אתרי הכרויות - אתרי הכרויות מומלצים - פו"פים אתר הבית לפנויים ופנויות

אתרי הכרויות

אתרי הכרויות מאפשרים לגברים פנויים ונשים פנויות למצוא בני זוג למטרות שונות. באמצעות אתרי הכרויות, אלפי זוגות מצאו אהבה, התחתנו והביאו ילדים לעולם. תוך כמה דקות נוכל לפתוח משתמש אישי ולהתחיל להכיר שותף לחיים, לפי לפרמטרים אותם אנחנו אלה שבוחרים.

צירפנו לנוחותכם את רשימת אתרי ההיכרויות המומלצים, אתם מוזמנים לקרוא על האתרים ולבחור את הנכון עבורכם (כמובן שמומלץ להירשם ליותר מאתר אחד, ההרשמה היא חינם לחלוטין ואף פעם אי אפשר לדעת איפה מסתתר/ת החצי השני שלך .

 

אתרי הכרויות מומלצים:

 • דייטלנד הכרויות

  דייטלנד (DATELAND)

  אתר ההכרויות הגדול בישראל עם מאות אלפי פנויים פנויות מכל הארץ המחפשים קשר רציני וזוגיות. אז אם אתם מוכנים למצוא את החצי השני, הצטרפו עכשיו לאתר דייטלנד, ואולי כבר הערב תצאו לדייט…

 • דייט 50 פלוס – הכרויות לגילאי חמישים+

  דייט 50 פלוס – הכרויות לגילאי חמישים+

  אתר הכרויות המיועד לפנויים ופנויות בגילאי 50 פלוס, בעיקר גרושים וגרושות המחפשים פרק ב’ אך גם כמובן לרווקים ורווקות, אלמנים ואלמנות. באתר מבחר גדול של עשרות אלפי חברים פעילים ואיכותיים. האתר נוח ופונקציונלי ונועד למחפשי לקשר רציני בלבד.

 • כפיות

  כפיות

  מאתרי ההכרויות הגדולים, הותיקים (2005) והמומלצים בישראל. האתר מיועד למחפשי קשר רציני, זוגיות ואהבה. אתר זה הינו מבין החלוצים בתחומו, אך דואג להישאר מתקדם, להתרענן ולהתאים את עצמו לזמנים מודרניים מידי תקופה. הרישום לאתר ההכרויות כפיות הינו חינם וללא עלות, אך עם זאת מאובטח ואמין.

 • בליינד דייט

  בליינד דייט

  אתר ההכרויות בליינד דייט הוא מותיקי אתרי ההכרויות בישראל, והוקם עוד בשנת 1999. באתר חברים כיום מאות אלפי פנויים ופנויות. הרשמה קלה ופשוטה (וחינם כמובן) וכבר תוכלו להתחיל לחפש הכרויות שמתאימות לכם.

 • Rusedate – Знакомства в Израиле

  Rusedate – Знакомства в Израиле

  אתר הכרויות ישראלי לפנויים ופנויות דוברי רוסית שרוצים להכיר בן זוג רוסי או בת זוג רוסיה עם רקע תרבותי זהה. באתר  חברים עשרות אלפי רווקים ורווקות, גרושים וגרושות דוברי רוסית המעוניינים להכיר ולמצוא קשר רציני.
 • החצי השני הכרויות לסטודנטים ואקדמאים

  החצי השני הכרויות לסטודנטים ואקדמאים

  החצי השני – אתר הכרויות לסטודנטים והכרויות לאקדמאים

 • ליידיז פירסט

  ליידיז פירסט

  אתר הכרויות ישראלי לפנויים ופנויות ישראלים המחפשים זוגיות וקשר רציני. כאשר ייחודו של האתר הוא שרק הנשים באתר יכולות לפנות לגברים באופן חופשי, וגברים יכולים להשיב או לפנות אליהן רק אם יעברו את מבחן הפניה שהאישה קבעה.

 • אחלם

  אחלם

  עולם ההיכרויות ברשת האינטרנט צובר פופולאריות בשנים האחרונות. יותר ויותר רווקים ורווקות מחפשים את הנפש התאומה שלהם, או מישהו להעביר איתו את הלילה, לא בבארים ומסיבות, אלא דרך מסך הפלאפון. התופעה חדרה גם אל החברה הערבית, ובדיוק לשם כך הוקם האתר אחלם. מאמר זה יסקור את האתר, ואת האתגרים הייחודיים של שידוכים בחברה הערבית. 

 • lovely – לאבלי

  lovely – לאבלי

  אתר ההכרויות LOVELY הוא אחד מאתרי ההכרויות הגדולים והפעילים בישראל לפנויים ופנויות המחפשים זוגיות, אהבה וקשר רציני.  באתר מאגר של עשרות אלפי פנויים ופנויות מכל רחבי הארץ. לאחר תהליך הרשמה קצר וחינם תוכלו כבר להתחיל לחפש אהבה ואת החצי השני שלכם.

 • שניים שהם אחד

  שניים שהם אחד

  אתר הכרויות איכותי לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים בדרך למציאת אהבה ולבניית בית נאמן וכשר בישראל. באתר שרות הכרויות ושידוכים מהיר, אמין ודיסקרטי תוך הקפדה על תוכן נאות וצניעות המתאימה להכרויות במגזר הדתי.
 • זיווג 4 יו

  זיווג 4 יו

  אתר הכרויות שהוקם על מנת להפגיש בין יהודים דתיים ומסורתיים בארץ ובעולם, בדרך למציאת אהבה ולבניית בית נאמן בישראל.  באתר הושקעו מחשבה וטכנולוגיה מתקדמת הכוללים צאט, וידאו צאט, חיפוש מתקדם, מגזין הכרויות ואירועים לפנויים ופנויות דתיים, וכל זה בצורה קלה וידידותית. במסגרת האתר יערכו פעילות לחברי האתר כולל ערבי פעילויות יחודיים. מוזמנים לאתר זיווג 4 יו בדרך למציאת החצי השני. השימוש באתר הינו חינם לחלוטין.
 • שליש גן עדן

  שליש גן עדן

  אתר הכרויות הגדול והמוביל לפנויים פנויות דתיים ומסורתיים עם למעלה מ 50,000 פנויים ופנויות (נכון לשנת 2020) למטרת הכרויות לקשר רציני, חתונה והקמת בית בישראל, אתר ההכרויות שליש גן עדן מתהדר כיום בתואר האתר שמחתן הכי הרבה פנויים ופנויות.

קצת על אתרי ההכרויות באינטרנט

בסוף שנות התשעים כשאתרי ההכרויות הראשונים עלו לאוויר (קופידון למשל), לא מעט גולשים נמנעו מהרשמה לאתרים אלו, ובוודאי שלא העלו תמונות לשם או סיפרו לחברים על נוכחותם באתר הכרויות. “מה יהיה אם יראו אותי באתר הכרויות?”  התחושה והאווירה היו כי מדובר בפתרון ל”נואשים לאהבה”. כיום, לא הרבה שנים אחרי, המהפכה הושלמה ואפליקציות ואתרי ההכרויות באינטרנט נחשבים לדרך הנפוצה והפופולארית להכרויות מכל סוג, בין אם לקשר רציני או לקשר דיסקרטי ולכל הפנויים והפנויות יש כרטיס פעיל בלפחות אתר הכרויות אחד ובאחת מאפליקציות ההכרויות (טינדר למשל). השימוש פשוט, קל ומהיר, נרשמים, ממלאים פרטים ותוך מספר דקות כבר אפשר להתחיל לחפש ולהכיר את החצי השני. ואכן, רבים כבר הצליחו למצוא זוגיות באמצעות אתרי ההכרויות באינטרנט, ומי יודע, אולי את או אתה תהיו הבאים בתור בדרך לאהבה….  

למה מומלץ להכיר באתרי הכרויות?

 • באמצעות חיפוש באתר הכרויות, מתאפשר לכם לבחור את בן או בת הזוג לפי מגוון רחב של פרמטרים שחשובים לכם ומדוייקים לכם, כמו למשל : גיל, אזור מגורים, תחביבים, השכלה תכונות אופי ועוד וכמובן גם מה שהבן אדם כתב על עצמו, ולא על סמך מחשבה של שדכן או חבר שמכיר אתכם.
 • לא מעט אנשים מרגישים פחות נוח להתחיל עם אדם אחר ברחוב או באירוע חברתי כזה או אחר, זה יכול להיות הן בגלל ביטחון עצמי נמוך או החשש מלקבל תשובה שלילית או אפילו שהלחץ בסיטואציה יגרום לך לא להיות עצמך ולפספס את ההזדמנות להכרות . אתר הכרויות מאפשר לך לפנות בחופשיות לכל אדם שמוצא חן בעינייך. 
 • אנשים רבים מצליחים לשווק את עצמם בצורה מיטבית באופן כתוב או מתוכנן יותר מאשר בשיחת טלפון או במפגש ספונטני פנים אל פנים. אתר הכרויות מאפשר לך להציג את עצמך טוב יותר, לנסח ולהתנסח בצורה טובה ולהעלות את התמונות המוצלחות ביותר שלך כך שתקבלו יותר פניות.
 • נוחות ופשטות השימוש באתרי הכרויות מאפשרות לכם להרשם בקלות מכל מקום ובכל שעה כדי להכיר בצורה דיסקרטית ומאובטחת. אתה יכול להכיר את אהבת חייך, כאשר אתה בכלל בפיג’מה, לא מגולח ובמרחק רב ממנה. יותר טוב מזה? שימוש באתר הכרויות לא מצריך ידע טכני ולא מצריך ניסיון מוקדם, כל מה שצריך זה מחשב או טלפון חכם וקצת סבלנות. 
 
איך מכירים אנשים דרך אתרי ההכרויות באינטרנט?
אתרי היכרויות שונים מאתרי אינטרנט אחרים בכך שהם מכילים מאגר מידע שכולל פרופיל אישי של מנויים. כתוצאה מכך, כל אדם שמעוניין להצטרף לשירות ולהשתמש באתרים כדי להכיר אנשים למטרות רומנטיות, מיניות או אחרות נדרש גם כן למלא טופס הרשמה וליצור לעצמו פרופיל באתר הכרויות. את הפרופיל יכולים גברים ונשים ליצור תוך דגש על פרטים אישיים, תחביבים (להכרויות לפי תחומי עניין למשל)  ועוד. כמו כן, חלק מהאתרים הם אתרי הכירויות בתשלום – בעוד אחרים מתקיימים מפרסומות  ולכן השימוש בהם הוא חינם וללא דמי מנוי.
טיפים לשימוש נכון באתרי הכרויות: יש סוגים שונים של אתרי הכרויות וההבדלים ביניהם חשובים עבור גברים ונשים שרוצים להשיג מטרה מסוימת. ראשית, כדאי לבחור את אופי האתר לפי צרכי המשתמש, לדוגמא אתרי הכרויות לפי פילוח (אתרי הכרויות לדתיים, אתרי הכרויות סקס, אתרי הכרויות לאקדמאים וכד’), הפילוח הראשוני יעזור במיקוד בחיפוש אחר בן/בת זוג באתרי הכרויות.חשוב לא פחות לוודא שאכן מדובר בפלטפורמה דיסקרטית ומאובטחת. את אופי האתר ניתן לזהות לפי סוג המשתמשים שיש בו ואופי התקשורת בין גברים ונשים. שנית, אפשר לאסוף המלצות על אתרי הכרויות מומלצים שמשמשים לצרכי הכרויות ולהיעזר גם ברשתות החברתיות (כמו בקבוצות הכרויות בפייס). במקביל, ניתן לבדוק האם באתר מעודדים העלאת תכנים כמו סרטוני וידאו ותמונות, מה מדיניות הפרטיות ואיך מתבצעת ההתאמה בין הפרופילים האישיים של המשתמשים.
הדור הבא של הכירויות רומנטיות: אתרי היכרויות בישראל זוכים להצלחה ראויה לציון כמו אתרי הכירויות בינלאומיים כי הם מאפשרים גם לפנויים ופנויות בכל גיל להכיר אנשים חדשים בקלות, פשטות ונוחות, גם לאנשים בעלי ביטחון עצמי נמוך או לאנשים שאין להם ניסיון רב בעולם ההכרויות והדייטינג (כמו למשל אלמנים ואלמנות שיוצאים לעולם הדייטינג אחרי זמן רב בזוגיות) מעבר לכך, גם אנשים שמנוסים בעולם הדייטינג יכולים להיעזר באתרי הכרויות וליצור קשר עם גברים ונשים בעלי תחומי עניין משותפים. למעשה, הדור הבא של הכרויות רומנטיות כבר כאן והשימוש הנרחב באתרים ייעודיים מוכיח את זה.
“אני לא יודעת איך אני אכיר מישהו באחד מאתרי היכרויות באינטרנט” /”אין לי זמן לצאת למועדונים וברים ולהכיר מישהו”/ “אף חברה לא משדכת לי את הידיד שלה”. יש כל כך הרבה תירוצים למה לא להרים את הכפפה ולהתחיל לצאת לדייטים. האמת הפשוטה היא, שכל עוד נמתין לאביר על הסוס הלבן, הוא פשוט לא יגיע, וחוץ מזה, איפה אפשר להחנות סוס בעיר הזאת?
כדי להכיר בן זוג לחיים, כזה שתיבנו יחד זוגיות יציבה וטובה, צריך להשקיע- לחפש, להכיר, להיפגש ואם לא הלך בפעם הראשונה, לנסות שוב בלי להתייאש. חלק ימתינו עד שהחברות ישדכו להן דייט עם ידידים,  זה מקל על אי נעימות בפגישה הראשונה כי יש לכם מכרים משותפים. חלק יחכו שבן הזוג יצעד לעברם בשיר מהאגדות… אבל, אם את רוצה לקחת את הגורל לידיים ולהכיר בעצמך יש שתי אפשרויות – לצאת לבלות ולהתחיל עם גברים או לפגוש אותם באתרי היכריות.
איך להצליח במציאת זוגיות באינטרנט?
להכיר את הגבר בבר או במסיבות לפנויים פנויות זה נחמד, אבל קשה להגיע משם להיכרות עמוקה ולבניית זוגיות יציבה.
אתרי הכרויות לרציניים לעומת זאת אכן מעט חסרים את הריגוש של הבר ומבט העיניים הנפגש מעל ראשי האנשים, אבל הם מציעים התאמה טובה יותר והזדמנות להכיר את בן הזוג לפני שיוצאים לדייט. לבטח יש לך לפחות חברה אחת שהכירה באתר היכרויות והתחתנה. מה הקסם שהן עושות כדי להצליח למצוא זוגיות באתר? הטיפ הוא לא לפתוח מעל שלוש שיחות במקביל, וככל שהשיחה הולכת ומעמיקה לקחת הפסקה מהשיחות הנוספות. שיחות באתר הכרויות דומות לפגישה עיוורת עם בחור. לא נצא להיפגש עם עשר בחורים במקביל, נכון? נעדיף להיפגש עם שניים שלושה ולהמשיך לפגישה נוספת עם זה שהכי מצא חן בעינינו. כך נוכל להכיר לעומק את הגבר ולתת הזדמנות אמתית לניסיון ההיכרות. אם אנחנו מנהלות עשר שיחות במקביל אנחנו לא נותנות הזדמנות אמתית לכל אחד, ולא נתקדם. אתרי היכרויות מציעים מסגרת נוחה ומסודרת להיכרות גברים ונשים. קל לקבל בהם ידע, ולפני הדייט הראשון ניתן להתכתב ולשוחח בטלפון עד שתרגישי מוכנה לצאת לדייט .
אתרי הכרויות ודייטינג בדף זה מיועדים להכרויות וחיפוש החצי השני למטרת קשר רציני בלבד. בצורה פשוטה וידידותית תוכלו למצוא אהבה בלחיצת כפתור. ניתן להתחיל לתקשר עם פנויים פנויות המחפשים אהבה וקשר רציני כמוך.באינדקס אתרי ההכרויות מרוכזים אתרי הכרויות ואתרי דייטינג גדולים ומומלצים לקהל פנויים פנויות בכל הסטטוסים, רווקים ,רווקות,גרושים, גרושות,כולם כאמור פנויים ופנויות  אליהםתוכלו להגיע בלחיצת כפתור ואולי בינהם למצוא את החצי השני שלכם. ישנו מבחר רב של אתרי הכרויות באינטרנט, חלקם אתרי הכרויות חינם, חלקם אתרי הכרויות בתשלום, חלקם סקטוריאלים (לא תאמינו איזה אתרי הכרויות יש חוץ מג’יי דייט, טנגו, קופידון, כפיות, שניים שהם אחד,דייט פארטי,  לאבמי, החצי השני, תפוס,  ובליינד דייטאתרי הכרויות לסטודנטים, אתרי הכרויות לצמחוניים, אתר הכרויות לדתיים, מסורתיים וחרדים, אתרי הכרויות לאקדמאים, אתרי הכרויות ליפים ויפות,אתרי רוסיות להכרות,  אתרי הכרויות לגייז והומואים , דייטינג ואתרי הכרויות ללסביות,אתרי הכרויות סקס למטרות דיסקרטיות , הכרויות לצעירים, הכרויות לגילאי 20 פלוס, הכרויות לגילאי 50 פלוס ולפרק ב’  ועוד ) כמובן שמומלץ להרשם ליותר מאתר הכרויות אחד, כי אי אפשר לדעת איפה נמצאת האהבה שלך……
מרבית אתרי ההכרויות הם בתשלום, ואכן רוב הגולשים מחפשים בעיקר אתרי הכרויות חינם אך יש לא מעט יתרונות לאתרי הכרויות בתשלום.אתר הכרויות בתשלום יציע לכם יותר אופציות ופונקציות מאשר אתר הכרויות חינם.למשל צ’ט אחד על אחד, העלאת מספר רב של תמונות לאתר, העלאת קבצי וידיאו וכד’. כמו כן, תשלום לאתר הכרויות מביע רצינות מסויימת   מצד הגולש המוכיח שהוא מוכן להשקיע ולשלם כדי למצוא את החצי השני. כמובן שזהשלא שולל את רצינות החברים באתר הכרויות חינם. מעבר להוכחת הרצינות, הרי שתשלום לאתר הכרויות מונע ומסנן לא מעט הרשמות של בני נוער, ילדים משועממים, נשואים ומתחזים.מול יתרונות אלו של אתרי הכרויות בתשלום, הרי שיש גם יתרונות לאתר הכרויות בחינם, מעבר ליתרון ההכרויות חינם.בגלל המבחר הרחב של אתרי הכרויות בתשלום, בוחר לעצמו הגולש אתר הכרויות אחד ונרשם אליו כמנוי בתשלום ויימנע מהרשה לאתרי הכרויות אחרים, אך יכול להיות שהחצי השני  שלו נרשמה באתר הכרויות אחר. לעומת זאת, באתר הכרויות חינם מבחר הפנויים פנויות יהיה רחב  יותר, שהרי  לא תהיה לשניהם בעייה להרשם ואולי שם הם ימצאו אחד את השניה.פנויים ופנויות רבים לא יסכימו להרשם ולשלם לאתר הכרויות בתשלום ויעדיפו לחפש את החצי השני באתר הכרויות חינם.

הסיבה העיקרית שבגללה גברים ונשים משתמשים באתרי הכרויות באינטרנט היא כדי להכיר חברים למערכות יחסים רומנטיות. בתוך כך, יש גם כאלה שמנצלים את הזמינות הגבוהה של האתרים על מנת להכיר חברים לקשרי ידידות. בפועל, קיימות המון סיבות טובות להכיר חברים ואפשר להשתמש בשירותים של אתרי הכרויות גם בלי להחליט על תכנית פעולה מסודרת. כתוצאה מזה, ייתכן מצב שבו גברים ונשים מתחילים להכיר אחד את השני מסיבה ספציפית – אך עם הזמן מערכת היחסים מקבלת תפנית ועוברת מקשר ידידותי לקשר רומנטי, או להיפך.

 לסיכום: לכל אתר הכרויות יש את היתרונות והחסרונות שלו, מומלץ לעיין באתרים המופיעים  באינדקס אתרי הכרויות המרכז את היתרונות והחסרונות של אתרי הכרויות ולבחור את מה שאתם הכי מתחברים אליו. וכמובן שניתן ומומלץ להגדיל את הסיוכי למציאת החצי השני, ולהרשם ליותר מאתר אחד.

טוויטר פייסבוק גוגל פלוס ווצאפ'