אתרי הכרויות - אתרי הכרויות מומלצים - פו"פים - בית לפנויים פנויות בדרך לאהבה

אתרי הכרויות

באמצעות אתרי הכרויות, אלפי זוגות מצאו אהבה, התחתנו והביאו ילדים לעולם. תוך כמה דקות נוכל לפתוח משתמש אישי ולהתחיל להכיר שותף לחיים, לפי לפרמטרים אותם אנחנו אלה שבוחרים.  

 • דייטלנד (DATELAND)

  אתר ההכרויות הגדול בישראל עם מאות אלפי פנויים פנויות מכל הארץ המחפשים קשר רציני וזוגיות. אז אם אתם מוכנים למצוא את החצי השני, הצטרפו עכשיו לאתר דייטלנד, ואולי כבר הערב תצאו לדייט…

 • דייט 50 פלוס – הכרויות לגילאי חמישים+

  אתר הכרויות המיועד לפנויים ופנויות בגילאי 50 פלוס, בעיקר גרושים וגרושות המחפשים פרק ב’ אך גם כמובן לרווקים ורווקות, אלמנים ואלמנות. באתר מבחר גדול של עשרות אלפי חברים פעילים ואיכותיים. האתר נוח ופונקציונלי ונועד למחפשי לקשר רציני בלבד.

 • כפיות

  מאתרי ההכרויות הגדולים, הותיקים (2005) והמומלצים בישראל. האתר מיועד למחפשי קשר רציני, זוגיות ואהבה. אתר זה הינו מבין החלוצים בתחומו, אך דואג להישאר מתקדם, להתרענן ולהתאים את עצמו לזמנים מודרניים מידי תקופה. הרישום לאתר ההכרויות כפיות הינו חינם וללא עלות, אך עם זאת מאובטח ואמין.

 • בליינד דייט

  אתר ההכרויות בליינד דייט הוא מותיקי אתרי ההכרויות בישראל, והוקם עוד בשנת 1999. באתר חברים כיום מאות אלפי פנויים ופנויות. הרשמה קלה ופשוטה (וחינם כמובן) וכבר תוכלו להתחיל לחפש הכרויות שמתאימות לכם.

 • Rusedate – Знакомства в Израиле

  אתר הכרויות ישראלי לפנויים ופנויות דוברי רוסית שרוצים להכיר בן זוג רוסי או בת זוג רוסיה עם רקע תרבותי זהה. באתר  חברים עשרות אלפי רווקים ורווקות, גרושים וגרושות דוברי רוסית המעוניינים להכיר ולמצוא קשר רציני.
 • ליידיז פירסט

  אתר הכרויות ישראלי לפנויים ופנויות ישראלים המחפשים זוגיות וקשר רציני. כאשר ייחודו של האתר הוא שרק הנשים באתר יכולות לפנות לגברים באופן חופשי, וגברים יכולים להשיב או לפנות אליהן רק אם יעברו את מבחן הפניה שהאישה קבעה.

 • אחלם

  עולם ההיכרויות ברשת האינטרנט צובר פופולאריות בשנים האחרונות. יותר ויותר רווקים ורווקות מחפשים את הנפש התאומה שלהם, או מישהו להעביר איתו את הלילה, לא בבארים ומסיבות, אלא דרך מסך הפלאפון. התופעה חדרה גם אל החברה הערבית, ובדיוק לשם כך הוקם האתר אחלם. מאמר זה יסקור את האתר, ואת האתגרים הייחודיים של שידוכים בחברה הערבית. 

 • lovely – לאבלי

  אתר ההכרויות LOVELY הוא אחד מאתרי ההכרויות הגדולים והפעילים בישראל לפנויים ופנויות המחפשים זוגיות, אהבה וקשר רציני.  באתר מאגר של עשרות אלפי פנויים ופנויות מכל רחבי הארץ. לאחר תהליך הרשמה קצר וחינם תוכלו כבר להתחיל לחפש אהבה ואת החצי השני שלכם.

 • שניים שהם אחד

  אתר הכרויות איכותי לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים בדרך למציאת אהבה ולבניית בית נאמן וכשר בישראל. באתר שרות הכרויות ושידוכים מהיר, אמין ודיסקרטי תוך הקפדה על תוכן נאות וצניעות המתאימה להכרויות במגזר הדתי.
 • זיווג 4 יו

  אתר הכרויות שהוקם על מנת להפגיש בין יהודים דתיים ומסורתיים בארץ ובעולם, בדרך למציאת אהבה ולבניית בית נאמן בישראל.  באתר הושקעו מחשבה וטכנולוגיה מתקדמת הכוללים צאט, וידאו צאט, חיפוש מתקדם, מגזין הכרויות ואירועים לפנויים ופנויות דתיים, וכל זה בצורה קלה וידידותית. במסגרת האתר יערכו פעילות לחברי האתר כולל ערבי פעילויות יחודיים. מוזמנים לאתר זיווג 4 יו בדרך למציאת החצי השני. השימוש באתר הינו חינם לחלוטין.
 • שליש גן עדן

  אתר הכרויות הגדול והמוביל לפנויים פנויות דתיים ומסורתיים עם למעלה מ 50,000 פנויים ופנויות (נכון לשנת 2020) למטרת הכרויות לקשר רציני, חתונה והקמת בית בישראל, אתר ההכרויות שליש גן עדן מתהדר כיום בתואר האתר שמחתן הכי הרבה פנויים ופנויות.

אתרי הכרויות  – אז היום

לפני מספר שנים, כשאתרי הכרויות ראשונים רק נפתחו, רבים חששו להיכנס לאתר וליצור חשבון באתר הכרויות. “מה יהיה אם מישהו יראה שאני שם?” או “מה האתר הזה יכול לעזור לי?” היו חלק מהתגובות לשאלה – ‘למה את/ה לא מנסה להכיר דרך אתרי הכרויות?’ היום, אתרי הכרויות נחשבים לאחת הדרכים הפופולריות ביותר להכיר בן או בת זוג. כל אחד יכול לשבת מאחורי המחשב או אפילו הפלאפון ואחרי מספר דקות להתחיל שיחה עם אדם חדש שהוא לא מכיר. מי יודע, אולי השיחה הזאת תוביל בסוף, תאמינו או לא, לחתונה.

מהם היתרונות של אתרי הכרויות?

ככל שמתבגרים, החיים נעשים עבור רובנו עמוסים ומלאים במשימות ואתגרים. באמצעות אתרי הכרויות, מציאת בן או בת זוג – משימה לא קלה כשלעצמה, הופכת להיות פשוטה בהרבה. ‘מדוע’ אתם שואלים? הנה מספר תשובות:

 • מאפייני בן הזוג: היכרות ראשונית שלא דרך אתרי הכרויות, מבוססת לרוב על מפגש רנדומלי או פגישה באמצעות מתווך, או אם תרצו ‘משדך’, אשר מנסה למכור לשני הצדדים את הרעיון כי הם מתאימים אחד לשני וכדאי שהם יפגשו. כך, סומכים שני הצדדים בעיקר על המזל, ולפעמים גם על חוות דעתו של החבר המשותף. לעומת זאת, באמצעות אתרי הכרויות, ניתן לבחור את בן או בת הזוג לפי מגוון רחב של פרמטרים, ולפי סינון קפדני הכולל אלמנטים רבים כגון: גיל, אזור מגורים, תחביבים, תכונות אופי ועוד. 
 • ביטחון עצמי: אנשים רבים הנפגשים לראשונה עם אנשים אותם הם לא מכירים, נוטים לסבול מתכונה די נפוצה בסיטואציות שכאלה, והיא חוסר ביטחון עצמי. כך, עלולים רבים וטובים לשדר תכונות אופי שאינן מאפיינות אותם, וכך עלולים להתפספס זוגות פוטנציאליים רבים. אתרי הכרויות מאפשרים לפצות על חוסר הביטחון העצמי. אנשים רבים אשר בחיי היום – יום היו מתביישים לפנות לאדם אחר אשר מוצא חן בעיניהם, ימצאו כי באתרי הכרויות יהיה להם הרבה יותר ביטחון לנסות ולפנות לאותו אדם בדיוק.  
 • שיווק עצמי: אנשים רבים מצליחים לשווק את עצמם בצורה מיטבית באופן כתוב או מתוכנן. כך, כל משתמש באתר הכרויות יכול להעלות סרטון על עצמו, או לכתוב על עצמו מספר משפטים, לתאר תחביבים מסוימים, ובעיקר לשווק לבני זוג פוטנציאליים מידע שהוא רוצה לשתף. כמו כן, כל משתמש היוצר פרופיל באתר הכרויות, יכול לבחור האם להעלות תמונות אישיות שלו, ויותר חשוב – איזה תמונות להעלות. כך, בן או בת הזוג הפוטנציאליים היוצרים קשר איתו, מקבלים הצצה למצבים בהם הוא נמצא בשיאו.
 • שעות הפעילות: מטבע הדברים, הכרויות של חיי היום – יום, מוגבלות לשעות מסוימות. כך, אדם שעובד עד שעות מאוחרות בלילה, יכול למצוא עצמו קצת תקוע, מאחר שכך קשה להכיר ולהתחיל קשר, לצאת ל’דייטים’ ולנהל קשר רציני. באמצעות אתרי הכרויות, ניתן להתחיל קשר בקלות לכל אורך שעות היממה. 

ומה אם יראו שאני באתר הכרויות? די פאדיחה, לא? 

אז זהו, שלא. כיום, אנשים רבים בארץ ובעולם משתמשים באתרי הכרויות, והאתרים האלה כבר מזמן נחשבים לאתרים לגיטימיים למציאת בן או בת זוג. אין פה מה להתבייש, הרי לא מדובר בפעולה אסורה, להיפך, הרי כל אחד מאיתנו רוצה למצוא שותף לחיים, והדרך הנוחה ביותר (וכנראה גם הטובה והאפקטיבית ביותר) היא באמצעות אתרי הכרויות. לא סתם הצליחו רבים וטובים למצוא זוגיות באמצעות אתרי הכרויות, ואולי את או אתה תהיו הבאים בתור.  

ואם אתם עדיין קצת חוששים, תמיד כדאי לזכור שמי שרואה אתכם באתרי ההכרויות, נמצא בהם גם בעצמו, ולכן אותה ה- ‘פאדיחה’ (שהיא כלל לא פאדיחה), היא גם שלו.

טוויטר פייסבוק גוגל פלוס ווצאפ'