דאבל דייט לרווקים ורווקות - מפגש הכרויות ייחודי לרווקים ורווקות

דאבל דייט לרווקים ורווקות

תאריך: יום שני 08/06/2020
מיקום: מקום סודי בתל אביב
מתאים ל: פנויים ופנויות
עלות: 130 ש"ח
דאבל דייט
ערב הכרויות לרווקים ורווקות בסגנון ספיד דייט באווירה נעימה, משחררת וקצת שונה. למפגש הזה תגיעו בזוגות (ישנה אופציה כמובן גם להרשם לבד), אתה (כן, אתה) תגיע עם אחד החברים הרווקים שלך, ואת (כן, את) תגיעי עם אחת החברות הרווקות שלך (אפשר כמובן גם להרשם לבד) ובכל דאבל דייט תפגשו זוג נוסף ותשבו ארבעתכם סביב השולחן. וכשהפעמון יצלצל אחרי כמה דקות, עוברים לשולחן הבא להכיר אנשים חדשים ולהזדמנות נהדרת למצוא אהבה
לא בא לכם לבוא לבד? יאללה..יש לכם פה אפשרות להזמין חבר/ה:שתפו בווצאפ

נודה אם תציינו שהגעתם דרך פופים - הכרויות ופנאי לפנויים פנויות

שילחו שם וגיל לווטסאפ שלנו 055-9384488

אשמח אם תחזרו אליי עם פרטים נוספים על מפגש ספיד דייט בריבוע:

  דאבל דייט – איך זה עובד?

  אז זה מה שהולך להיות: אתם תגיעו בזוגות – אתה תבוא עם חבר רווק שלך, את תבואי עם חברה רווקה. בכל פעם תפגשו זוג נוסף ל”מיני דייט” ותשבו ארבעתכם סביב השולחן, כאשר היתרון בסוג כזה של מפגש (ברביעיה) הוא ניטרול תחושת ראיון העבודה, הלחץ, החששות והמתח שיש בדרך כלל בסיטואציה של דייט ראשון ויהפוך לשיחה הרבה יותר חברית וכיפית. בסוף הערב, אחרי שפגשתם 16-18 בני/בנות זוג פוטנציאליים, תסמנו בטופס שקיבלתם בתחילת הערב מי מהם מוצא חן בעיניכם ועם מי תירצו להמשיך להיות בקשר. אנחנו כבר נעשה את החיבורים אחרי האירוע.

  מה הגילאים של המשתתפים במפגש ספיד דייט בריבוע?

  הגיל הממוצע של הגברים שנרשמו עד כה הוא 34 והגיל הממוצע של הנשים שנרשמו עד כה הוא 32

  מה המחיר של דאבל דייט בריבוע?

  מחיר של ספיד דייט בדרך כלל הוא בסביבות ה-200 שקלים. לאירוע דאבל דייט בריבוע ניתן להירשם בהרשמה מוקדמת ב-130 שקלים לאדם בלבד (או 240 ש”ח לזוג) והמחיר יכלול בתוכו גם משקה על חשבון הבית.

  אז אתם מוזמנים לחשוב על פרטנר/ית מתאים/ה ואם לא מצאתם פרטנר\ית – כיתבו לנו וננסה לחבר לכם…  (אפשר גם לשלוח לנו הודעת ווטסאפ ל-055-9384488)

  בהצלחה 🙂

  הפרויקט של תומר וכריס – מי אנחנו ?

  אנחנו מסייעים לפנויים ופנויות (בעיקר רווקים ורווקות) להיכנס לזוגיות. איך אנחנו עושים זאת? יפה ששאלתם. שידוכים, מפגשי היכרויות, אירועים, הרצאות וייעוץ אישי בנושא מציאת זוגיות. בפגישה אישית נסייע לכם לזהות מה צריך לעשות אחרת כדי למצוא זוגיות טובה ואפילו ננסה לשדך לכם בן/בת זוג מתאימ\ה.  בנוסף למפגש האישי, אנחנו מארגנים המון פעילויות לרווקים ורווקות בהם אפשר להכיר חברים חדשים באופן חווייתי. באירועים אנחנו דואגים תמיד לוודא שיש יחס שווה בין גברים לנשים והתאמה מבחינת גילאים