסיף המון.
 • אם אתם נוטים להצטלם עם משקפי שמש, כדאי שלפחות אחת התמונות שלכם תראה את העיניים שלכם ללא משקפי שמש.

הגיע הזמן למצוא אהבה

אז זהו, עכשיו שיש לכם פרופיל באחד (או כמה) מאתרי היכרות מומלצים ב 2023, הגיע הזמן למצוא את החצי השני. נכנסים לטופס החיפוש וממלאים את מה שחשוב לנו, כאשר חיפוש יעיל ומדוייק, במיוחד למטרת הכרות לקשר רציני, מצריך סינון ראשוני לפי כמה פרמטרים, עם זאת, חשוב לא להגיע עם רשימת מכולת מדוייקת מדי. עוד שנה לפה או שנה לשם לא באמת קריטיים בסופו של דבר. תשתדלו לבוא בראש פתוח, לפחות בשלב החיפוש, ואח”כ לדייק את עצמכם. האתר יציג לכם רשימת התאמות ועכשיו רק נשאר לכם לפנות ולחכות שיענו לכם. רצוי לא לשלוח הודעות בסגנון של “היי” או הודעות של העתק הדבר לכולם. תראו שקראתם את הכרטיס של הצד השני, תתייחסו לדברים שנכתבו בכרטיס. רצוי בהתחלה לוותר על כינויים כמו “מאמי”, “מותק” וכד’. לא כולם אוהבים את זה לפני שנוצרה אינטראקציה מסויימת. זהו, מפה זה שלכם, בהצלחה.

למי זה מיועד?

אתרי ההכרויות באינטרנט מיועדים לגברים ונשים בגילאי 18 ומעלה, כאשר אתרים לקשר רציני מיועדים כמובן לפנויים ופנויות בלבד,רווקים, רווקות, גרושים, גרושות, אלמנים ואלמנות, לעומת אתרי הכרויות סקס שמיועדים גם לנשואים ונשואות. אם בעבר היו מאפיינים את הגולשים באתרי הכרויות כאנשים עם ביטחון עצמי נמוך או לאנשים ללא ניסיון רב בעולם הדייטים הלא וירטואלים, שמרגישים נוח יותר מאחורי המסך והמקלדת, הרי שכיום רוב ההכרויות מיועדות לכלל אוכלוסיית הפנויים פנויות בישראל ומאפשרת להם להכיר בקלות ובנוחות.

הכרויות  – אז והיום

עד לפני לא יותר מדי שנים, רוב ההיכרויות בוצעו על ידי שדכנים ושדכניות או שאנשים פשוט הכירו בטיולים, מועדונים ואפילו בתור לסופר. בסוף שנות התשעים יחד עם המהפך האדיר שהביא האינטרנט לחיינו,  כשאתרי הכרויות ודייטינג ראשונים רק נפתחו (קופידון למשל ואחריו JDATE וכד’), רבים חששו להיכנס לאתר וליצור חשבון באתר היכרויות. “מה יהיה אם מישהו יראה שאני שם?” או “מה האתר הזה יכול לעזור לי?” היו חלק מהתגובות לשאלה – “למה את/ה לא מנסה להכיר דרך האינטרנט?”  הגישה הייתה כי אתרי הכרויות והכרויות באינטרנט בכלל הוא פתרון נואש לפנויים ופנויות שלא מצליחים להכיר בדרך הרגילה.

כיום, לא הרבה שנים אחרי, המהפכה הושלמה, להכיר אנשים באתרי הכרויות מומלצים נחשבת לדרך הנפוצה, הנוחה והפופולארית להיכרויות מכל סוג, בין אם לקשר רציני או לקשר דיסקרטי.  אי אפשר להגיד שכבר אין יותר צורך בשדכנים ושדכניות, לא מעט קשרים נרקמים באמצעות שידוכים, אך לעומת זאת עולם אתרי ההכרויות באינטרנט מציע אפשרויות חיפוש וסינון מתקדמות ומהירות והכל בלחיצת כפתור מכל מקום ובכל זמן, וכל הזמן יש שינויים והתפתחויות שרק מקלים על הגולשים למצוא אהבה. כל אחד יכול לשבת מאחורי המחשב או אפילו הפלאפון ואחרי מספר דקות להתחיל שיחה עם אדם חדש שהוא לא מכיר. מי יודע, אולי השיחה הזאת תוביל בסוף, תאמינו או לא, לחתונה. בכל אופן, כיום לרוב הפנויים והפנויות יש כרטיס פעיל בלפחות אחד מאתרי ההיכרויות המומלצים.

ומה אם יראו שאני רשום באתר? פאדיחה, לא? 

אז זהו, שלא. כיום, פנויים ופנויות רבים בארץ ובעולם משתמשים באתרי הכרויות, והם כבר מזמן נחשבים לאתרים לגיטימיים למציאת בן או בת זוג. אין פה מה להתבייש, הרי לא מדובר בפעולה אסורה, להיפך, הרי כל אחד מאיתנו רוצה למצוא שותף לחיים, והדרך הנוחה ביותר (וכנראה גם הטובה והאפקטיבית ביותר) היא באמצעות אתרי הכרויות. לא סתם הצליחו רבים וטובים למצוא זוגיות באמצעות אתרי הכרויות, ואולי את או אתה תהיו הבאים בתור.  אם אתם עדיין קצת חוששים, תמיד כדאי לזכור שמי שרואה אתכם באתרי ההכרויות, נמצא בהם גם בעצמו, ולכן אותה ה- ‘פאדיחה’ (שהיא כלל לא פאדיחה), היא גם שלו.

מהם היתרונות של אתרי הכרויות ?

ככל שמתבגרים, החיים נעשים עבור רובנו עמוסים ומלאים במשימות ואתגרים. באמצעות אתרי הכרויות, מציאת בן או בת זוג – משימה לא קלה כשלעצמה, הופכת להיות פשוטה בהרבה. ‘מדוע’ אתם שואלים? הנה מספר תשובות:

 • מאפייני בן/בת הזוג: היכרות ראשונית שלא דרך אתרי הכרויות, מבוססת לרוב על מפגש רנדומלי או פגישה באמצעות מתווך, או אם תרצו ‘משדך’, אשר מנסה למכור לשני הצדדים את הרעיון כי הם מתאימים אחד לשני וכדאי שהם יפגשו. כך, סומכים שני הצדדים בעיקר על המזל, ולפעמים גם על חוות דעתו של החבר המשותף. לעומת זאת, באמצעות אתרי הכרויות, ניתן לבחור את בן או בת הזוג לפי מגוון רחב של פרמטרים, ולפי סינון קפדני הכולל אלמנטים רבים כגון: גיל, אזור מגורים, תחביבים, תכונות אופי ועוד. 
 • ביטחון עצמי: אנשים רבים הנפגשים לראשונה עם אנשים אותם הם לא מכירים, נוטים לסבול מתכונה די נפוצה בסיטואציות שכאלה, והיא חוסר ביטחון עצמי. כך, עלולים רבים וטובים לשדר תכונות אופי שאינן מאפיינות אותם, וכך עלולים להתפספס זוגות פוטנציאליים רבים. אתרי הכרויות מאפשרים לפצות על חוסר הביטחון העצמי. אנשים רבים אשר בחיי היום – יום היו מתביישים לפנות לאדם אחר אשר מוצא חן בעיניהם, ימצאו כי באתרי הכרויות יהיה להם הרבה יותר ביטחון לנסות ולפנות לאותו אדם בדיוק.  
 • שיווק עצמי: אנשים רבים מצליחים לשווק את עצמם בצורה מיטבית באופן כתוב או מתוכנן. כך, כל משתמש באתר הכרויות יכול להעלות סרטון על עצמו, או לכתוב על עצמו מספר משפטים, לתאר תחביבים מסוימים, ובעיקר לשווק לבני זוג פוטנציאליים מידע שהוא רוצה לשתף. כמו כן, כל משתמש היוצר פרופיל באתר הכרויות, יכול לבחור האם להעלות תמונות אישיות שלו, ויותר חשוב – איזה תמונות להעלות. כך, בן או בת הזוג הפוטנציאליים היוצרים קשר איתו, מקבלים הצצה למצבים בהם הוא נמצא בשיאו.
 • שעות הפעילות: מטבע הדברים, הכרויות של חיי היום – יום, מוגבלות לשעות מסוימות. כך, אדם שעובד עד שעות מאוחרות בלילה, יכול למצוא עצמו קצת תקוע, מאחר שכך קשה להכיר ולהתחיל קשר, לצאת ל’דייטים’ ולנהל קשר רציני. באמצעות אתרי הכרויות, ניתן להתחיל קשר בקלות לכל אורך שעות היממה. 

איך לבחור אתר הכרויות מומלץ שמתאים לי?

אתרי ההכרויות המומלצים בדף זה מיועדים למחפשי קשר רציני בלבד. בלחיצת כפתור פשוטה וידידותית תוכלו לחפש את החצי השני וליצור קשר עם פנויים פנויות המחפשים אהבהכאמור יש מבחר ענק של אתרי הכרויות, כאן המלצתי רק על חלק מהאתרים אך יש עוד לא מעט. בחירה באתר הנכון תקצר לכם את הדרך בתהליך הארוך של חיפוש אהבה ותחסוך לכם זמן יקר ולא מעט אנרגיות. אז איך בעצם נבחר מהו האתר שמתאים לנו? יש כמה פרמטרים שכדאי שניתן עליהם את הדעת ויעזרו לנו להתמקד במה שחשוב לנו.

מטרת הקשר – ראשית כל נגדיר לעצמנו מה בעצם אנחנו מחפשים. האם אנחנו רוצים קשר רציני ומשמעותי? האם אנחנו לא רוצים להתחייב כרגע ופתוחים כרגע לקשר יותר קליל ומהנה כמו למשל סטוצים? או שאנחנו פתוחים להיכרויות ונגדיר את הקשר לפי התחושה שלנו עם האדם שנכיר?  אני אישית ממליץ ללכת על האפשרות השלישית, בלי להגדיר מראש, הרי אתם יכולים להגדיר לעצמכם שאתם מחפשים קשר רציני ובסוף זה ייגמר כסטוץ, וזה יכול להיות ההיפך, שתגדירו שאתם מחפשים משהו לא רציני ובסוף זה יתפתח להתאהבות וקשר רציני. אז למה להגדיר? אבל כאמור, כל אחד ומה שמתאים לו.

פילוח האתר – אם אתם בני 30 אין טעם שתרשמו לאתר הכרויות לגילאי 50 פלוס, ואם אתם חילוניים אין טעם שתחפשו זוגיות באתר הכרויות לדתיים. אם מאוד חשוב לכם שבן הזוג יהיה אקדמאי, אז יש גם אתרים המיועדים להכרויות לאקדמאים.  גם כאן, לדעתי האישית, שווה לנסות לא רק באתרים המפולחים אלא גם באתרי הכרויות כלליים, ולבוא בראש פתוח יותר ולא עם רשימת מכולת.

אבטחה ודיסקרטיות – חשוב לוודא כי מדובר באתר מוכר, מאובטח ששומר על הפרטיות שלכם, לא הייתם רוצים שהפרטים שלכם ייחשפו, לא פרטי האשראי ובטח שלא פרטים אישיים.

בסופו של דבר לכל אתר יש יתרונות וחסרונות שלו, מומלץ לקרוא את הביקורות שכתבנו על כל אתר ואתר ולבחור את אלו שאתם הכי מתחברים אליהם. מה שיפה זה שאתם לא מוגבלים בבחירה של אתר אחד, אלא יכולים להרשם לכמה אתרים כי אף פעם אתם לא יכולים לדעת איפה מתחבא החצי השני שלכם. 

אתרי הכרויות בחינם או בתשלום?

אחת ההתלבטויות של הגולשים היא האם עדיף להרשם לאתרי הכרויות מומלצים בתשלום או שעדיף אתרי הכרויות חינם פחות מומלצים? לכל דבר יש יתרונות וחסרונות. כמובן ששימוש חינם באתר הוא יתרון מעולה שבנסיבות אחרות מאוד לא פשוט למצוא בו חסרונות, אך דווקא כשמחפשים קשר רציני ומשמעותי, ודי נמאס מכל מיני משחקים, פניות מאנשים לא רציניים, נשואים וכד’, הרי שאז עדיף להשקיע ולהרשם לאתר הכרויות בתשלום, כאשר תשלום מנוי באתר מראה על נכונות, רצינות והשקעה אל מול אתר הכרויות חינם שמאפשר לכל מי שרוצה ליצור איתכם קשר ולשלוח לכם הודעות, ללא הגבלה וללא סינון. בנוסף, אתרי הכרויות בתשלום יהיו לרוב מאובטחים יותר, מתקדמים יותר ויציעו יותר אפשרויות מאתרי הכרויות חינם. אז כאמור, לשיקולכם.

טיפים להצלחה

אמנם יש באתר מאמר שלם על טיפים להצלחה באתרי הכרויות, אבל על קצה המזלג הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להצליח באתרי הכרויות מומלצים ובכלל:
 • אל תזלזלו בתהליך ההרשמה, למרות שמפתה לדלג על כל השאלות ולהגיע ישר לשלב החיפוש. תשקיעו בכרטיס שלכם, תכתבו על עצמכם, תנו לאנשים להכיר אתכם דרך מה שאתם כותבים, וזה בסדר גם להתייעץ עם חברים ולנסח משהו נחמד בסגנון של: “החברים שלי חושבים שאני…”
 • לא פחות חשוב מהטקסט, כדאי וחשוב גם להשקיע בבחירת תמונה טובות ומחמיאות.
 • תפסת מרובה לא תפסת – קל מאוד להתפזר באתרי הכרויות, לפנות להמון בני/בנות זוג פוטנציאלים תוך כמה רגעים, ולהתחיל כמה קשרים והכרויות במקביל. הטיפ שלי הוא לא להתפזר, התחלתם להתקשקש והשיחה מעמיקה? זה הזמן לשים בהולד את שאר השיחות ולהתרכז בקשר אחד, ולתת צ’אנס לקשר הזה להתפתח ולהצליח.
 • תשקיעו בניסוח הודעה, אל תסתפקו ב “היי” או “ערב טוב”, תתייחסו למה שאותו אדם כתב בכרטיס שלו, כך שהוא יבין שהשקעתם וקראתם את הכרטיס שלו ולא שלחתם הודעה זהה לכולם.
 • סקס – בעיקר לגברים שבחבורה, עשו טובה לעצמכם, אל תמהרו, השאלה השלישית בהכרות שלכם לא צריכה להיות על פנטזיות והתנסויות מיניות, זה דוחה וזה מרתיע. תשמרו משהו לשלב מתקדם יותר.

אז למה מומלץ להכיר באינטרנט?

לא פשוט למצוא אהבה. עוד בתקופת הגמרא נכתב כי  “קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף”. כדי למצוא זוגיות צריך להשקיע, אין מה לעשות, אין הרבה סיכוי שהאהבה פשוט תופיע בדלת. אז אפשר לחכות שהחברים יכירו לך מישהי או לצאת למועדונים ואז לגלות שרוב האנשים שם מחפשים בכלל סטוץ חביב ללילה, אבל הכי טוב זה פשוט לא לחכות בבית לאביר על הסוס הלבן, ולהצטרף לאחד מאתרי ההכרויות המומלצים, להתאזר בהרבה אמונה וסבלנות, לנסות ולא להתייאש, לצאת לדייט ועוד דייט, ללמוד מטעויות, ללמוד לדייק ולהבין מה חשוב ומה פחות חשוב, ולמצוא את האהבה.

איזה סוגים של אתרי הכרויות תוכלו למצוא ברשת?

קיים מגוון רחב של אתרים, חשוב להכיר את האפשרויות השונות, כדי לדעת לאיזה אתרים כדאי לכם להתכוונן.

אתרי הכרויות לקשר רציני

אתרי הכרויות לקשר רציני הם האתרים הנפוצים ביותר בתחום ההכרויות ברשת. האתרים פתוחים לפנויים ופנויות בלבד בגילאי 18 ומעלה ומכל רחבי הארץ. על חלק מהם תוכלו לקרוא כאן למעלה ברשימת אתרי ההכרויות המומלצים 2023. האתרים הטובים, הגדולים והמקצועיים הם בתשלום ולא אתרי הכרויות בחינם, ולא צריך להבהל מזה, זה יחסוך לכם לא מעט עוגמת נפש ודייטים מיותרים. בנוסף יש עוד מגוון עצום של אתרים כגון זיגוטה, נפגשים, Jdate,  ליידיס פירסט, דובדבן,  דייט פארטי, לאבמי,  זוגי , אטרף, נפגשים בגורן, קיופיד, טנגו ועוד.

אתרי הכרויות סקס וסטוצים

סקס היא לא מילה גסה, והאינטרנט רק מחדד את האפשרות להנות גם מהכרויות סקס. אם בעבר אנשים פחדו להצהיר על רצונם בסקס, הרי שכיום קיימים לא מעט אתרים שכל מטרתם היא לשמש פלטפורמת הכרויות לסקס מהנה ומרגש, תוך שמירה על דיסקרטיות. יש לא מעט אתרים כאלו, אך כדאי להרשם לאתרי הכרויות מומלצים גם בקטגורייה של הכרויות סקס. אתם מוזמנים לקרוא על האתרים המומלצים וקישורים ישירים בדף אתרי הכרויות סקס מומלצים כאן באתר.

אתרי הכרויות לדתיים

אתרים המיועדים לפנויים ופנויות דתיים שרוצים לכיר למטרות חתונה. בקטגוריית אתרים אלו אפשר גם למצוא אתרי הכרויות לחוזרים בתשובה, אתרי הכרויות למסורתיים, אתרי הכרויות לשומרי שבת ועוד. מה שמאפיין אתרים אלו זה בעיקר אופי השאלות ששונה משאלון באתר הכרויות רגיל, שאלות רלוונטיות לדתיים כגון: האם את מתכוונת ללכת עם כיסוי ראש אחרי החתונה, האם אתה קובע עיתים לתורה וכד’. בנוסף, באתרים אלו מקפידים יותר על התמונות שעולות לאתר וכן על תוכן הולם וצנוע.

אתרי הכרויות לבני 50 פלוס

נישה חדשה יחסית שנותנת מענה לקהל גדול של פנויים ופנויות בגילאי 50 פלוס, בעיקר גרושים וגרושות שמעוניינים להכיר בן/בת זוג לזוגיות, פרק ב ואפילו לידידות ובילויים משותפים. כאשר מאפיין מעניין באתרים אלו, הוא שהם מציעים לא רק חיפוש זוגיות, אלא גם אפשרויות והזדמנויות להכיר חברים חדשים, מפגשים, פעילויות ועוד.

אתרי הכרויות לצמחוניים וטבעוניים

תתפלאו, אבל יש אפילו אתרי הכרויות לצמחוניים ולטבעוניים (למשל אתר ההכרויות גרינדייט) המיועדים לחברי הקהילה. לדעתי זה קצת מיותר בהתחשב בעובדה שברוב אתרי ההכרויות אפשר היום לסמן את האפשרות להכיר צמחוני/טבעוני. אבל שיהיה.

איזה עוד אתרי הכרויות קיימים?

אתרי הכרויות למבוגרים – אתרים המיועדים בד”כ לגילאי 50 ומעלה המציעים הכרויות לגיל השלישי, מרביתם אלמנים ואלמנות, אך גם גרושים וגרושות. מדובר באתרים קלים ופשוטים לתפעול המותאמים לקהל היעד.

אתרי הכרויות לנשואים – נרצה או לא נרצה, נאהב את הרעיון או לא, אבל לא מעט נשואים ונשואות רשומים באתרי הכרויות מתוך רצון להרפתקאות מרגשות מבלי לפרק את המסגרת הקיימת. דווקא הקיימות הזאת של אתרי הכרויות לנשואים, מרכזת אותם באתרים ייחודיים ואז פחות אפשר להתקל בהם באתרים הרגילים.

אתרי הכרויות לאקדמאים – עוד קטגוריית הכרויות מפולחת למי שעניין ההשכלה והעיסוק חשובים לו. אתרים כמו אלפא הכרויות לאקדמאים או החצי השני שמיועד לסטודנטים ואקדמאים. שאלוני ההרשמה לאתרים אלו יהיו מורכבים יותר וארוכים יותר, תוך מטרה שרק הרציניים והאיכותיים ישרדו את התהליך. בנוסף, מחיר המנוי באתרים אלו יהיה גבוה יותר מאתרים רגילים, מאותה הסיבה של רצון לסנן אנשים לא רצויים ולהתמקד בקהל היעד.

אתרי הכרויות לאנשים עם מוגבלויות – באתרי הכרויות רגילים יש התייחסות מצומצמת לעניין נכות פיזית והתעלמות לחלוטין ממוגבלות נפשית. בתוך הקטגוריה הזאת יש עולם שלם של סוגי נכויות, פיזיות ונפשיות ואלו באים לידי ביטוי באתרים כמו לאב דווקא המיועד לאנשים עם מוגבלויות.

אתרי הכרויות לגייז ולסביות – רוב אתרי ההכרויות פתוחים כמובן גם לגייז ולסביות, אבל רבים מהם יחששו להחשף באתר שפתוח לכולם. בנוסף, יש קשת שלמה של אפשרויות בעולם הזה שלא מקבלת מענה באתרי הכרויות רגילים. לכן קמו אתרים ייעודיים לקהילה הלהט”בית (לסביות, הומואים, טראנסקסואלים וביסקסואלים) כמו גייפאל, שידייט, אטרף ועוד.

אתרי הכרויות לערבים – מכיוון שהן היהודים והן הערבים, נוטים ליצור קשרים בינם לבין עצמם, אז הערבוב פחות מוצלח באתרי הכרויות. נשים יהודיות יתרחקו מאתרי הכרויות שבהן יפנו אליהן גברים ערבים, וההיפך, וכמובן גם עניין השפה. לכן, כדי לענות על הצורך הרב של אוכלוסיית הפנויים פנויות הערבים, קמו אתרי הכרויות לערבים שמיועדים לאוכלוסיה הזו וכמובן גם בשפה הערבית, כמו למשל אחלאם שמופיע כאן ברשימת האתרים המומלצים.

אתרי הכרויות לדוברי רוסית – יש למעלה ממיליון דוברי רוסית בישראל. חלק גדול מהם מעוניין בהכרות עם אנשים מאותו רקע, מאותה תרבות, אותה שפה, וכך קמה לה נישה של אתרי הכרויות לדוברי רוסית כמו למשל Rusdate שמופיע כאן למעלה ברשימת אתרי הכרויות מומלצים.

אתרי הכרויות לעשירים – קטגוריית הכרויות קצת פחות שגרתית ומוכרת, מציעה הכרויות בין נשים יפות לגברים אמידים. אפשר לאהוב את זה ואפשר שלא, אבל בכל מקרה יש לזה ביקוש, ואת הכפפה הרימו כמה אתרי הכרויות שמאפשרות הכרויות מסוג זה.

אתרי הכרויות בחינם – ניהול אתר הכרויות מצריך לא מעט אנרגיה (סינון משתמשים בעייתיים, אישור תמונות, העלאת תוכן) והשקעה כספית (אחסון האתר, בניית אתר, עיצוב, פרסום, תחזוקה שוטפת ועוד), לכן לא תמצאו יותר מדי אתרי הכרויות בחינם, אלא בעיקר אתרים שמאפשרים הרשמה בחינם ועל שאר השירותים גובים דמי מנוי. רוצים אתר הכרויות חינם באמת? מוזמנים לנסות את פו”פנאי שמופיע גם הוא כמובן ברשימת האתרים המומלצים.

אתרי הכרויות לפרק ב – אם בעבר הרחוק, גירושין היו עניין נדיר יחסית, הרי שהיום זה עניין נפוץ מאוד, ויש מאות אלפי גרושים וגרושות שמחפשים לפתוח פרק חדש ולכן קמו אתרי הכרויות ייעודיים לגרושים וגרושות שמחפשים פרק ב, לדעתי, הקטגוריה הספציפית הזאת די מיותרת, כיוון שאין באמת הבדל בינם לבין אתרי הכרויות “רגילים”, שבהם יש אפשרות לסמן את הסטטוס כ”גרושה/ה ולציין אם יש/אין ילדים, שזה בעצם מה שמאפיין את ההבדלים בפרק ב מול פרק א.

אתרי הכרויות מוזרים: ברחבי העולם אפשר למצוא אתרי הכרויות מסוגים שונים, החל מאתר הכרויות לאסירים ואסירות, אתר הכרויות שמיועד לאנשים מעשנים, אתר הכרויות לאנשים לפי חיות המחמד שלהם, אתר הכרויות לאופנוענים, אתר הכרויות לאנשים עם אלרגיות לאוכל ואפילו אתר הכרויות המיועד לליצנים.

אז מה היה לנו כאן?

שאלות ותשובות לסיכום:

איזה אתרי הכרויות מומלצים לשנת 2023 ?  קיימים המון אתרי הכרויות, בדקנו עבורכם את האתרים, מוזמנים לקרוא באתר את הסקירות, ההמלצות והביקורות שלנו ולמצוא את אתר ההכרויות שהכי טוב בשבילכם

מה הטיפ המנצח להצלחה באתרי הכרויות?  אין טיפ אחד מנצח, אלא יש כמה טיפים שיעזרו לכם להצליח ולמצוא אהבה באתר הכרויות. בואו לקרוא על זה על הטיפים המנצחים

יש מגוון דרכים למצוא אהבה, אבל אין ספק כי הדרך הקלה, הנוחה והמהירה היא באמצעות אתרי הכרויות מומלצים לשנת 2023 . תקראו את הכתבה, תפנימו את העצות והטיפים שקיבלתם פה, ושיהיה לכם בהצלחה בדרך לאהבה.