טיולי עופרים ❤️ טיולים לפנויים פנויות - הדרך השווה למציאת אהבה

טיולי עופרים

טיולי עופרים מציעים לכם טיולי פנויים ופנויות, סופי שבוע וטיולים מאורגנים בחו”ל. אתם מוזמנים להצטרף לחוויה, לטייל, להנות, להכיר חברים חדשים ולמצוא את החצי השני שלכם. מאז שהוקמה בשנת 2000 הספיקו עשרות אלפי פנויים ופנויות איכותיים לטייל עם עופרים טיולים, אלפי זוגות וחברויות נוצרו בטיולים אלו, ומאות זוגות כבר התחתנו. בהמשך תוכלו לקרוא על היתרונות שיש לטיול פנויים פנויות על פני הכרויות באתרי הכרויות ובאפליקציות, למי מתאימים הטיולים ואפילו כמה טיפים שיעזרו לכם להצליח.

טיולי עופרים – הטיולים הקרובים:

כמה מילים על עופרים טיולים

עופרים טיולים הוקמה בשנת 2000, בתקופה שעוד לא ידענו בכלל מה זה פייסבוק וכמעט ולא היו אתרי הכרויות (עוד בימים הטובים של ג’ידייט וקופידון). בימים שעוד לא ידענו על האפשרויות של הכרויות בטלגרם או הכרויות בווצאפ ומקסימום יכולנו להתכתב מהמחשב עם ICQ. גם היכולת הטכנית שלנו הייתה מוגבלת יחסית, בלי טלפונים חחכמים, בלי מצלמות דיגיטליות, בימים שבליינד דייט היה באמת על בליינד. כל אלו כאמור הפכו את ההכרויות למאתגרות יותר ממה שאנחנו מכירים כיום, בתקופה שבה אפשר להכיר בהינף אצבע ימינה או שמאלה.

את עופרים הקים איש נחמד וחביב בשם עופר בן דוד, אקדמאי עם תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל ומורה דרך, עוד כשהיה רווק ורצה לשלב בין האהבה שלו לטיולים ובין הצורך למצוא אהבה וזוגיות, ואכן באחד מהטיולים הכיר את עינת, כיום נשואים והורים ל 2 בנות מקסימות.

כיום חברים בטיולי עופרים עשרות אלפי פנויים ופנויות, רווקים רווקות, גרושים גרושות, אלמנים ואלמנות, צעירים, מבוגרים, ובגילאי 50 פלוס, פנויים פנויות חילונים, מסורתיים, דתיים, אקדמאים וסטודנטים,  מכל רחבי הארץ הנהנים מטיולים מרתקים וחברה נעימה ומהנה, באתר עופרים טיולי פנויים פנויות תוכלו לראות תמונות של אנשים שהכירו בטיולים והתחתנו.

חברת עופרים מציעה לכם טיולי פנויים ופנויות, סופי שבוע וטיולים מאורגנים בחו”ל עם דגש על מקומות רומנטיים או מקומות שקשה לטייל בהם שלא במסגרת קבוצתית, כאשר ישנה חלוקה כמובן לפי קבוצות גיל ורמות הקושי השונות.

 

מטרות ויתרונות של הכרויות בטיולי פנויים פנויות

אמנם טיולי עופרים מיועדים לפנויים ופנויות שרוצים להכיר ולמצוא אהבה, אבל בפועל המטרה העיקרית בטיולי עופרים היא דווקא להנות מהטיול עצמו, למצוא אהבה זה רק הבונוס. עצם היציאה לטיול ולטבע עושה טוב, הנופים, האווירה, הכרות עם אנשים חדשים ואיכותיים, כאשר כל אלו יוצרים אווירה ותשתית להכרות נוחה ונעימה בין המשתתפים, הן באופן טבעי והן בצורה מודרכת על ידי משחקי הכרויות  ופעילויות קלילות לשבירת הקרח הנערכות במהלך הטיולים המאפשרות למטיילים להכיר ולמצוא נושאי שיחה בסיסיים ומשם הדרך פתוחה להכרויות.

הטיולים מאפשרים לכם לבחון את הצד השני במצב טבעי, אמיתי ומשוחרר, בלי מסיכות וללא הלחץ והמתח הקיימים בדייט, כאשר ככל שהטיולים ארוכים יותר (למשל טיולי חו”ל או סוף שבוע לפנויים פנויות), כך יש יותר זמן להשתחרר, להעיז ולהכיר. בטיולים אפשר גם לראות את האנשים במצב טבעי, רואים מי עוזר, מי צוחק, וכד’. בנוסף, זה המקום הנכון לבחור מתוכו בן זוג אמיתי שמוכן להשקיע ולהתאמץ ובאמת רוצה להכיר.

טיולי עופרים – קצת על האנשים

המטיילים בטיולי עופרים הם אנשים כמוני וכמוך, פנויים ופנויות שאוהבים לטייל, שאוהבים להנות מהטבע, שאוהבים לאהוב ומחפשים אהבה. ברוב הטיולים יש יותר נשים מגברים מהסיבה הפשוטה שרוב הנשים המצטרפות לטיול, מעדיפות להגיע יחד עם חברה נוספת או מספר חברות, אך חשוב לציין כי האווירה בטיולים מאפשרת גם לנשים המגיעות לבד להרגיש נוח. היחס גם משתנה כמובן בהתאם לסוג הטיול ולמסלול. בטיולים אתגריים יותר של שייט קייאקים או טיולים ברמת קושי גבוהה יש יותר גברים, אך בטיולים רוחניים יותר (צפת, עמוקה, סיורי סליחות בירושלים וכד’) יהיו תמיד יותר נשים. בשאר הטיולים, היחס זהה למדי.

הטיולים מחולקים לפי קבוצות גיל –כל קבוצה מטיילת בנפרד, כל אחד יכול למצוא את קבוצת הגיל המתאימה לו גם אם אתה בני 30 או 40 או בכלל מחפשים הכרויות לבני 50 פלוס.

הכרויות באינטרנט מול ההכרויות בטיולים

פגשתי את עופר בן דוד, מייסד טיולי פנויים פנויות עופרים לשיחה קצרה על עולם ההכרויות והדייטינג, על האפשרויות וההזדמנויות שיש לאלו שרוצים להכיר בטיולים.

אני: מה לדעתך היתרונות להכיר דווקא בטיול פנויים פנויות של טיולי עופרים ולא באתר הכרויות או באחת האפליקציות?

עופר: בעולם של היום כשהמבחר כל כך גדול ויש אינסוף אפשרויות להכיר, לדעתי עדיין לצאת לטיול זאת הדרך הטובה ביותר למצוא קשר רציני ומשמעותי. אתרי ההיכרויות הם דרך מצוינת להכיר, אפשרות מהירה ונגישה בכל שעות היממה ומכל מקום אפשרי, מצריכים השקעה מינימאלית והמבחר הוא עצום. אך זהו גם החיסרון שלהם, דווקא המבחר העצום והזמין כל כך של אפשרויות להכיר, מכניס אנשים ללופ אינסופי של לחפש תמיד משהו יותר טוב, הפיתוי ממכר, והוא זמין להם 24/7. לעומת זאת בטיולים חייבים להשקיע צריך לקום בבוקר, להרשם לטיול, לשלם, לנסוע, לצאת מאיזור הנוחות שלך, להשקיע. כך שבעצם לטיולים מגיעים פנויים ופנויות שמוכנים להתאמץ כדי למצוא אהבה, שמראים רצינות בדרך שלהם לחיפוש קשר רציני ולא סתם סטוצים (אותם ניתן למצוא בשפע באתרי ההכרויות). ולכן טיולים הם המקום הנכון להכיר בו בן/בת זוג לקשר רציני ומשמעותי.

דבר נוסף, הרשתות החברתיות, אתרי ההכרויות והאפליקציות מלאות בתמונות מרוטשות, מפולטרות, שלא בהכרח דומות למציאות. בנוסף אנשים כותבים בכרטיס שלהם כל מה שנוח לך לקרוא ומה שנוח להם להציג. בנוסף, בגלל שאתרי ההכרויות והאפליקציות מבוססות בעיקר על תמונות, אנשים מדהימים נפסלים בגלל רושם ראשוני בלבד! אתה יכול להיות גבר מדהים אבל אם בתמונה שהעלת לאתר הכרויות לבשת חולצה ירוקה למשל ..אתה עלול להיפסל.  לעומת זאת, בטיול אתה מכיר את האנשים בצורה הכי אמיתית שיש, חיצונית ופנימית, בלי המסכות ובלי האיפור. בטיול אתה יכול לראות את האנשים שאיתך בצורה הכי טבעית שיש. לראות מי עוזר לאחרים, מי מצחיק, מי ביישן, ולהכיר טוב יותר את האנשים.

אנשים מתחילים באתרי הכרויות, אך כשהם מתעייפים מהחיפוש האינסופי שם, מהאכזבות בדייטים, מהתסכולים על חוסר הרצינות שם, הם מגיעים לטיולים, ולכן הטיולים תמיד מלאים ומכל טיול בדרך כלל יוצאים כמה זוגות. כיום, ולמרות המבחר העצום של אתרי הכרויות ורשתות חברתיות, חברים בעופרים עשרות אלפי פנויים פנויות המטיילים איתנו מדי שבת, ונהנים מטיולים מרתקים, חברה נעימה ומהנה, וחלקם כאמור אף מוצאים אצלנו אהבה.

אני: כמה זוגות הכירו והתחתנו דרך הטיולים שלך?

עופר: אלפי זוגות וחברויות שנוצרו במשך השנים דרך טיולי עופרים. להערכתי אנחנו מדברים על ממוצע של 2 חתונות בחודש, כאשר לא כולם מעדכנים אותי, כך שסביר להניח שהמספר גבוה יותר, לא כולם מוכנים להצטלם אך באתר עופרים טיולים תוכלו לראות תמונות של אנשים שהכירו אצלנו והתחתנו. בחתונות אני תמיד מתרגש לראות את האמהות השמחות והמאושרות עם הדמעה בזווית העין…

אני: מה הסיפור שהכי ריגש אותך?

עופר: ההצלחה הכי גדולה שלי עד היום הייתה דווקא לא בטיול אלא במהלך סוף שבוע באילת לפנויים פנויות שאני מארגן כמה פעמים בשנה, הגיעו יחד אח ואחות ושניהם הכירו בני זוג והתחתנו בתאריכים סמוכים.

עופרים טיולים – טיפים והמלצות

אני: אז מה אתה מציע למי שמתלבט אם להצטרף לטיולי עופרים לפנויים פנויות? איזה טיפים להצלחה יש לך לתת למי שמצטרף לטיולים? 

עופר: צאו לטייל, וזה לא משנה אם זה עם טיולי עופרים או טיולים ואגדות או אפילו באופן פרטי עם חברים או דרך קבוצת פייסבוק לפנויים ופנויות.  עצם היציאה אל הטבע תפתח את הלב שלכם. לראות נופים, לראות פריחות, נחלים זורמים, מפלים שוצפים, לראות ולהכיר אנשים שמחים יעשה לכם טוב, בלי שום קשר לאם זה טיול הכרויות.

בטיול עצמו תשתתף בפעילויות, תציג את עצמך, דבר עם המטיילים האחרים, תעיזו, אל תתביישו, אם לא תנסו לא תדעו. חשוב מאוד לא למהר לפסול אנשים, תנו להם הזדמנות, וגם אם לא ראית את המיועד/ת בטיול הראשון, הכל בסדר, אל תתבאסו ופשוט תהנו מהטיול. בטיול הבא יהיו אנשים חדשים, נופים אחרים והזדמנויות חדשות להכיר ואולי למצוא אהבה.

אז איך זה עובד?

בכל סוף שבוע וגם בחגים ובימי חול המועד יוצאים טיולים לפנויים ופנויות. את הטיולים ניתן לראות כאן אך גם ישירות באתר עופרים. ההרשמה מתבצעת טלפונית לאחר שיחה קצרה רק כדי לוודא שאתם אכן מתאימים לטיול אבל בעיקר כדי להכיר אתכם. את/ה מגיע לטיול עולה לאוטובוס עם עוד 50 מטיילים שכולם פנויים ואנחנו מחברים בין המטיילים . דרך הפעלות וכמובן במהלך הטיול. יום שלם אנחנו ביחד הולכים בטבע נהנים מהנופים הצבעים והריחות. אין רעש של מסיבה ואין לחץ. יש את כל היום לראות לבחון ולהכיר. החיבורים נוצרים בטבעיות ובקלות והצוות שלנו עוזר כשצריך. הכי קשה להגיע בפעם הראשונה זה נראה ” מפחיד ” אז מחכים לבוא עם חבר/ה זה לא עובד. לטיולים שלנו צריך לבוא לבד מי שמגיע מתמכר ומטייל איתנו עד שהוא מכיר. בכל שבת הזדמנות חדשה  בכל חודש יש סופ”ש ויש גם טיולים לחו”ל למרות שעכשיו בגלל תקופת הקורונה אין בכלל טיולים מאורגנים לחו”ל לפנויים ופנויות וכיום מוציאים עופרים טיולים בארץ בעיקר.

טיול מאורגן לפנויים פנויות

המלצה אישית שלי על טיולי עופרים:

יצאתי לא מעט פעמים לטיולים מאורגנים לפנויים ופנויות ואני ממש ממליץ על חברת טיולי עופרים. מדובר בחברה הגדולה והמוכרת ביותר לטיולי פנויים ופנויות, עם רזומה עשיר של עשרות אלפי פנויים ופנויות שכבר טיילו עם עופרים מאז שהוקמה בשנת 2000. במסגרת הטיולים  אלפי זוגות וחברויות נוצרו, ומאות זוגות כבר התחתנו. בטיולי עופרים תוכלו להנות לא רק בטיולים מאורגנים אלא גם בטיולי הכרויות חד יומיים (בעיקר בשבתות), סופי שבוע לפנויים פנויות בכל הארץ, ימי כייף ועוד, כאשר הרעיון הוא ליצור חוויה שמשלבת טיול מהנה יחד עם ההזדמנות למצוא אהבה וכמובן גם להכיר חברים חדשים. שיהיה בהצלחה

עופרים טיולים לפנויים ופנויות   052-2945446   03-9648006

שאלות ותשובות

  • כמה עולה להצטרף לטיולי עופרים? הצטרפות וההרשמה חינם, עלות הטיולים משתנה בהתאם לאופי הטיול ולאטרקציות שבו, כאשר עלות ממוצעת לטיול הינה 150 ש”ח.
  • טיול פנויים פנויות או אתר הכרויות? לכל דבר יש יתרונות וחסרונות, אותם הדגשנו בכתבה שלפניכם. אבל אם אתם רוצים לשלב הנאה מטיול יחד עם אפשרות להכיר פנויים ופנויות איכותיים לקשר רציני – אז כמובן שטיול.
  • מי האנשים שמצטרפים לעופרים טיולים?  פנויים ופנויות איכותיים בני כל הגילאים (הטיולים מחולקים לפי שכבת גיל, אל דאגה), מכל רחבי הארץ.

אז מה היה לנו כאן?