אלפא הכרויות לאקדמאים וקרייריסטים - הכרויות ופנאי לפנויים פנויות

אלפא הכרויות

אם אתם מחפשים אתר הכרויות ברמה אחרת, אלפא הכרויות הוא האתר בשבילכם. הוא לא סתם עוד אתר הכרויות שפתוח לכולם, ללא שום סינון או קריטריונים. אתר ההכרויות אלפא מיועד לפנויים ופנויות איכותיים, אקדמאים, קרייריסטים ומצליחנים בגילאי 25 פלוס, שנבחרים בתהליך מיון מקצועי ורוצים להינות מחוויית הכרויות אחרת.

לפי מה שמופיע באתר אלפא (נכון לחודש נובמבר 2021) חברים באתר כ 8,000 פנויים ופנויות שעברו את תהליך הסינון והמיון, כאשר 98% מחברי האתר הם אקדמאים ולמעלה מ 76% מהחברים עובדים בתפקידי ניהול. איכות, כבר אמרנו?

אלפא – אתר הכרויות לאקדמאים

בשנים האחרונות, אנחנו שומעים על יותר ויותר אקדמאיים וקרייריסטים שמתלוננים על הקושי במציאת בן או בת זוג.

אתר ההכרויות אלפא הוקם מתוך צורך אמיתי בשוק ומטרת החברה להציע לפנויים ופנויות בתחומי הניהול פלטפורמת הכרויות סגורה ודיסקרטית כיוון שאלו מתקשים להיכנס לאתרי ההכרויות הקיימים עם הפרטים האישיים שלהם ולהיחשף בפני העובדים שלהם

כמו כן, ישנם לא מעט פנויים ופנויות המקטלגים עצמם לנישה  כזו או אחרת והיו רוצים להכיר אנשים הבאים מאותה הסביבה ותפיסת עולם ואין בכך כל פסול. אנשים אלו יודעים כי אתר ההכרויות אלפא ייתן להם את המענה הנכון ביותר לדרישה זו. (בדיוק אותו הרעיון שלפיו קמו אתרי הכרויות לדתיים, אתרי הכרויות לצמחוניים, אתרי הכרויות לנכים, אתרי הכרויות סטוצים וכד’)

אלפא הכרויות נוצרה כדי לתת מענה לאותם אנשים ולאפשר להם למצוא את החצי השני שלהם בקלות. בשורות הבאות נציין בפניכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת על אלפא, רגע לפני שתחפשו דרכה זוגיות.

. לדוגמא, בעוד שבאתרי הכרויות אחרים כל גולש יכול לצפות בפרופילים של משתמשים הרי שבאתר ההכרויות אלפא רק מי שהתקבל כחבר באתר יכול לצפות בפרופילים, או למשל לשמור על דיסקרטיות מלאה באתר ע”י בחירת שם משתמש שאינו השם האמיתי של החבר והגדרת תמונת הפרופיל  כפרטית ורק חברים שקיבלו ממך אישור יוכלו לצפות בה. 

קהילת ההכרויות של אתר אלפא הינה קהילה סגורה של פנויים ופנויות שעברו תהליך אימות נתונים שנועד לוודא ולאשר את אמינות החברים בה, כאשר כל החברים באתר חותמים על הצהרה משפטית המחייבת אותם למסור פרטים אמיתיים ונכונים. לאחר ההרשמה לאתר, פשוט נכנסים לאלפא הכרויות כניסת חברים, מכניסים שם משתמש וסיסמא, ונהנים ממגוון שירותי האתר.

ההרשמה לאלפא הכרויות חינם, והיא לא לוקחת חמש דקות ומצריכה מילוי של פרטים רבים ביחס להרשמה לאתרי הכרויות אחרים. הצטרפות פתוחה לגברים פנויים מגיל 27 ומעלה ולנשים פנויות מגיל 25 ומעלה, המחפשים מאגר הכרויות אינטימי ואיכותי במיוחד.רק כ 60% (לפי נתוני האתר) מהנרשמים לאתר, עוברים את הליך המיון ומתקבלים לקהילת ההכרויות של אלפא ובדרך זו נוצר אתר הכרויות לאקדמאים עם מאגר ייחודי של פנויים פנויות איכותיים שלרוב לא תפגשו באתר הכרויות אחר.

מילים נוספות בתחום:   אלפא אתר הכרויות כניסה לחברים | אלפא הכרויות אקדמאים אתר |  אלפא הכרויות כניסת חברים | אלפא אתר הכרויות |  אתר הכרויות אלפא |  אלפא אתר הכרויות לאקדמאים |

 

 

קהל יעד

כפי שכבר ידוע לכם מפסקת הפתיחה, קהל היעד של אלפא הוא אקדמאיים וקרייריסטים (באופן כללי, מדובר באנשים שמכוונים גבוה). כאשר מדובר, בין היתר בגברים ונשים שעוסקים במקצועות הבאים:

 • סמנכ”לים
 • מנכ”לים
 • עורכי דין
 • הייטקיסטים
 • רופאים ועוד

אפשר בעצם לומר שקהל היעד אלה אנשים שדומים לכם, אנשים שצועדים במסלול דומה לשלכם.

האתר של אלפא הכרויות

האתר של אלפא קל מאוד לתפעול, כך שאין צורך ללמוד במיוחד איך לחפש בו את החצי השני שלכם.
כדי להירשם לאתר, עליכם לעבור את השלבים הבאים:

 1. כניסה ראשונית

כאשר נכנסים לאתר, מתחילים בסינון ראשוני ביותר שבו עליכם לציין את הפרטים הבאים:

אני אישה\אני גבר

רוצה להכיר גבר\אישה

 1. עמוד ההצטרפות

לאחר שתסמנו את האפשרות המתאימה לכם, תוכלו להמשיך אל עמוד ההצטרפות.
שם תצטרכו למלא את כתובת המייל שלכם, תאריך לידה וסיסמא.

 1. העלאת קובץ קו”ח

כל מצטרף עובר בדיקה דקדקנית, כדי לבחון שהוא אכן אקדמאי.
לכן, בשלב זה, יש לצרף קובץ קו”ח או למלא את שלושת הפרטים הבאים:

 • רמת השכלה
 • מוסד ההשכלה הגבוהה
 • תחום לימודים
 1. מילוי פרטים על מקום העבודה

כעת, תתבקשו למלא את שמכם הפרטי ושם המשפחה, פרטי החברה שבה אתם עובדים כיום, תפקידכם במקום העבודה ומה הוותק שלכם בתפקיד.
לאחר שתמלאו את הפרטים הללו, אתם תתבקשו לספר על עצמכם בקצרה.

 1. אישור התקנון

כעת עליכם לקרוא לעומק את התקנון של האתר ולאשר שאתם מסכימים לפרטים שמופיעים בו. לאחר מכן, תוכלו ללחוץ על כפתור האישור ובקשתכם תישלח לבדיקה על ידי צוות האתר שיעדכן אתכם לאחר זמן מה לגבי הצטרפותכם.

יתרונות של אתר הכרויות לאקדמאים

ישנם לא אמעט יתרונות באתר ההיכרויות של אלפא. להלן כמה מהבולטים שבהם:

 1. מאפשר לכם להתרכז בהרצאות

לאחר שתירשמו לאתר ההיכרויות זה, אתם תגלו שנחסך מכם לחפש במהלך ההרצאות גברים או נשים שמוצאים חן בעיניכם. ההרשמה לאתר תאפשר לכם לעסוק אך ורק בלמידה במהלך שהותכם באקדמיה, ולאחר שעות הלימוד, תוכלו לבדוק אם יש לכם התאמות באתר.

 1. מאפשר לכם להכיר בני זוג שדומים לכם

אחד הקשיים שנוגעים לאקדמאים ולקרייריסטים זו העובדה שהם מתקשים למצוא בני זוג שחיים חיים דומים ומדברים בשפה זהה להם. האתר מאפשר להכיר בני זוג בעלי אופי דומה ותחומי עניין דומים.

חסרונות של אתר הכרויות לאקדמאים

מצאנו חיסרון אחד שעשוי לבוא לידי ביטוי באתר הכרויות לאקדמאים:

 1. אתם יכולים להיתקל בחברים מהקורס

יש מי שמעדיפים לשמור את חיפוש הזוגיות לעצמם. כלומר, הם מעדיפים שלא לדבר על כך בריש גלי ולא לשתף את הסובבים אותם שהם נמצאים כעת בהליך של חיפוש זוגיות דרך אפליקציה או אתרי אינטרנט. אם אתם עונים על תיאור זה, יכול להיות שאתם לא רוצים שידעו שאתם מחפשים זוגיות באינטרנט, אז כדאי שתיקחו בחשבון שאם אתם נרשמים לאתר אלפא, חברים מהקורס יכולים לדעת שאתם בעניין.

אלו כל הפרטים שחשוב שתדעו אודות אתר אלפא,
אם אתם חלק מקהל היעד של האתר, אתם מוזמנים להזין את הפרטים שלכם ולהתחיל להכיר אנשים שדומים לכם.