ספיד דייט לגילאי 50 פלוס ❤️ פו"פים - אתר הבית לפנויים ופנויות

ספיד דייט לפנויים ופנויות בגילאי 50 פלוס

תאריך: יום שני 04/08/2020
מיקום: תל אביב
מתאים ל: פנויים ופנויות בגילאי 50 פלוס
עלות: תימסר טלפונית

בואו להכיר ולהנות במפגש ספיד דייט לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים המעוניינים בהכרויות למטרת קשר רציני וזוגיות. את המפגש מנחה איריס סלומון, פסיכולוגית מאמנת אישית למציאת זוגיות, ומנהלת חברת ספיד דייט. במהלך הערב תכירו כ – 12-20 בני/בנות זוג פוטנציאלים. שימו לב: מספר המקומות מוגבל ונדרש מספר זהה של גברים ונשים, הזדרזו להרשם.

לא בא לכם לבוא לבד? יאללה..יש לכם פה אפשרות להזמין חבר/ה:שתפו בווצאפ

נודה אם תפרגנו ותציינו שהגעתם דרך האתר פו"פים - אתר הבית לפנויים ופנויות איכותיים

לפרטים נוספים והרשמה: איריס סלומון 052-3589830     077-3446665

אשמח אם תחזרו אליי עם פרטים נוספים לגבי מפגש ספיד דייט לפנויים ופנויות בגילאי 50 פלוס


ספיד דייט – איך זה עובד?

למפגש מגיעים כ 20 פנויים ו 20 פנויות מאותה שכבת גיל  (פנויים פנויות בגילאי 50 פלוס בספיד דייטינג הספציפי הזה(. כאשר המפגשים נערכים בפאב או בבית קפה שנשכר ונסגר במיוחד לצורך האירוע. מרבית מפגשי הספיד דייט נערכים באיזור תל אביב והמרכז, אם כי לעיתים מתקיימים מפגשי ספיד דייט באזור חיפה והצפון או ספיד דייט בירושלים – פשוט לעקוב אחר העדכונים בלוח האירועים שלנו).
בתחילת הערב נהנים מקצת מינגלינג, שותים משהו בקטנה… מפטפטים… נרגעים והנה הפעמון מצלצל ואנחנו מתחילים…
כל משתתפת מתיישבת בשולחן זוגי משלה, כאשר השולחנות מרוחקים אחד מהשני כדי לאפשר לכולם פרטיות ואפשרות להתרכז בדייט שלהם. הפעמון מצלצל וכל גבר מתיישב ל”מיני דייט”  של 7-10 דקות, מפגש קצר וקליל רק כדי להרגיש אם יש כימיה וסיכוי לדייט בהמשך. היתרון הוא שלא צריך להגיד באותו הרגע אם זה מתאים או לא, מה שחוסך מבוכה רבה או הרבה כאבי ראש אחרי דייט רגיל. כשהפעמון מצלצל בפעם השנייה כל גבר עובר לספיד דייט נוסף בשולחן הבא. כך במשך כשעתיים (לרוב עם הפסקת התאוששות קצרה באמצע) כולם בעצם פוגשים בכולם. לאחר כל דייט תתבקשו לסמן (כן/לא) בכרטיס ההתאמה אותו תקבלו בתחילת הערב. בסוף סבב הספיד דייט, אתם מוזמנים להישאר, להזמין משקה וליהנות מהמשך ערב כייפי ומהנה. לאחר שייבדקו כרטיסי ההתאמה אותם מילאו המשתתפים במהלך הספיד דייט ובמידה ושני הצדדים סימנו התעניינות חיובית,מקבלים שני הצדדים את מספרי הטלפון להמשך התקשרות ומשם השמיים הם הגבול.
את הערב מנחה איריס סלומון, פסיכולוגית במקצועה בעלת התמחות בנושא זוגיות ומיניות, מאמנת אישית למציאת זוגיות, מנחה סדנאות אימון למציאת זוגיות ומנהלת חברת ספיד דייט משנת 2000.
ספיד דייט לפנויים ופנויות בני 50 פלוס  – היתרונות:
  • בספיד דייט – תכירו 12-20 בני/בנות זוג פוטניצאליים בזמן שבו הייתם יוצאים לדייט אחד
  • בספיד דייט – תחסכו זמן וכסף רב על שימוש באתרי הכרויות, שיחות טלפון בשלב ההכרות שלפני הדייט עצמו (שלא לדבר על הציפיות שהולכות ונבנות…) וכל מה שמסביב.
  • ספיד דייט הינו פתרון נהדר לפנויים ופנויות בגילאי חמישים פלוס צריכים להתמודד עם צאתם ל”שוק”  לאחר זוגיות רבת שנים עם חוסר ביטחון  וחששות מהדייטים
  • בספיד דייט לגילאי 50 פלוס תוכלו להכיר פנויים ופנויות בגילכם ולא לקבל פניות לא רלוונטיות ומטרידות מצעירים שמחפשים הרפתקאות…
  • בספיד דייט – לא תבזבזו זמן יקר על דייט שכבר מהתחלה ידעתם שלא יהיה לו המשך

 

אירועים נוספים לפנויים ופנויות שיכולים לעניין אותך

סוף שבוע לפנויים ופנויות בנהריה (טיולי עופרים)

מעבר לדף האירוע

איך למצוא זוגיות בפרק ב’ ? הרצאה חינם לגרושים וגרושות

מעבר לדף האירוע
טוויטר פייסבוק גוגל פלוס ווצאפ'