אימון אישי למציאת זוגיות - הנה המאמנים שכדאי לך להכיר...

חדשות אחרונות:

  • 29/11/2020

    בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל חמוקי ניצנה והמערב הפרוע של הדרום – לפרטים והרשמה 052-2945446

אימון אישי למציאת זוגיות

אימון אישי למציאת זוגיות צריך להיות מותאם ספציפית לצרכים ולאופי של האדם הדורש אותו. ההיכרות שנוצרת בין המאמן לבין המאומן צריכה לספק למאמן מידע לצורך הבנת הקושי שהמאומן חווה במציאת זוגיות שמתאימה לו. עיקר האימון מתמקד בהווה ובעתיד, משתמשים בעבר רק לצורך הבנת הצרכים של המאומן שישרתו אותו בעתיד. 

במהלך התהליך יוצבו מטרות שיוגדרו מראש ולזמנים קבועים, המטרות יהיו מוסכמות על הצדדים ובהתאם לציפיותיהם, כאשר עמידה במטרות אלו תאפשר למאומן להגיע למימוש ושיפור המצב בו הוא נמצא. המטרות יוצבו באופן הדרגתי, באופן שבו השינוי המיוחל יהיה קרוב יותר מפגישה לפגישה. באימון אישי יש חשיבות יתרה למחויבות של המאומן המעוניין בשינוי לצורך הצלחת התהליך, עליו לעבוד בהתמדה על המשימות והמטרות שהוצבו כדי להביא להצלחה. 

מאמנים אישיים בתחום הזוגיות והדייטינג :

 

הכמיהה לאהבה ולמציאת זוגיות מוצלחת וטובה קיימת עוד מראשית הימים. בעידן הנוכחי חלו תמורות ושינויים רבים באופן שבו אנשים מחפשים ומוצאים את הזוגיות המיוחלת, שכן ההתפתחויות הטכנולוגיות הגיעו גם לתחום זה והשפיעו רבות על האופן בו אנשים מחפשים זוגיות וגם על הסיכויים למצוא זוגיות בפלטפורמות שונות כגון אתרי הכרויות, אפליקציות ושימוש ברשתות החברתיות.  ישנן דרכים ושיטות רבות להתמודדות והכוונה של מחפשי זוגיות, כל זאת בכדי לאפשר ולהקל עליהם למצוא זוגיות טובה במציאות העכשווית. אימון אישי למציאת זוגיות עשוי לסייע למחפש הזוגיות למצוא את אותה הזוגיות המיוחלת, זאת באמצעות כלים שונים שחלקם יפורטו בהמשך.

על המאמן האישי

תפקידו של המאמן הוא לא לשפוט או להאשים את האדם שלפניו. באמצעות הבנת הקשיים שהמאומן חווה במציאת זוגיות, המאמן האישי נוקט בסדרה של שיטות שעשויות לעזור למאומן לשנות או להתאים את האופן שבו הוא התנהל בעבר למצב הרצוי שיסייע לו במציאת זוגיות. המאמן נוקט בגישה חיובית, אופטימית ופוזיטיבית בכדי להביא את המאומן לשיתוף פעולה יעיל שישרת את האינטרס המשותף של הצדדים. המאמן האישי יפעל לנווט ולהכווין את השיחות באימון לכדי עבודה מעשית ולשינוי דפוסי פעולה של המאומן, כך שהדבר יעשה בזמן הקצר ביותר וביעילות הגבוהה ביותר.

עם אילו קשיים מתמודדים מחפשי הזוגיות?

מאומנים רבים מספרים כי הקושי למציאת זוגיות מתאימה נובע מביישנות, פחדים, חוסר ביטחון שמשפיע על התקשורת עם הצד שמנגד או שגורם לכך שהמאומן מפרש בצורה שלילית את הסיטואציה שבה הוא נמצא. לעיתים קרובות מאומנים חוו בעברם ניסיונות כושלים (כמו דייט לא מוצלח או חיזור שלא נענה) שמקשים עליהם לפתח מוטיבציה או תקווה להצלחה במציאת בן או בת זוג מתאימים. כמו כן, תקופות הקשיים שחווים מחפשי הזוגיות משתנים, חלקם חווים את הקושי בטרם היציאה לדייט הראשון וחלקם חווים את הקושי אחרי תקופות שונות של קשר.

למי מתאים אימון אישי למציאת זוגיות?

חשוב להבין, אדם שנעזר בשירותים של מאמן אישי למציאת זוגיות איננו בעייתי או מוזר. אנשים רבים נעזרים בפלטפורמה זו בכדי לעשות שינוי, אף אם קטן, שעשוי להוביל להצלחה גדולה באופן שבו הוא מתנהל ומצליח במציאת זוגיות נכונה. בין האנשים רבים נעזרים בשירותיו של מאמן אישי למציאת זוגיות, ניתן למצוא אנשים מכלל גווני האוכלוסייה, וכן בין היתר ניתן למצוא עורכי דין, רופאים, אנשי הייטק ומהנדסים, דתיים וחילוניים, בכל סטטוס משפחתי כמו רווקים ורווקות שלא מצליחים לפתח קשר רציני, גרושים וגרושות שרוצים ללמוד איך להתמודד עם זוגיות בפרק ב’ ולא מעט פעמים גם כדי ללמוד איך להתנהל בעולם הדייטים לאחר תקופת נישואין ארוכה ואף אלמנים ואלמנות שמתקשים להתאושש ולפתח זוגיות חדשה.. 

חשוב להדגיש, מאומנים שונים מגיעים מרקעים שונים, חלקם חוו מערכות יחסים ארוכות בעבר, וחלקם לא היו במערכת יחסים כלל. כאמור באימון האישי, המאמן מתאים את המטרות למצב ולדרישות בו נמצא המאומן, כל זאת כדי לבצע שינוי שעשוי להועיל ולשפר את מצבו.  

לסיכום, תהליך של אימון אישי לזוגיות מאפשר למאומן לעצור את ההתנהלות העכשווית והאוטומטית, להבין את הסיבות לקושי אותו הוא חווה ביחד עם המאמן במציאת זוגיות, תוך כדי שותפות תומכת וחיובית בין המאמן למאומן. האימון שם את המאומן והצרכים שלו במרכז, דבר שדורש שיתוף פעולה ועבודה שאינה בהכרח קלה, כל זאת במטרה להתקדם לזהות מכשולים, לסמן העדפות ולשנות הרגלים שמונעים מהמאומן להשיג את הזוגיות המיוחלת.   שיהיה בהצלחה בדרך לאהבה