הכרויות לדתיים - אתרי הכרויות לדתיים - להכיר לקשר רציני וחתונה

הכרויות לדתיים

דף זה מיועד לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים המעוניינים בהכרויות לקשר רציני, לחתונה ולהקמת בית בישראל. כאן תוכלו למצוא המלצות על אתרי הכרויות לדתיים, המלצות על קבוצות היכרויות לדתיים בפייסבוק, פעילויות ואירועים לקהל הדתי ומסורתי כגון שבתות הכרויות לדתיים, מפגשי ספיד דייט, טיולים בארץ ובחו”ל המיועדים ומתאימים לפנויים ופנויות דתיים ושומרי שבת, הרצאות, מסיבות, סדנאות ועוד.

הכרויות לדתיים – האתרים המומלצים:

 • שליש גן עדן

  שליש גן עדן

  אתר הכרויות מומלץ ביותר  לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים. מבחר ענק של גברים ונשים המעוניינים להכיר למטרת חתונה והקמת בית בישראל. בואו לגלות מה סוד ההצלחה…
 • שניים שהם אחד

  שניים שהם אחד

  אתר הכרויות איכותי לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים בדרך למציאת אהבה ולבניית בית נאמן וכשר בישראל. באתר שרות הכרויות ושידוכים מהיר, אמין ודיסקרטי תוך הקפדה על תוכן נאות וצניעות המתאימה להכרויות במגזר הדתי.
 • זיווג 4 יו

  זיווג 4 יו

  אתר הכרויות חינם שהוקם על מנת להפגיש בין יהודים דתיים ומסורתיים בארץ ובעולם, בדרך למציאת אהבה ולבניית בית נאמן בישראל.  באתר הושקעו מחשבה וטכנולוגיה מתקדמת הכוללים צאט, וידאו צאט, חיפוש מתקדם, מגזין אירועים והכרויות לפנויים ופנויות דתיים.

אתר הכרויות לדתיים
למצוא את בן או בת הזוג המיוחל/ת יכול להוות משימה לא פשוטה עבור אנשים מסוימים. הדבר נכון ביתר שאת בהקשר למגזר הדתי, כך שמעבר למבוכה וחוסר הנוחות שמלווים את תהליך הכרת הפרטנר, נוספים על כך צפיות ולחצים שעשויים להקשות על התהליך עוד יותר. כמו כן, ברור שההחלטה כלל איננה פשוטה ויש לה השלכות משמעותיות על בני הזוג ועל המשך חייהם. בשנים האחרונות חלו תמורות ושינויים בעולם ההיכרויות וחיפוש בני זוג, הן במגזר הדתי והן במגזר החילוני. כיום רוב בני הזוג מכירים בפלטפורמות אינטרנטיות שונות, גם במגזר הדתי משתמשים בפלטפורמות אינטרנטיות ולא מעט זוגות מצאו אחד את השנייה באתר שמטרתו לקשר בין יהודים במטרה להקים בית כשר בישראל. אז איזה אתר הכרויות לדתיים מומלץ? קיימים מבחר אתרי הכרויות לדתיים ולכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו, אתם מוזמנים לקרוא על האתרים, להתרשם ולהרשם. מומלץ להרשם ליותר מאתר אחד, ההרשמה היא חינם לחלוטין, ואין לדעת באיזה אתר מחכה לך החצי השני שלך…
הדרך המקובלת להיכרויות במגזר הפנויים פנויות דתיים הייתה עד לא מזמן דרך בני משפחה וחברים על תקן שדכנים, כאשר החיסרון הגדול של הכרויות מסוג זה שברוב המקרים ההכרויות וההתאמות נעשות על סמך נתונים בסיסים לחלוטין : “הוא ממש חמוד, אני בטוחה שתתאימו…”/ ” היא היתה קומונרית מדהימה אצלנו בסניף…” וכד’.

לא מעט חתונות יצאו בזכות השידוכים החובבנים הללו, אבל בדרך כלל זה עובד רק אחרי כמה עשרות דייטים…
מעבר לכאב ראש ולא מעט עוגמת נפש מכמות הדייטים המבוזבזים והמיותרים עד שמוצאים את החצי השני ,הרי שכאשר ההכרות/שידוך אכן מתבצעים דרך מכר משותף, תמיד היה קיים ברקע החשש של “לא נעים” (מהשדכן) במקרה של דייט לא מוצלח ואי התאמה. דבר שאינו קיים כאשר ההכרות היא לא דרך צד שלישי אלא דרך אתר הכרויות.
בארץ ישנם עשרות אלפי פנויים ופנויות דתיים המחפשים קשר רציני ואתרי הכרויות לדתיים הפכו בשנים האחרונות לדרך מקובלת להכרויות לדתיים, הכרויות למסורתיים, הכרויות לחרדים, הכרויות לחוזרים בשאלה והכרויות לחוזרים בתשובה, ומציאת החצי השני להקמת בית בישראל.
אין ספק שמבחר גדול כל כך של פנויים פנויות דתיים כמו שיש כיום באתרי הכרויות לדתיים לא נוכל למצוא בשום מעגל חברתי אחר והזוגות הרבים שהכירו דרך אתרי הכרויות לדתיים מהווים הוכחה להצלחתה של השיטה וזוכים לפופולאריות רבה.
במקביל לשיטת ההכרויות ה”דיגיטלית” באמצעות אתרים ואפליקציות, יש גם אפשרות להכיר במפגשי הכרויות לדתיים שמתקיימים על ידי ארגונים כמו “הבחירה הנכונה” למשל שמארגנים מפגשי איכות לפנויים ופנויות דתיים. אפשר לעקוב אחרי האירועים בקבוצת הפייסבוק שלנו וכן בלוח האירועים והפעילויות כאן באתר.
מדוע יש צורך באתרי הכרויות לדתיים ?
קריטריונים רבים ומשמעותיים לפנויים פנויות דתיים אינם מופיעים באתר הכרויות רגיל אלא רק באתרי הכרויות לדתיים, כגון כיסוי ראש לאחר החתונה, טהרת המשפחה, וכד’. באתר הכרויות רגיל אין התייחסות לרמת הדתיות או לזרם הדתי של החברים, אלא לרוב רק חלוקה לפי דתי/חילוני.. לעומת זאת, באתרי הכרויות לדתיים קיימת החלוקה לזרמים כגון דתי לאומי, חרד”ל (חרדי לאומי), דתי לייט, דתל”ש (דתי לשעבר) וכדומה.כמו כן, באתרי הכרויות רגילים ישנה חשיפה לתוכן לא רצוי ותמונות לא צנועות לעומת אתרי הכרויות לדתיים המכילים רק תוכן צנוע המתאים לציבור הדתי ולא פוגעים ברגשותיו.
הכרויות לפנויים פנויות דתיים

אם בעבר, במגזר הדתי, ההורים היו נוהגים לפנות לעזרתה של שדכנית על מנת למצוא שידוך ראוי לילדיהם, כיום המצב שונה בתכלית. הצעירים שמגיעים לפרקם מעוניינים להיות שותפים מלאים, ולעיתים בלעדיים, בתהליך מציאת החצי השני שלהם.
תחום ההיכרויות לפנויים פנויות במגזר הדתי עובר תהליך של שינוי, תודות לפתיחות הגוברת במגזר הדתי וההתקדמות הטכנולוגית. כיום, בהחלט ניתן לומר כי הדרך למציאת בני זוג עבור פנויים פנויות דתיים היא בהחלט קלה יותר. כיצד? כל התשובות במאמר שלפניכם.
כיצד מוצאים זוגיות במגזר הדתי?
מכיוון שבמגזר הדתי, תהליך ההיכרויות לרווקים ולרווקות שבחבורה הוא שונה למדי מהמגזר החילוני, יש מספר פתרונות אשר מקלים באופן משמעותי על התהליך, כגון:
אתרי היכרויות לדתיים – אתרי היכרויות לדתיים (למשל: אתר ההכרויות שניים שהם אחד) הם אחד הפתרונות שמציע העולם המודרני לאיתור בני זוג פוטנציאלים בעלי אותה השקפת עולם וסולם ערכים זהה. מעבר לכך, אתרי היכרויות לדתיים מאפשרים להגדיר את הטעם האישי בבני הזוג וכך למעשה נפתחות לא מעט אפשרויות להכיר את החצי השני המיוחל.אגב, רוב אתרי ההכרויות הם בתשלום אבל יש גם את זיווג4יו אתר הכרויות חינם לחלוטין שתוכלו להרשם אליו ולמצוא בו את החצי השני ללא תשלום כאמור. חוץ מאתרי הכרויות לדתיים, תוכלו גם להצטרף לאחת מקבוצות הפייסבוק המיועדות להכרויות בין דתיים, ויש לא מעט קבוצות כאלו כגון קבוצת הכרויות ואירועים לפנויים פנויות דתיים.
טיולים ואירועים לפנויים פנויות דתיים ומסורתיים – טיולים ואירועים לפנויים פנויות למגזר הדתי היא דרך מצוינת להכיר את בן הזוג העתידי ובמקרה הפחות טוב להרחיב את מעגל החברים. טיולים לפנויים פנויות אפשר למצוא דרך הבחירה הנכונה שמוצאים אירועים וטיולים לדתיים ומסורתיים וכן מארגנים לעיתים מסיבות לפנויים פנויות, או דרך עופרים טיולים שאמנם לא מיועדים לדתיים, אך בחול המועד ובימי חופשה הם מוצאים טיולי פנויים פנויות המתאימים גם לדתיים. בנוסף יש לא מעט שבתות הכרויות (ניתן לבדוק עם שבת בנוף), בקיצור, לא חסר. מדובר בפתרון מקסים אשר מאפשר להכיר אנשים חדשים מן המגזר הדתי באופן פחות רשמי ובאווירה חופשית.
טיפים למציאת בני זוג במגזר הדתי
מכיוון שאפשרויות ההיכרות עבור פנויים פנויות במגזר הדתי הן מצומצמות יחסית, מומלץ לנצל לטובה את כל האמצעים שעומדים לרשותכם. כלומר, לא להסתפק ולפתוח כרטיס אחד באתר אחד של היכרויות לדתיים, אלא בכמה אתרים במקביל. בנוסף לכך, אם יצאתם לטיול היכרויות לדתיים ולא מצאתם את שאהבה נפשכם, אל תתייאשו, ונסו שוב. בסופו של דבר, גם אתם תמצאו את החצי השני שלכם ותזכו לזוגיות נהדרת. בהצלחה!

הכרויות לדתיים בפייסבוק

הכרויות ופעילויות לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים – קבוצת הכרויות לדתיים בה תמצאו תוכן רב המיועד לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים, מידע על שבתות הכרויות, טיולים לפנויים ופנויות דתיים בארץ ובחו”ל, מפגשי ספיד דייט לדתיים, מסיבות, הרצאות ,מפגשי מינגלדייט לדתיים, ועוד. בלעדי לקבוצה – כל שבוע עולה סיפור חדש מתוך ספרה של אודליה ארביב – “ברוך שפטרנו מעונשו של דייט”, וכמובן אפשרות להכיר. הצטרפו עכשיו>>
האם יש קבוצות הכרויות לדתיים בפייסבוק? איזה עוד אפשרויות להכרויות יש לפנויים ופנויות דתיים חוץ מהכרויות בפייסבוק? מי אתרי ההכרויות המומלצים להכרויות לדתיים? מוסד השידוכים הוותיק הינו הכרחי ויעיל ובמיוחד בקרב המגזרים הדתיים והחרדים. אך נדמה שעם חלוף השנים החלו רבים לחפש את מזלם גם באתרי היכרויות שונים כמו גם מחפשים היכרויות לדתיים בפייסבוק. התברר כי אלו הינם אפקטיביים מאוד ומצליחים להוביל לקשרים טובים ויציבים המובילים לנשואים. העולם הדתי והחרדי מנהל את העיסוק בתחום השידוכים בעיקר בעזרתם של שדכנים. האמת היא שזה הולך להם די טוב. מידי יום נסגרים שידוכים מוצלחים מאוד וזוגות רבים זוכים להקים את ביתם. אך ישנם כאלה ובמיוחד מהמגזר הדתי אשר אצלם הדבר לא ממש זורם בקלות רבה כל כך. עבורם בדיוק קיימת האפשרות של חיפוש בן זוג באתרי היכרויות והם מנסים את מזלם גם באמצעות היכרויות לדתיים בפייסבוק. ישנם אצרי היכרויות רבים באינטרנט המציעים מגוון גדול של בנים ובנות בכל הגילאים ובסטטוסים שונים כאשר ניתן למצוא ולבחור מתוך המגוון הרחב את ההצעה הכי מתאימה. שידוכים רבים קמו והיו הודות לאתרים אלו וכאשר מדובר באתר רציני הרי שהמועמדים עצמם יתייחסו ברצינות לכל הנושא.

יש כאלה שלא מוכנים לשלם על רישום באתר היכרויות ומנסים את מזלם ברשתות חברתיות כמו למשל בפייסבוק. היכרויות לדתיים בפייסבוק הפכה יותר ויותר רלוונטית עבור רבים מבני המגזר הדתי ואף תופסת תאוצה גם במגזר החרדי המודרני יותר. עבורם בדיוק קיימת האפשרות של רישום חינמי באתר הכרויות כלשהו. מי יודע? לעיתים ניתן יהיה למצוא בזכות הרישום את בן או בת הזוג אותו אנחנו מחפשים. אך האמת שפעמים רבות – חינם שווה חינם. זה אומר ששם נמצא אולי אנשים משועממים שיפנו אל הרשומים מתוך שעמום דבר שעשוי להיחשב כהטרדה בעייתית ממש. כאשר אנחנו לא חוסכים ומשלמים על רישום באתר היכרויות רציני אנחנו נהנים ממידע מבוסס ואמין של רשומים רציניים שאכן נרשמו כדי למצוא בן זוג. כל ההתנהלות באתר כזה תהיה הרבה יותר בוגרת והרבה יותר איכותית ומשם הדרך להקמת בית תהיה קצרה הרבה יותר. אל תתייאשו, חיפוש אחר בן או בת הזוג המושלם הוא תהליך, נסו ליהנות מהדרך, ושיהיה בהצלחה ובמזל!

עד כאן היה טקסט מפופנאי

זוגיות בעולם הדתי

הקמת משפחה בישראל, הינה פעולה שרוב המגזרים רואים בה ערך חשוב, יחד עם זאת, במגזר הדתי רואים בפעולה זאת חשיבות מהמעלה הראשונה, שכן מדובר במצווה חשובה בנוסף, קיימת חשיבות חברתית רבה לחתונה ומצופה שהדבר יעשה בגילאים צעירים באופן יחסי.

לאורך השנים עולם השידוכים נתון היה לבעלותו המונופוליסטית של גורמים ידועים ומוכרים בחברה אשר ניסו ליצור התאמה בין בני זוג וזאת על סמך קריטריונים שונים שהתאמה ביניהם היא אינדיקציה להצלחת השידוך. בין הקריטריונים ניתן היה למצוא, מוצא, השכלה, גיל, מראה חיצוני וכדומה.

מה היתרון הטמון בשימוש באתרי הכרויות לדתיים?

היתרון הבולט בשימוש באתרי היכרויות או אתרי שידוכים לדתיים הוא החיסכון בזמן ובמשאבים שעל המשתמש להשקיע בכדי לקבל הזדמנות להכיר את בן/בת הזוג. בנוסף לכך, באמצעות אתר ההיכרות סביר להניח שבזמן קצר יחסית המשתמש יוכל לקבל מידע ראשוני רב שעשוי לסייע לו בבחירת בן/בת הזוג המתאים ביותר לשיטתו. כמו כן, האפשרות לבחור את הפרטנר עשויה לחסוך מראש את המבוכה הכרוכה בהכרת אדם שאיננו עונה לדרישות מחפש הזוגיות. כיום, האינטרנט נמצא כמעט בכל מקום מסביב לכדור הארץ. כך שמחפש הזוגיות יכול למצוא את בן או בת הזוג המתאים בכל מקום או זמן בו יחפוץ.

אם כן, קיימים אתרי היכרות רבים בשוק, לא מעט מהם מתמחים במגזר הדתי. הכנסותיהם של אתרי ההיכרויות מבוססות על רישום מחפשי האהבה לאתר, אך אתרי היכרויות רבים מבססים את עיקר הכנסותיהם על הירשמות המשתמשים למסלולי ה”פרימיום” שמוצעים באתרים. במסלולים אלה, אתרי ההיכרויות מציעים שירותים שונים שעשויים לתת יתרון למשתמש על פני מנויים חינמיים שיצרו פרופיל רגיל באתר. השירותים שניתנים במסלולי הפרימיום משתנים בין אתר לאתר אך ככלל ניתן למנות מספר שירותים משותפים לאתרים השונים: הקפצת הפרופיל בתוצאות החיפוש, הדגשת הפרופיל, יכולת לשלוח הודעות בצורה יזומה, התכתבות ללא הגבלה וכדומה. מחירו של מנוי פרימיום, יכול לנוע בין 39 שקלים לחודש ועד לכדי 500 שקלים בשנה.

אז מי מוגדר דתי לדרישת האתרים?

הדת מורכבת מזרמים רבים ומגוונים, הספקטרום הינו רחב וכולל גם מכרים שבהם מחפש הזוגיות אינו בטוח שהוא עונה על הדרישה, כך למשל, דתי מסורתי – אדם שמאמין בדת, מקיים מצוות ומנהגים, אם כי לא בהכרח את כולם על פי דין תורה. אתרים שונים מנסים להגדיר דרישות סף כך שאדם שלא עונה עליהן יוכל למצוא פלטפורמה אחרת שעשויה להתאים לו כך שימצא את בן הזוג האידאלי שמחזיק בהשקפת עולם דומה. לשם המחשה, באתר מסוים מוגדר דתי, כאדם ששומר נגיעה, כך שאדם שמצהיר שהוא לא שומר נגיעה לא יכול להשתמש באתר ההיכרויות.

לסיכום, השימוש באתרי ההיכרויות בהחלט נפוץ אצל מגזרים מסוימים, וכן אף אצל המגזר הדתי שבמרוצת השנים למד להיעזר בפלטפורמות הטכנולוגיות לצרכיו שלו ולקדם את האינטרסים שלו. שימוש באתרי הכרויות עשוי לחסוך זמן יקר, משאבים ומבוכה למשתמש אף על פי ששימוש במסלול הפרימיום עשוי לעלות לא מעט כסף. באתרים שמתמחים בהיכרויות במגזר הדתי יוגדרו בדרך כלל התנאים והמצופה מהמשתמש, זאת בכדי לשמור על אחידות ונוחות הפלטפורמה.