טיול פנויים פנויות מאורגן לדרום אפריקה - בואו להכיר בטבע

טיול פנויים פנויות מאורגן לדרום אפריקה

תאריך: 19-27/02/2020
מיקום: דרום אפריקה
משך הפעילות: 9 ימים
מתאים ל: פנויים ופנויות
עלות: 1880$
טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לדרום אפריקה לפנויים ופנויות עם טיולי עופרים. נבקר בשמורות טבע מרתקות עם מגוון עצום של בעלי חיים, נטייל בין נופים משגעים, חופים פראיים, נכיר תרבות מיוחדת והיסטוריה מרתקת, נבקר בהר השולחן הנחשב לאחד מפלאי עולם, בקייפטאון הנחשבת לאחת הערים היפות בעולם , נדרים אל כף התקווה הטובה, נראה פינגווינים… ואולי גם נחזור עם אהבה חדשה

לא בא לכם לבוא לבד? יאללה..יש לכם פה אפשרות להזמין חבר/ה:שתפו בווצאפ

נודה אם תציינו שהגעתם דרך פופים - אתר לפנויים פנויות

לפרטים נוספים והרשמה: עופרים 052-2945446 03-9648006

אשמח אם תחזרו אליי עם פרטים נוספים לגבי הטיול המאורגן לדרום אפריקה לפנויים ופנויות:

  טיול מאורגן לדרום אפריקה - מסלול:

  יום 1: ת"א – יוהנסבורג

  נפגוש את שאר חברי הקבוצה בשדה התעופה בן גוריון, ונצא בטיסת אל על ישירה ליוהנסבורג (Johannesburg), העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בדרום אפריקה.

  יום 2: יוהנסבורג – פורט אליזבט

  לאחר הנחיתה ביוהנסבורג, נמשיך בטיסת המשך לפורט אליזבט (Port Elizabeth), מכאן נתחיל את טיולנו ב”דרך הגנים” (Garden Route), לקייפטאון דרך חופים מרהיבים ולגונות וקסומות, מצוקים נישאים, נהרות שוצפים, יערות ושמורות טבע. לאחר הנחיתה, ובהתאם לשעת הטיסה נצא לסיור פנורמי בעיר התוססת השוכנת על חוף האוקיינוס ההודי.

  יום 3: ספארי בשמורת הפילים אדו ו Game Drive בשמורה פרטית "לליבלה"

  את היום נקדיש לספארי בשמורת הטבע הגדולה בדרום אפריקה, הנקראת “שמורת הפילים אדו” (Addo Elephant Park). קרוב לוודאי שנפגוש מקרוב את היונק הגדול בעולם שאוכלוסייתו בשמורת הטבע מונה כמה מאות פרטים. לאחר מכן, נצא ל”גיים דרייב” (Game Drive), הכינוי הפופולארי לטיולי הספארי, ונתחקה אחר עקבותיהם של בעלי החיים הרבים שבשמורה הפרטית “לליבלה”. נחפש אחר “חמשת הגדולים” (Big Five)- היונקים הגדולים והמזוהים ביותר עם הספארי באפריקה: באפלו אפריקאי, פיל, קרנף, אריה ונמר אשר השמורה היא ביתם. בתום הספארי המרתק בג’יפים פתוחים, חוויה פראית שמחברת אותנו לטבע, נחזור אל מלוננו.

  יום 4: הפארק הלאומי ציציקאמה – נתיב הגנים

  לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה דרך “נתיב הגנים” (Gaden Route) המפורסם, זהו מסלול התיירות היפה והפופולארי ביותר בדרום אפריקה. נעצור לביקור בשמורת יער ציציקאמה (Tsitsikamma) השוכנת על שפך נהר ובה יער עתיק של עצים מוגנים רבים. נטייל בשמורה היפה והיער הקסום, נראה את העץ העתיק לו היסטוריה של אלף שנים, ונהנה מהנופים של הנהר הנשפך אל האוקיינוס. בתום הביקור בשמורה, נמשיך לפארק הציפורים ‘גן עדן’ בו נוכל להתרשם ממגוון עצום וססגוני של בעלי הכנף האופיינים לדרום אפריקה.

  יום 5: נייזנה – הפלגה אל שמורת "מיטת הנוצות"

  לאחר ארוחת הבוקר, נטייל בעיירה נייזנה, לאורך המזח ובאזור המעגן. נעלה על סירה לשייט במפרץ הקסום בדרכינו אל שמורת ‘מיטת הנוצות’ (Feather Bed). נטפס בקרוניות אל ראש ההר בלב השמורה ונרד בהליכה בשמורה המוקפת צמחייה ירוקה וצופה אל האוקיינוס. בתום הביקור בשמורה ניסע למלוננו.

  יום 6: אודסהורן: חוות יענים – חוות צ'יטה - מערת הנטיפים Cango

  לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון העיר אודסהורן (Oudtshoorn), המכונה בחיבה “ירושלים הקטנה” בשל עברה היהודי במאה הקודמת. נבקר במערת הנטיפים קנגו (Cango Caves), בה שוררת טמפרטורה קרירה קבועה, ונתרשם משלל זקיפים ונטיפים מרהיבים. נמשיך לביקור מרתק בחוות יענים ונזכה להכיר מקרוב ולשמוע את סיפורו המרתק של הגדול בעופות. נפגוש מקרוב את העוף הגדול ביותר בעולם, אשר “שכח” לעוף, נבין אחת ולתמיד מדוע הוא טומן את ראשו בחול. נמשיך לביקור מרתק לא פחות במרכז לשימור והגנה על בעלי חיים, נפגוש את החתולים המפורסמים של אפריקה, ביניהם צ’יטה – החיה המהירה ביותר. בתום הביקורים ניסע למלוננו.

  יום 7: דרך היין – קייפטאון

  לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון נצא בנסיעה לאורך הכבישים הפנורמיים המובילים לקייפטאון, הדרך עוברת בין תופעות גאולוגיות מרשימות האופיניות לפרובינציית הכף המערבית, על פני נופים טבעיים המשולבים בחוות ענק של כרמים ועצי פרי. נעצור לביקור ביקב מקומי ונזכה לטעום את יינות האזור. לאחר מכן נמשיך בנסיעה ונגיע לקייפטאון, אחת הערים היפות בעולם השוכנת בסמוך לכף התקווה הטובה. עם הגעתינו לעיר נצא לתצפית ממנה נוכל להנות מנופי העיר הנפרשים תחתינו כמו ממעוף הציפור.

  יום 8: קייפטאון – כף התקווה הטובה -מושבת הפינגווינים

  את היום נקדיש לכף התקווה הטובה – הנקודה הדרומית ביותר ביבשת אפריקה ונקודת החיבור בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס ההודי. נשוט לאורך הכף ונגיע לאי כלבי-הים (מותנה במזג האוויר). נחזור לחוף ניסע לאורך החופים היפים ב’מייל הזהב’ בו נשקף נופו של האוקיינוס על הרקע של הר השולחן ופסגת צ’פמן. נמשיך בנסיעה היפה ונגיע לשמורת הטבע של הכף, נעלה בפוניקולר למגדלור ונצפה על הנוף המדהים הנשקף ממנו. נסייר בשמורה המאכלסת זנים רבים של צמחים ובעלי חיים וגם נבקר במושבת הפינגווינים השוכנת בחוף בולדרס. לינה בקייפטאון.

  יום 9: קייפטאון – הר השולחן - יהונסבורג – תל אביב

  את היום נקדיש לקייפטאון, אחת הערים היפות בעולם. נתחיל בביקור בהר השולחן, אחד משבעת פלאי הטבע של תבל, אליו נעלה באמצעות רכבל, לתצפית על קייפטאון ועל האזור (תלוי במזג האוויר). נמשיך לאיזור הדאוןטאון של קייפטאון ושם ביקורים במוזיאון דרום אפריקה ובמוזיאון היהודי, נמשיך בנסיעה דרך שדרות הממשלה ונראה את בית הפרלמנט. בתום הביקור נצא בנסיעה לשדה התעופה של קייפטאון לטיסת פנים ליוהנסבורג. לאחר מכן, נמשיך בטיסת אל על ישירה לתל אביב, בה ננחת ביום שלמחרת.

  הערות כלליות

   

  • ביטוח נוסעים באחריות המטייל! יש לעשות ביטוח ביטול טיסה מרגע אישור ההרשמה
  • חיסונים-יש לבדוק צורך בחיסונים בלשכת הבריאות הקרובה למקום מגוריך
  • סידור החדרים יעשה לפי התאמה גילאית בלבד!החלפות יעשו לאחר קבלת החדרים!
  • הטיול פתוח לפו”פ בכל הגילאים בהתאם לכמות הנרשמים הטיול ייפתח לקהל הרחב (לאו דוקא פו”פ)
  • הטיול אינו מותאם לשומרי שבת
  • תוכנית הטיול מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא את סדר הביקורים או כיוון הנסיעה.