הילה מנחם -מאמנת נשים למציאת זוגיות - הכרויות ופנאי לפנויים פנויות

הילה מנחם

הילה מנחם

מאמנת ומלווה נשים בכל שלבי החיים ליצירת זוגיות מאושרת שהן ייחלו לה

היי, אני הילה, מאז ומתמיד האמנתי באהבה, האמנתי שהיא הופכת אותנו לאנשים טובים יותר לעצמנו לעולם, ובכל זאת מצאתי את עצמי טועה שוב ושוב בעולם הפנויים פנויות יותר מידי זמן.

אחרי שעברתי דרך ארוכה כדי לייצר את הזוגיות שחלמתי עליה ולבסוף גם הצלחתי, הבנתי שכל אחת יכולה לייצר זוגיות כזאת, בדרך קצרה יותר, בקלילות, שימחה ותשוקה כדרך חיים.

למי מיועדת תוכנית האימון ליצירת זוגיות?

  • לנשים שעדיין מאמינות באהבה כדרך חיים
  • לנשים שרוצות להחזיר את השליטה אליהן לידיים
  • לנשים שמבינות שהכוח למציאת זוגיות אצלן
  • לנשים שמוכנות לעבור תהליכים פנימיים לעבר זוגיות מאושרת
  • לנשים שיודעות שמגיע להן למגנט לחייהן גבר איכותי

 

למה בכלל לעבור תהליך אימון והכוונה לזוגיות מאושרת ?

אני זאת שעשיתי את כל הדרך בעצמי,  דרך אפליקציות ואתרי הכרויות, דרך מטפלים ומאמנים, דרך שיטות מגנוט וסדנאות חרטוט, דרך קורסים לחיזור ואנרגיות שחרור, דרך אסטרולוגים, נומרלוגים, מתקשרים, דרך רבנים, קברי צדיקים ושדכנים, דרך משיכת חוטים, ופתיחת ערוצים, ביאושי כבר צחקתי שאם היה צריך…הייתי גם מלקקת דרקונים.

אחרי הדרך הארוכה שאני עברתי, הבנתי, שיש 3 סיבות מרכזיות למה אישה לא מצליחה לייצר את הזוגיות שהיא חולמת עליה.

הסיבה הראשונה: היא לא יודעות מה היא צריכה….היא לא יודעות מי הגבר המדויק עבורה שיכול לעשות אותה מאושרת, מה הערכים שצריכים להיות לו ומה הפצע שהוא הגיע לרפא אצלה

הסיבה השניה: היא לא מאמינה שהיא יכולה להשיג את זה…בדרך כלל זה יושב על דימוי עצמי נמוך,דימוי גוף ועל האנרגיה הכללית “אני לא יכולה להשיג את זה… לי זה כבר לא יקרה”

הסיבה השלישית: שהיא לא מכירה את החוקים…היא לא יודעת איך להתנהל מול גברים, מה עושים בדייטים ואיך גורמים לגבר שלה להתחייב..

בעולם הפנויים פנויות המורכב של ימנו זה עלול להוריד את המוטיבציה בכלל להמשיך לנסות לייצר זוגיות אוהבת. על בסיס זה בניתי תוכנית ליווי אישית ייחודית לנשים שעדיין מאמינות באהבה כדרך חיים לנשים שרוצות להחזיר את השליטה אליהן לידיים לנשים שמבינות שהכוח למציאת זוגיות אצלן לנשים שמוכנות לעבור תהליכים פנימיים לעבר זוגיות מאושרת לנשים שיודעות שמגיע להן למגנט לחייהן גבר איכותי

לשיחת ייעוץ חינם מוזמנת למלא פרטים ואשמח לחזור אלייך

היי הילה, אשמח אם תחזרי אליי לשיחת ייעוץ חינם, תודה