טיול מאורגן למרוקו לפנויים פנויות ❤️ הכרויות ופנאי לפנויים פנויות

טיול פנויים פנויות מאורגן למרוקו

תאריך: 15-23/03/2020
מיקום: מרוקו
משך הפעילות: 8 ימים
מתאים ל: פנויים ופנויות
עלות: 1150$
טיול פנויים פנויות למרוקו
טיול מאורגן לפנויים פנויות למרוקו – מסלול ייחודי ומפתיע המשלב טבע, אנתרופולוגיה ותרבות. מרוקו משלבת אירופאיות עם ערביות ואפריקניות הניכרים בכל מקום. גם הטבע המרוקני הוא שילוב מרתק – הרי האטלס המושלגים, החופים הנהדרים של האוקיאנוס האטלנטי ומדבר סהרה האדיר. ערי המלוכה והקסבות, חפלות, פנטזיה ובילויים…
לא בא לכם לבוא לבד? יאללה..יש לכם פה אפשרות להזמין חבר/ה:שתפו בווצאפ

נודה אם תציינו שהגעתם דרך פופים - אתר לפנויים פנויות

לפרטים נוספים והרשמה: עופרים 052-2945446 03-9648006

אשמח אם תחזרו אליי עם פרטים נוספים לגבי הטיול המאורגן למרוקו:

  טיול מאורגן למרוקו - מסלול:

  יום 1: תל אביב - מרקש
  ניפגש בנתב”ג ונטוס למרקש (טיסה דרך יעד ביניים) עם הנחיתה נעבור ביקורת הגבול. העברה למלון.
  יום 2: קזבלנקה
  לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה לכיוון קזבלנקה, היא בירתה המסחרית והכלכלית של מרוקו. בהגעתנו נראה את כיכר מוחמד החמישי, בית המשפט המהודר, בית העירייה, בית הכנסת בית אל, כיכר האו”ם והשוק המקומי, נסייר בטיילת היפה של העיר. העברה למלוננו.
  יום 3: קזבלנקה - מקנס - פס
  לאחר ארוחת הבוקר, נסיעה למקנס, השוכנת דרומית להרי הריף. מקנס נבנתה במאה ה- 17 ע”י הסולטן מולאי איסמאעיל ושימשה כעיר בירתו. נבקר ברובע היהודי (מלאח) נראה את ביניין “התלמוד תורה” שהיה מרכז הרובע, נצפה בשער “באב אל מנסור” שהוא אחד היפים המרשימים במרוקו. נבקר בכיכר ל’הדים”, שוק המתוקים והזיתים ונסיים בתצפית על המוזיליאום של מולאי איסמעיל. העברה למלון בפס.
  יום 4: יום שכולו פס
  אחרי ארוחת בוקר נצא לסיור בעיר פס, תחילה תצפית פנורמית על העיר, מולנו 1200 שנות היסטוריה. נסייר במדינה (הרובע העתיק שהינו רובע בעלי מלאכה), נפקוד בתי מלאכה אוטנטיים של עיבוד עורות, צביעת עורות בבורות צבע, בית מלאכה לביגוד מסורתי מרוקאי ובעלי מלאכה של כלי כסף ונחושת. נמשיך בין סמטאותיו המפותלות של הרובע היהודי ונגיע לרחבת ארמון המלך ששימש בעבר כבית ספר התיכון היהודי, “אליאנס”. בערב נבלה בערב פולקלור טיפוסי מרוקאי כולל מוסיקה וריקודים (בתשלום נוסף).
  יום 5: פס - ראבט - מרקש
  לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לראבט, עירו של המלך ובירת מרוקו, ומקום מושבם של משרדי הממשלה, בית הפרלמנט וארמון המלך נבקר ברחבת ארמון המלך ובמוזוליאום שבנה חסן השני לזכר אביו מוחמד החמישי, ברחבת המסגד הגדול טור חסן ובקסבת אל אודיה (באם יספיק הזמן), תצפית יפה לעבר העיר סאלה הנמצאת בצדו השני מעבר לנהר בו-גרג. בתום הסיור הנסיעה הארוכה תביאינו למרקש.
  יום 6: מרקש
  לאחר ארוחת בוקר נערוך סיור במרקש, הפנינה אשר בהרי האטלס הגבוה, עיר המוקפת דקלים על רקע חומותיה ובתיה האדומים. נבקר בסמטאות המלאח שם חיים עדיין יהודים ונבקר בבית הכנסת. נמשיך לגני הכותוביה ונצפה על המסגד שהפך סימלה של העיר, נבקר בגני מנרה המוקפת עצי זית. מכאן נמשיך לביקור במדינה של מרקש המשופעת שווקים תוססים, נבקר בבית המרקחת והתבלינים של חסן פללי ונקנח בשוק המפורסם, נמשיך לכיכר ג’מע אל פנא, המוקד של העיר העתיקה, כיכר ענקית תוססת ומפורסמת במרוקו. כאן נצפה במספרי סיפורים, מרקידי נחשים, להטוטנים ועוד. בערב נוכל לצאת (בתשלום נוסף) למופע מרהיב “אצל עלי” – מופע ססגוני – בשילוב של ריקודים, שירה, אקרובטיקה על סוסים ויריות באוויר, המופע כולל כיבוד קל ושתיה חמה.
  יום 7: החוף האטלנטי: אסאווירה
  אחרי ארוחת בוקר נצא לא’סווירה, אחת מערי החוף היפות שלאורך האוקיאנוס האטלנטי. א’סאווירה, ששמה העתיק מוגדור היא עיר נמל עתיקה שבתיה מסוידים לבן וכחול וידועה בתעשיית עץ הטוייה (ערער). נבקר במדינה, בסמטאות העיר, בשווקיה, נראה את חומותיה והמלאח העתיק (עירו של הצדיק פינטו) . נגיע לנמל הדייגים הציורי של העיר בתום הסיור, נחזור למרקש למלוננו.
  יום 8 : עמק האוריקה - מרקש – תל אביב
  ביום זה נצא אל עמק האוריקה , נטייל בנופים פראיים וירוקים ונהנה מטבע שופע. ממנו נשקפים הרי האטלס הגבוהים. הסיור מתחיל במישורים ופונה ומטפס אל האטלס, דרך כפרים ברבריים, אל שוליו הצפוניים של האטלס. האזור רווי יובלים קטנים המעבירים כמויות מים רבות לנחל האוריקה. בתום הביקור נחזור למרקש, ארוחת ערב במסעדה. העברה לשדה התעופה של מרקש לטיסתנו ארצה (טיסה דרך יעד ביניים).

  קרדיט צילום: Photo by Sergey Pesterev on Unsplash